Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox alaplapon USB (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WarYou


WarYou
csendes tag

Emberek! hihetetlen mekkora problemam van.

Van egy epox alaplap, valami oskovulet, egy 350-es k6-2vel....namarmost okos emberek kitalaltak hogy vesznek egy nyomtatot ami csak USB porton keresztul mukodik....es a nyakamba zuditottak hogy izombol rakjam csak en majd ossze ezt a dolgot. Viszont en meg eletemben nem csinaltam ilyen (marmint USBt) szal halvany lila fogalmam sincs rola hogy mit hol hogy merre. Az alaplap persze nem uj, kezikonyv nuku, meg a tipusat is csak talalgatom a gyarto homepage-en (asszem megtalaltam, de nem tuti :) )

szal akarki aki tudja hogy ilyen esetben mi a teendo, az segitsen mar jo? lamer kerdes tudom, de egyszer meg kell tanulnom :)

koszi!

(#2) Tomcat válasza WarYou (#1) üzenetére


Tomcat
őstag

Kellene az alaplap típusa pontosan. A formátum AT vagy ATX?
A régebbi AT-s lapok ritkán rendelkeztek USB csatolóval.

Tomcat

(#3) WarYou válasza Tomcat (#2) üzenetére


WarYou
csendes tag

Azota eszembejutott hogy hivjak, EPOX MVP3C. A gyarto oldalan azt mondjak hogy az alaplapon VAN usb csatlakozo...en viszont sehol sem talaltam...

A lap egyebkent AT es ATX is egyszerre

(#4) SLC válasza WarYou (#3) üzenetére


SLC
csendes tag

Hali !

Az alaplapon tényleg van csati, csakhogy ez egy 16 pontos tűcsati ( az ISA és a PCI slotok között, a BIOS IC-től a ház háta felé ). Viszont az ide csatlakozó szalagkábeles kivezetést a gyári csomagolás NEM TARTALMAZZA !!!
Tavaly januárban én azért vettem MVP3G2-t, mert az ATX kialakítású, és a lapon van az USB bemenet.
Ha még nem szedted le, postázom a két lap doksiját Acrobat pdf-ben.

Steve

(#5) SLC válasza WarYou (#3) üzenetére


SLC
csendes tag

Hali !

Az alaplapon tényleg van csati, csakhogy ez egy 16 pontos tűcsati ( az ISA és a PCI slotok között, a BIOS IC-től a ház háta felé ). Viszont az ide csatlakozó szalagkábeles kivezetést a gyári csomagolás NEM TARTALMAZZA !!!
Tavaly januárban én azért vettem MVP3G2-t, mert az ATX kialakítású, és a lapon van az USB bemenet.
Ha még nem szedted le, postázom a két lap doksiját Acrobat pdf-ben.
Megoldás: egy olyan cégnél be kell szerezni a kivezetést, aki kiegészítőkkel, kábelekkel foglalkozik. Ilyen tekintetben a "Szilícium"-ot ismerem a Bajcsyn (ha még léteznek, majd fél éve voltam náluk utoljára).

Steve

(#6) SLC válasza WarYou (#3) üzenetére


SLC
csendes tag

Hali !

Megnéztem az alaplap doksiját, és van rajta csatlakozo, de 2x8 pontos tűs csatlakozó formájában. A hátlap kivezetés viszont nincs a gyári csomagolásban, azt be kell szerezni.

Steve

(#7) SLC válasza SLC (#6) üzenetére


SLC
csendes tag

BOCS Mindenkitől !

A net megtréfált, és azt jelezte vissza, hogy egyszer sem sikerült a segítséget beírnom.
Mégegyszer bocs.

Steve

(#8) WarYou válasza SLC (#5) üzenetére


WarYou
csendes tag

aha...az a legnagyobb baj hogy pesten borzaszto ritkan jarok...nem lehetne valahogy megtudni toluk hogy van-e ilyesmi? sajnos meg itt debrecenben sem tudtam utanajarni a dolognak hogy itt valakinek van-e ilyenje, de mindenkepp fontos lenne. Egyebkent az utobbi idoben ugyanezekre jottem ra :) koszi a segitseget, megprobalok talalni ilyen kabelt....ha valaki esetleg tud konkret helyet ahol van, akkor szoljon mar, es elintezzuk valahogy hogy lejusson ide hozzam. koszi!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox alaplapon USB (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.