Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Érdekelne kinek voltak érdekes és érdekesebb esetei és dolgai


kiváncsiság

két ismerősöm látott olyan dolgokat amiket nem is hinnék el ha nem ketten látták volna

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2) Sunzi válasza Vangelis (#1) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Mégpedig? Nekem most ilyesmi nem jut eszembe, de kíváncsi lennék... :)
Amúgy, milyen jelenségekre gondolsz igazából?

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#3) Vangelis válasza Sunzi (#2) üzenetére


Vangelis
nagyúr

olyanokra ami nem egyszerűen megmagyarázható
és lehet hogy valaki tudja rá a válszt

unaloműzés

topic

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4) HaroWerks válasza Vangelis (#1) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Mesélj, mit láttak?
Szeretem az ilyeneket, sok érdekességet lehet hallani.

(#5) Vangelis válasza HaroWerks (#4) üzenetére


Vangelis
nagyúr

megjelenő fénypont az égen (persze este 12körűl)

melóban voltunk

amikor visszajöttek akkor mesélték

ami történt: láttak egy fénypontot az égen mozgott szabájosan és hirtelen iránytváltott és elkezdett feléjük közeledni és egyre fényesebb lett nagyon gyorsan mozgott (irtózatosan). ja és persze szabájtalanúl.

amikor közeledett feléjük hirtelen megfordult és elhúzott

akkora volt legnagyobb állapotában mint a hold

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6) Surv válasza Vangelis (#1) üzenetére


Surv
tag

Én egyszer úgy 13 éves koromban éjjel felébredtem és a sötét szobában belerúgtam valamibe az ágy mellett a szőnyegen. Nem tudom mi volt az, de most is kiráz a hideg, ha rágondolok. Az a valami puhán rásimult a lábamra, ahogy léptem előre és puhán le is ''szállt'' róla egy-két pillanat múlva. Olyan érzés volt, mintha valami ''kocsonyás'' anyag lett volna, mint egy medúza. Nem álmodtam, nem voltam félálomban és nagyon megijedtem. Azonnal felkapcsoltam a villanyt, de nem volt ott semmi látható. Ennek ellenére sosem felejtem el azt az érzést.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#7) Vangelis válasza Surv (#6) üzenetére


Vangelis
nagyúr

tényleg érdekes


vajon mi volt az?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8) HaroWerks válasza Vangelis (#5) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Az ember ilyenkor egyből valami UFO-ra gondol :)
Mikor kicsi voltam akkor volt itt nállunk Budaörsön valami kis esemény.
Ez kb 10 éve volt, késő este, hajnalban, vagy valami ilyesmi, lényeg, hogy mindenki aludt már.
Egyszercsak eltépett valami fényes valami a vásor fölött mély búgó hanggal, szabályosan világos volt pár másodpercre.
A durva az egészben, hogy bekapcsoltak a tv-k a házban és talán még az áram is ingadozott.
Asszem az újságban is benne volt másnap, hogy mi az isten lehetett ez.
De nem tuti, hogy így volt, nagyon régen volt már, de másnap majdnem mindenki erről beszélt.
Asszem akkor tájt mahináltak itt a reptéren is, rajzoltak valami hatalmas ábrát (ezt állítólag valami rajzról mintázták, egy amcsi vagy ki látta ezt az ábrát egy ufo-n, ehh), hogy majd akkor leszállnak ide az ufo-k :)

(#9) Surv válasza Vangelis (#7) üzenetére


Surv
tag

Így több, mint 20 év távlatából azt mondanám: egy szellem. Belerúgtam valamibe, amibe nem lett volna szabad, mert nem lett volna szabad ott lennie (ki tudja?).
Érdekes, mert az emlékek semmit nem halványodtak ez esetben, ezért is gondoltam, hogy megosztom veletek. Azóta hiszek egy csomó mindenben, amiben azelőtt nem annyira.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#10) HaroWerks válasza Surv (#6) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Parás lehetett.
Én azt az érzést utálom amikor felébredek éjjel és úgy érzem mint ha figyelne valaki (és amikor felébred hírtelen az ember akkor az első másodpercekben nem is százas, egyszer is tökre úgy látszott mintha állna ot valaki, villany fel és nem volt ott semmi).
Egyébként nem vagyok őrült :)

