Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) aXXon válasza Olcsi (#14) üzenetére


aXXon
senior tag

Nos, nem akarlak sokkolni, de Hargitafürdő cca. 600km, ami kb 10 óra út, ha minden sebességkorlátot betartotok és hidd el, érdemes betartani. Ameddig tudtok, mindenféleképpen kövessétek az E60-as utat, a térkép szerint. Vigyetek térképet!! A navigáció levisz sajnos az E60-osról idő előtt, akármit b@szol neki és azt nem szabad. Az út utolsó részében kell csak letérni erről az igen jó minőségű útról, akkor is a DN13A, vagy a DN13B jelű útra, most pontosan nem emlékszem és az útvonaltervező is másik útvonalat dob ki, mint egy hete, mikor nézegettem, hogy merre is kell mennetek :U

Ami fontos még, hogy amint átértek a határon, vegyetek úthasználati matricát!! Ez romániában mindenkinek kötelező, egy hétre ha jól emlékszem 13 RON, azaz lei.

Kérdezz, kérdezz, kérdezz, mert így nem tudok aktívan írni neked :DD

szerk : sajnos a saját bőrömön tapasztaltam, hogy egy hétvége nagyon kevés, mi ugyan érkezéstől indulásig kb 48 órát tölthettünk ott el, de sajnos bizton állíthatom, hogy ez marha kevés volt belőle és azt is bizton állíthatom, hogy én előtte menni se nagyon akartam és mégis ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.