Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet64


Peet64
újonc

Sziasztok! Remélem jó helyen járok.
Olyan problémával fordulnék Hozzátok, hogy nemrégiben (pár hete) vásároltam új alkatrészeket a gépembe és független attól hogy fut-e bármi a gépen vagy sem, pár másodpercre időközönként megfagy az egész rendszer.
Példaként, nézek egy videót, vagy épp FL Studio fut, vagy akár csak játszom, gondol egyet a gép, és 5-10 másodpercre megáll a kép és a hang is. a HDD led folyamatosan világít ezidő alatt, majd mint ha mise történt volna, megy minden tovább. Kb 10-15 percenként jelentkezik a hiba... Találkozott már valaki ilyennel?
Gép felépítése
Alaplap: Asus TUF B360M-PLUS GAMING
CPU: Intel 8th gen. i3 8100 gyári paszta, gyári hűtő.
GPU: AMD Radeon RX550 2GB
RAM: 8 GB DDR4
Tápellátás (én erre gondolok, hogy ezért lehet talán, de biztos nem vagyok benne): 450W Codegen.
SSD: 120 GB Kingston (Ezen fut a Windows is)
HDD: 2x500GB 7200 rpm Seagate
Windows 10 build 1803

Előre is köszönöm a válaszokat! Sajnos nem tudom hogy vissza kellene-e vinnem akármilyen alkatrészt cserére, vagy csak egy táp csere.... vagy nem tudom...

Üdvözlettel: Peet-64!

[ Szerkesztve ]

(#2) Intruder2k5 válasza Peet64 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Nem indul és mi a baja a gépemnek topik

Ezt a topikot pedig zárom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.