(#11) Vangelis válasza HaroWerks (#10) üzenetére


Vangelis
nagyúr

mééégggggggggg

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12) Surv válasza HaroWerks (#10) üzenetére


Surv
tag

Hát igen. Pánikrohamnak hívják, amikor hirtelen heves szívdobogásra ébredsz és tudod, hogy valamire ébredtél fel. Valami nagyon erős zajra, aminek aztán se híre, se hamva vagy egy érintésre (bár nincs melletted senki) és még sorolhatnám. Ezek elég gyakran előfordulnak velem.

Aki tudja, hogy milyen a deja vu érzés, mert volt már neki olyan, az belátja, az életben vannak nagyon nagy rejtélyek, amiket nem egyhamar fogunk megoldani.
Az általam megkérdezett embereknek 99% beszámolt deja vu érzésről (ha valaki esetleg nem tudná - ez egy olyan érzés, amikor biztos vagy benne, hogy ami éppen történik veled az már ugyanígy ugyanott megtörtént - bár nem történhetett volna - és az ember azonnal libabőrös lesz a geincén futkos a hideg. Megmagyarázhatatlan. :F

[Szerkesztve]

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#13) [w]


[w]
őstag

na én egy ideig szentül meg voltam győződve arról, hogy cimborámmal közösen egy szupernova-robbanásnak voltam szemtanúja. nem mesélem végig a sztorit, mert később kiderült, hogy csak egy szokványos irridium-flare volt (hobbicsillagászoknak ismerős), de hetekig a hatása alatt voltunk. :D
még a neten is kutakodtam és szerencsémre/szerencsétlenségemre a Hubble pont akkortájt (nem vicc, azon a napon, majdnem abban az égtájban, csak másik időpontban) fényképezett le egy robbanást a mittoménhol, ami még jobban megerősített tévhitünkben. :)
szóval: ha felnéztek az égre és egy kicsi pont felragyog majd röviddel utána elhalványul, az nem szupernova, csak ET ugrott át egy kávéra! ;)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#14) HaroWerks válasza Surv (#12) üzenetére


HaroWerks
senior tag

Ez a valamire felébredés olyan durva.
Régen volt olyan, hogy nem mertem lekapcsolni a kislámpát annyira tutira éreztem valamit.
A deja vu is nagyon sokszor van.
Ilyenkor vadul elkezdek gondolkozni, hogy akkor most hogyan is van ez?
Megálmodtam volna már ezt? Voltam itt korábban? Esetleg előző életből valami emlék, mi?

(#15) Szőrös  válasza Surv (#12) üzenetére


Szőrös 
veterán

deja vu ... no igen. 2 éve voltunk 4en Egerben. Csak úgy lerugrottunk, buli stb. Megérkeztünk..kaja Mekiben. Haverral eccere kértük kaját...csajszi visszakérdez : Mit ? Elmondtuk , hogy mit kérünk...csajsz megint : Mit ? És eccere megint elmondutk azt amit elötte...s minden a környezetünkben ugyanúgy lejátszódott...mozdulatok...hangok...minden... de körülöttünk senki nem vett ebböl észre semmit csak mi 2en éreztük. Csöppet érdekes volt a dolog mert hy 1 emberrel fordul elö ilyen az lehet vmi pillanatnykimaradás no de 2 embernél eccere ? Pár percig csak néztünk ki a fejünkből , hogy akkor most mi is volt ez.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#16) tiv83us válasza Surv (#12) üzenetére


tiv83us
veterán

Altalaban ezek elkerulese vegett szoktam magam eltenni masnapra nehany 2 szem Xanax es egy-ket sor segitsegevel. :D Ugy alszok tole, hogy meg a Texasi lancfureszes is rohangaszhatna korulottem.

