Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) didzse


didzse
csendes tag

Na ilyet én még nem láttam!

Ha úgy teszem be a két samsung ddr400 modult hogy dual channel enabled legyen, akkor kifagynak félóránként a játékok + a Prime95 torture teszt is. Ha simán vannak bent, nincs dualchannel, viszont betonstabil.
modulok külön-külön is tesztelve.
Abit NF7 v2.0 nForce2ultra Barton 2500 (alapórajelen, 39 fokon), legujabb bijosz, legújabb nforce driver.

biosban lehetne esetleg turkálni vagy mit lehet tenni?

(#2) LukE válasza didzse (#1) üzenetére


LukE
veterán

mindkettőt egyszerre is letesztelted? pl. memtest86-tal? mert lehet, hogy nem szeretik egymást egyszerre.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) didzse


didzse
csendes tag

mindkettő egyszerre is tesztelve, most mind2 benntvan és semmi hiba, viszont nem dualcsanel :( memteszt86 még dualchannelben sem akad ki.

(#4) PeliScan


PeliScan
addikt

Nekem most 2*256 400Mhz Samsung megy 434en, duélcsenöl. De azért ezért meg kellett küzdeni... :)

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=25854&start=#msg1[/L]

(#5) didzse válasza PeliScan (#4) üzenetére


didzse
csendes tag

elolvastam a topicot de nekem sztem más a probléma, miondom hogy ha nem dualchannel akkor mennek a ramok hiba NÉLKÜL egyszerre. Volt már valakinek hasnonló gondja?

(#6) PeliScan válasza didzse (#5) üzenetére


PeliScan
addikt

Talán a lap hibája..?

(#7) AndrisK


AndrisK
csendes tag

Nekem volt ilyesmi még SD modulokkal:
2x256 kingston sd nem volt hajlandó 1ütt működni az A7V-mben... fagyogatott és a memtest is rengeteg hibát talált. Külön viszont tökéletesen, hiba nélkül működtek.
Haverom uilyen lapjában nem volt semmi gond uezekkel a ramokkal, úgyhogy vszínű, hogy a lap hibája :( azóta 1x512mb-al tökéletesen működik.

Ha van lehetőséged, szerintem próbáld ki ugyanilyen lapban a ramokat dual channel enabled-el

''Azt mondják, Einsteint az ő idejében csak 10 ember értette a világon. Ha engem senki nem ért, zseni vagyok?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.