Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  érdekes adatvesztés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) woody23


woody23
csendes tag

Na most akkor mi van??? :O Adott nekem egy 120 GB-os Hitachi DeskStar vinyó. Telepítettem rá ezt-azt, köztük a Half-Life-ot (nem a Source-os, hanem még az alap), Counter Strike-kal együtt (1.5-ös verzió). A cucc feltelepített egy Sierra Utilities nevű programcsoportot, amit én ugyan nem használtam, de amikor uninstalláltam a játékot, ezt is eltávolítottam. Persze én balga azt hittem simán fog menni. Hát nem volt az. :DD Már akkor gyanús volt a dolog, amikor egy pár megás progit jó tíz percig távolított el. Aztán jött a fekete leves. Miután eltávolítottam, feltűnt, hogy a Games mappámban meglehetősen kevés könyvtár van. Tovább kutakodtam hát, és mit ad isten kiderült, hogy azok is üresek. :Y Szóval lement az összes játékom, meg az image fájlok is rendre eltűntek. Egy árva Freelancer maradt meg, de még azzal együtt is 50 (!) GB-nyi adat elveszett. :C Igazából nem tudom ezt mire vélni. Ezek a fájlok nem pótolhatatlanok, szóval nem fogok magamba zuhanni emiatt, de azért érdekelne, hogy mégis ez hogyan történhetett egyáltalán meg. Szerencsére csak a Games mappa ürült ki, de ennyiből akármi más is lemehetett volna a vinyóról. Gondolom nem a vinyóval van gond, hanem a szoftverekkel (WinXP SP 2). Ennyi!!! :C

[Szerkesztve]

(#2) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Kérdésedet itt tedd fel légyszives: [link]
Használd a keresőt mielőtt topikot nyitsz egy kérdésednek! :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  érdekes adatvesztés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.