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) F-ECT$ válasza tiv83us (#16) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy egy kis zöld. Könnyebb beszerezni, mint a Xanaxot :)

Dive ever, work never.

(#18) escie válasza [w] (#13) üzenetére


escie
őstag

felkeltette az érdeklődésem ez az ''irridium flare''...
találtam is egy ezzel foglalkozó oldalt: Bővebben: link
látni akarok ilyesmit!! :D
ha jól értelmezem, nem igazán ritka dolog ez...

I'm back, baby!

(#19) tiv83us válasza F-ECT$ (#17) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtom, nekem egy haverom kuldi havonta Bulgariabol es kb 100 db 1Mg-s kiszereles kijon 2500 HUF-bol :D
A zold nekem nem jon be, ellenkezo hatast valt ki, csak az egekbe emeli a pulzusom es nemtudok a seggemen maradni tole...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) _az


_az
senior tag

a deja vu- hoz má asszem van ésszerű magyarázat, valami az agy felfogásával kapcsolatban, vagy mi, biztos őrültek vagyunk. én azt bírom főleg mikor tisztában vagyok vele, hogy valami megálmodtam már korábban és bekövetkezett, mégpedig pontosan úgy...

pl egyszer álmodta, hogy civil szerkóban kórházban fekszem, fel akarok kelni, de a nővér leugat, hogy fel ne keljek, maradjak ágyban. Na erre fél évre egy orvosi vizsgálaton kiderlt, hogy spontán légmellem van, bevittek a kórházba és lefektettek civil szerkóban 1 ágyra gyorsan. Én fel akartam kelni 5 perc múlva(nem volt semmi fájdalmam, már ez is kész röhej), erre a nővérr leszólt, hogy maradjak fekve. Pont, ahogy fél évvel azelőtt megálmodtam. NO COMMENT. Asszem őrült vagyok :Y

az

(#21) F-ECT$ válasza tiv83us (#19) üzenetére


F-ECT$
titán

Mo-n asszem csak receptre lehet, ezért írtam azt, hogy könnyebb a zöldet, mert azt meg minden sarkon :)
Btw: Nincs kedved nekem is küldetni egy 100-as kiszerelést? Annyit én is fizetek érte.

Dive ever, work never.

(#22) tiv83us válasza F-ECT$ (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Kuldok szivesen, de postakoltseggel egy picit tobb lesz...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) F-ECT$ válasza tiv83us (#22) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem baj. Megdobsz egy emillel, hogy megbeszéljük a részleteket? (Bár csak holnap (vagyis alvás után) fogok rá válaszolni, mert most fexek.)

Dive ever, work never.

(#24) Esmein válasza _az (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én 2x álmodtam egymás után kiskromban, h térdig gázolok a mackómban egy tóba és csupa vizes lesz a nadrágom. Kb 1 hét múlva szórkáztunk egy dombon a tó mellett míg a fater pecázott. A feneket kotorták kb 5 méteres halmokba a tó körül. Belegurultam a vízbe felálltam és térdig ért a víz, persze mackó csurom víz. Akkor kicsit kirázott a hideg, hogy úristen, ezt már megálmodtam...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) tiv83us válasza F-ECT$ (#23) üzenetére


tiv83us
veterán

Ok, en meg megvacsizok aztan ellatlak egy emillel. Jo8.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26) lamadou


lamadou
senior tag

bazz.miért nem tesztek ki egy táblát, hogy ''3 után egyedül 18 éven alul tilos olvasni'':D Itt ülök hajnalban egyedül a gépnél, mondom olvasok egy kis PH!-t. erre mit találok? Amúgy de ja vu(nemtom hogy kell leírni) nekem is nagyon sokszor van. De van rá egy frappáns magyarázat: Hiba a Mátrixban:DDD

(#27) -Jackson- válasza lamadou (#26) üzenetére


-Jackson-
őstag

itt ülök egy szállodaportán, és ráz a hideg a topicot olvasva :Y

egyszer gömbvillámot láttam egy mikrohullámú sütőben (rossz volt, haverom villát hagyott benne), ha üres állapotban bekapcsoltad, szikrák, kattogások, és egy teniszlabdányi gömbvillám kb fél méterről... azis izgis volt :) szerencsére nemjött ki belőle, csak a sütőtérben fordult egyet :U


