Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lidi


Lidi
aktív tag

A helyzet a következő:

Abit IS7 + WinXp Sp2 + 4 pata egység + 1 sata.

Eddig nem volt sata, csak 2 winnyó, + két optikai drive. De most bekapcsoltam a biosban a sata csatit extended uzemmodra. Tehát igy 6 egységet tudna kezelni. De win alatt mikor telepitgeti a drivereit, '' Az illesztőprogram nem erre a platformra készült '' hibaüzenetet kapok mind a két ''IDE csatorna'' nevű cuccnál. Ezután meg is jelenik ott a sárga felkiájtójel. Ennek ellenére az új sata vinyó működik. Csak marha idegesítő minden win boot után 4 buborék figyelmeztetés, és két dialógusablak leokézása. Mert mindig probalja felrakni a drivert , de soha nem sikerül neki.

Próbélatam win updatet, legujabb intel chipset drivert, de semmi eredmény. Valszeg egy win reinstall megoldja a gondot, de annyi szirszar van felrakva, nincs kedvem elölröl kezdeni.....

Szóval win guruk, mit lehetne ezzel kezdeni ?

(#2) krokk


krokk
senior tag

letiltani próbáltad őket?... hátha nem is használja...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#3) Lidi válasza krokk (#2) üzenetére


Lidi
aktív tag

Ha letiltom, akkor nem megy az új sata vincsi.

(#4) Lidi


Lidi
aktív tag

egy reggeli up

nagyon nem szeretnék új wint telepíteni..... :O

(#5) Lidi


Lidi
aktív tag

még uppabbb....

(#6) krokk válasza Lidi (#5) üzenetére


krokk
senior tag

a buborékokat ki lehet kapcsolni:) bár akkor semmilyen buborékod nem lesz :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#7) Lidi válasza krokk (#6) üzenetére


Lidi
aktív tag

Kössz..... :)

De nem a buborékok zavartak igazán....
Látom nem lesz erre megoldás, úgyhogy elkezdtem ujrarakni az XP -t.

(#8) Ivanhoe válasza Lidi (#7) üzenetére


Ivanhoe
csendes tag

Nekem egy ASUS A7N8xE deluxal volt hasonló problem. SEMMI nemsegített így újraraktam a vinfost... az megoldotta:D

„Mikor ráébredünk, mily hatalmas kiterjedésű a minket körülvevő világegyetem, letaglózó valósággá válik az élet csekélysége ebben a végeláthatatlan térben.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.