[Szerkesztve]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#28) tiv83us


tiv83us
veterán

En a De Ja Vu -nek olyasmi magyarazatat ismerem, hogy az agynak az egyik felteke ''lemarad'' szinkronban a masiktol es amit mar egy parszazad masodperccel ezelott az agyad felfogott, az meg csak akkor fut at a latoidegeken es kesobb latod, de kozben az agyad mar tudja, hogy megtortent. Vagy ugyanugy lehet forditva is, az a lenyeg, hogy az agyadnak bizonyos feltekei deszinkronizalodnak es ezert egy pillanatra megzavarodsz es meg vagy rola gyozodve hogy pontosan ezt mar atelted. Furcsa egy jelenseg...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29) tiv83us


tiv83us
veterán

Velem mar egy parszor elofordult, hogy felkeltem ejszaka es felig ontudatomnal voltam, de megvoltam rola gyozodve, hogy valaki mas van velem a szobamban. Szerencsere mindig azt ereztem, hogy egy ''barat'' az, aki csak ott ul a szobamban valamiert a foldon. Ekkor kikeltem az agybol es elkezdtem tapogatni a foldet es miutan teljesen visszajott a tudatom, akkor egyfajta ''csalodas'' ert, hogy megsincs ott senki. Pedig annyira ott volt az erzes, hogy marpedig ott valaki volt!

A masik, amit viszont nagyon utalok, zuhanni almomban hattal lefele. :Y
Sokszor megesik velem es rogton felebredek ahogy ''landolok'' almomban es egyszeruen mintha az agyam leblokkolna nemtudok megmozdulni par masodpercig es megvagyok rola gyozodve, hogy meghaltam. Annyira realisan fogta fel az agyam, hogy rendesen halalfelelmem volt.

Par hete ateltem eletem legszornyubb almat...Ha valakinek rossz az idegzete vagy a gyomra, az most ne olvassa tovabb. Ket volt osztalytarsammal ultunk egy gumiszobaban es jegkremekrol beszelgettunk, mikozben en egy fatalbol fagyasztott emberi agy-darabkakat eszegettem ki, amelyik pedig mar olvadt volt, azon ''jol'' elcsamcsogtam. Es almomban tudtam, hogy ez emberi agy, de teljesen termeszetes volt, hogy azt eszem, mert hat miert ne. Sot meg a boltban is lehetett kapni, de szerencsere mire megvettem volna a kovetkezo adagot addigra felebredtem...
Egesznap azon jart az agyam, hogy hogyan almodhatok ilyen elmebetegseget es egesznap /sot meg masnap is/ hanyingerem volt, mert egyszeruen ereztem azt a kesernyes izt a szamban...:Y

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) Sianis


Sianis
addikt

Nekem is volt ilyen esetem, mikor még kisrác voltam. Felébredtem egyik éjjel, és átmentem szüleimhez hunyi, mert ugye éjjel felébred is kiskölyök, nem tud visszaaludni csak úgy. Legalábbis én nem tudtam. Szóval mentem át a szobába, és azt vettem észre, hogy a szobát kintről különböző fénycsíkok világítják be. Nem volt túl erős, viszont folyamatosan úszott végig a fényár a szobában. Megakartam nézni, hogy mi csinálja ezt, de ahogy a ablakhoz értem volna, el is tűnt. Nem tudom mit higgyek, de, hogy nem egy egyszerű dolog az biztos.

(#31) Sianis


Sianis
addikt

Másik. Úgyanígy kissrác voltam. Felébredtem. Átnéztem, nem mentem, csak néztem szüleimhez, és a sötétben megláttam valami fehéret. Ez a valami úgy nézett ki, mint valami páncélt viselő földönkívüli, de tényleg! Nem mozdult, vagy ilyesmi csak állt, és annyira élethű volt, hogy el sem bírtam hinni, hogymi van. Legalább 15 percig teljesen meredten néztem, pislogtam, néztem, egyszerűen nem változott a dolog. Nah mondom lesz ami lesz, megnézem mi az. Felkeltem az ágyból, persze ekkor szemelől vesztettem a dologt, és mire megint odanéztem, teljesen kitisztult a kép, és megláttam a ruhaszáítót. ÉN nem tudom mai napig, hogy mi lehetett, mert 15 óra alatt kitisztult a fejem annyira, hogy ne halaucináljak akkorát, hogy amit fekve látok azt ne lássam állva, és fordítva. Szóval érdekes eset volt ez is.



Barátommal történt meg, szellemes dolog, mármint nem vicc, szóval értitek. Egyik este beszélgettünk a szellemekről. A barátom váltig állította, hogy nem igaz az egész vagy ilyesmi, de úgy látszik, hogy szavait valaki megcáfolt. Ment hazafelé a kocsival, bömbölt a zene stb, és egyszercsak a rádió lehalkult, srác odanézett és látta, hogy mintha valaki levette volna a hangerőt, 30-ról 14-re. Biztos, hogy nem ő volt, mert se kezével se lábával sem tud véletlenül sem odaérni, és a cucc amúgy sem tud egyik pillanatról a másikra ekkorát halkulni, de a magnó ennek ellenére kiírta az új értéket. Nos, azóta a srác hisz a másvilágban.

(#32) Djuice válasza Vangelis (#5) üzenetére


Djuice
csendes tag

ez nagyon durva,ugyanis ilyet már én is láttam.Igaz régen volt az már,lehettem vagy 13(most vagyok 19),muterommal jöttünk vhonnan haza este,és észrevettem egy fénypontot magasan,mondtam neki hogy látok vmit,eloszor nem hitt nekem,aztán jobban megnézte és tényleg elég furcsa volt.Elkezdett közeledni,majd nagyon gyorsan eltünt

(#33) salgado válasza Vangelis (#5) üzenetére


salgado
tag

ilyesmi fénygömböket már én is láttam.
nagyon gyorsan ment ,éés hirtelen iránytváltoztatott,de nem ívben ,hanem szögletesen 90% 180% stb..
ezért is lett nekem furcsa.
meg olyat is láttam hogy 1 fénygömb belemegy ,vagy rámegy 1 másikra.én akkor
megvoltam győződve rola,hogy ez a bázis,vagy valami ilyesmi.
szerintem ilyet lehet látni máskor is ,csak rá kell kattani éjszakánként az égre.

(#34) Vangelis


Vangelis
nagyúr

ezek nem semmik!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35) salgado


salgado
tag

ja és még 1eszembe jutott!
egyik éjszaka arra ébredtem hogy valaki az ágyam alól ,vagy a betétből az ágynemütartóból beleém rúg,ugy hogy egy kicsit fel is pattantam.
szinte éreztem a talpát a hátamon.
de nem paráztam be,mert szerintem létezik természetfeletti világ,meg földön kivüli élet is,csak egyszerüen nem tudtam mire vélni a dolgaot.

(#36) Sianis


Sianis
addikt

és amúgy is, miért lennénk egyedül? Szerintetek más földön kívüli kúltúrában nem teszik fel egyanezeket a kérdéseket? Hogy vajon egtyedül vagyunk? STB STB... Jó tudom, hogy ez most baromságnak hallataszik, de millió jel arra utal, hogy mégsem! Itt vagyunk MI az élő példái, akik már láttunk, hallottunk, éreztünk olyan dolgokat, amik nincsenek benne a természetanya vastag könyvében. én kiskorom óta tudom, és hiszem, hogy vannak olyan dolgok melyekre nincs válasz. az emberrel megtörténik és kész. nincs miért és hogyan, van és kész.

(#37) Sianis


Sianis
addikt

Velem is megesett már, hogy azt álmodtam, hogy boxolok, vagy sétálok a vonattal szemben, és mikor csattanás van, akkor fekvő helzetből 1 méter magasra ugrottam fel. Ezt édesanyám bizonyítja, mert ott Tv-ett mellettem. Igencsak elkerekedett a szeme, hogy erre hogyan voltam képes, és én sem tudom, hogy miért volt ez.

(#38) granpa_matis


granpa_matis
aktív tag

Eloszor azzal kezdenem, h nem hiszek a termeszetfeletti dolgokban, ha a sajat szemmemel latok ilyet meg akkor sem.

A tortenet a kovetkezo:
Egyhazi gimnazimba jartam. A gimnazium egy epuletkomplexum volt, templommal, quadrummal(negy fallal hatarolt park), kriptaval, egyben a kollegiummal es itt laktak a szerzetesek is. Odon epulet,tele szobrokkal, festmennyekkel.
Az egesz ugy kezdodott, h meghalt egy szerzetes,akit ismertunk, igy elmentunk a temetesere.
A temetes a kriptaban volt,ami egy hatalmas pince es mar tobb szaz eve ide temettek a szerzetesek rendtarsaikat. Eloszor jartunk a kriptaban, a szerzetes temetese elott erkeztunk, meg sok idonk volt, ezert elkezdtuk olvasgatni a latin sirfeliratokat a sirkoveken.
Mar itt olvastunk eleg komoly dolgokat, eleg sok ordoguzo szerzetest temettek ide.
Majd elkezdodott a temetes, kepzeljetek el egy kb. tiz csuklyas szerzetesbol allo menetet, kb felmeter magas gyertyakkal a kezukben,akik latinul enekelnek es ugy viszik a szinten csuklyas halott rendtarsukat. Mar ez sok volt egy 15 eves sracnak.

A temetes utan oten eldontottuk, h megidezzuk a halott szerzetes szellemet.
Ot baratommal ejszaka atmentunk az epuletkomplexum abba a reszebe, ahol a tanitasi orakat szoktak tartani. Bementunk az osztalytermunkbe, errol annyit erdemes tudni, h kereszt es egy kep van a falon, ami egy csuklyas szerzetest abrazol, aki a halott Jezust segiti le a keresztrol.
Leultunk, h nekikezdjunk a szeansznak. Epp hogy belekezdtunk zajt hallotunk a kerszt es kep felol, a kereszt elkezdett mozogni a falon es a kepen levo szerzetes szeme elkezdett vorosen vilagitani. Egy szot nem tudott szolni senki kozulunk elkezdtunk lelekszakadtaban futni ki az epuletbul, at az udvaron, mikor az udvaron jartunk en visszaneztem(nem kellett volna)... es egy ugyanolyan gyertyat lattam lebegni a teremben,mint a temetesen.
Mikor vegre bertunk a szobankba(kollegium), minden baratom reszketett, semmivel nem tudtuk magyarazni a dolgot.(a gyertyat csak kesobb mondtam el nekik, mert nem akartam , h meg zaklatottabak legyenek)

Igy kb. 10 ev tavlatabol is neha eszembe jut a tortenet, pedig nem hiszek a tulvilagi dolgokban.

(#39) pulse


pulse
csendes tag

a deja vu-nak van magyarázata, meglehetősen egyszerű!

(#40) Sianis válasza pulse (#39) üzenetére


Sianis
addikt

éspedig?

(#41) pulse válasza Sianis (#40) üzenetére


pulse
csendes tag

az embernek két agyféltekéje van! Az egyik hamarabb felfogja pl. az éppen átélt eseményt, majd egy hangyányi időbel később a másik is felfogja amikor te is valójában felfogod, de mivel már hamarabb eltárolta ezt a első agyfélteke, neked ez úgy tűnik mintha már átélted volna!

(#42) TéKrys válasza pulse (#41) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ez érdekes. Akkor nem a rendszerben van a hiba??

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#43) Szőrös 


Szőrös 
veterán

akkor goto #15... eccere 2 embernél előfordúlhat ez ? nem hinném.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#44) TéKrys válasza Surv (#6) üzenetére


TéKrys
senior tag

Hasonló eset velem is megtörtént. Annyi különbséggel hogy mi rájöttünk, hogy öcsém szobájából szöktek ki az aranyhörcsögök. De azért az érzés hasonló volt. A frász jött rám. Utánna meg egész este kergettük őket amíg meg nem tudtuk fogni. :C

Amúgy én is kapós vagyok az ilyen esetekre. De valahogy azt veszem észre, hogy akit érdekelnek azzal qrva ritkán történik valami érdekes.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#45) tiv83us válasza pulse (#41) üzenetére


tiv83us
veterán

#28 :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#46) Sianis


Sianis
addikt

Nyitott szemmel kell járni, és akkor észreveszed a legapróbb furcsaságokat is.

Mondjuk tegnap kicsit megijedtem mikor jöttem hazafelé. Sulinak vége volt, de már teljesen sötét volt. Jöttem hazafelé az erdőn át egy ösvényen, világítottam magamnak egy lámpával., mert eléggé kavicsos az ösvény, és amúgy sem látni az orrunkig sem hogyha nincs kivilágítva a dolog. Szóval jövök jövök, és egyszercsak hallok valami furcsa neszt. Elvilágítok jobbra-balra semmi. Gondoltam hogy mögöttem csak nincs senki, ha nem világít. HÁT tévedtem, hátfrafordultam, és vagy 50 méterre tőlem egy másik srác jött az övényen, belevilágítottam az arcába, de semmi reakció, csak kutyagolt tovább. Hazaértem, és eléggé elgondolkoztam azon, hogy hogyan jött úgy fel az ösvényen, hogyha abszolút semmit nem látott. Talán infralátása volt vagy mi? Mert az én lámpámat láthatta, de az neki biztosan nem világított. Furcsa eset volt. Még direkt én is megnéztem, hogy mi van hogyha lekapcsolom a lámpát, de akkor eltűnt az ösvény. A srác meg lazán feltrappolt rajta. Kiráz a hideg, ha rá gondolok....brrrrr

(#47) pulse válasza Sianis (#46) üzenetére


pulse
csendes tag

lehet csak kevés A vitamint fogyasztol!

[Szerkesztve]

(#48) TéKrys válasza Sianis (#46) üzenetére


TéKrys
senior tag

''hazafelé az erdőn át egy ösvényen, világítottam magamnak egy lámpával., mert eléggé kavicsos az ösvény, és amúgy sem látni az orrunkig sem hogyha nincs kivilágítva a dolog'' - na én már itt megálltam volna. Bár persze más a helyzet ha nincs más választásod.

Mikor a sötétben lekapcsolod a lámpát akkor utána egy ideig nem látsz semmit. Amíg a szemed meg nem szokja a sötétet. Utána viszont korom sötétben is látol.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#49) pulse válasza TéKrys (#48) üzenetére


pulse
csendes tag

pont ezt akartam mondani én is!
én sokat járok bicajjal koromsötétben forgalmas főúton! ha szembe elvakít egy köcsög fényszórója, mert nem veszi le, és elhajt mellette hát full semmit se látok, de csak egy darabig! Ilyenkor satuféket nyomok megállok és mp-k múlva már indulhatok is!
Melleselg rutin kérdése is, vkinek koromsötétben járkálni nem nagy cucc, míg mások tapogatóznak! most már 30-al járok olyan sötétben a bicajjal, amilyen sötétben régen még gyalog is féltem volna!

[Szerkesztve]

(#50) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

érdekes topik..
a deja-vu-s agyféltekés dolog érdekes,talán ez a hihető magyarázata a dolognak.:F

hogy ontopik is legyek:
vasárnap voltam torinóban,megnéztem a halotti szent leplet,és azóta igen érekes érzéseim vannak.
nem tudok aludni,valami nyomaszt.
plusz.
a templomban 1 euro-ért lehet gyertyát gyújtani.mondom nosza,legalább lemegy rólam az átok,vagy akárminek is hívhatjuk.gyertya tűzhöz odatart,nem gyullad meg.mondom huha.próbálok másikat,az se.még egyet,az se.anyámék azonnal meg tudták gyújtani.
:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.