Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) YofeJ


YofeJ
csendes tag

Tehat a tema adott erdekelne hogy mit tud, van e valami ami miatt nem erdemes venni vagy esetleg amiert erdemes megvenni:F

AMD powaaa!!

(#2) wjoe


wjoe
tag

UP

(#3) B1GZ


B1GZ
csendes tag

:up: ot neki

engem is érdekelne hogy mik a tapasztalatok

(#4) B1GZ


B1GZ
csendes tag

YofeJ : az a baj hogy ez a lap már későn született a nem 64 bites konfigok közé, mert mostmár mindenki 64 bites konfigot építget.Egyébként ez a lap minden hájjal, extrával megkent amit egy amd konfig megeszik. :D , szerintem lehet ez egy ilyen ''tegyünk bele mindent hagy élvezzék ki''.Nekem most még egy teljes 64 konfigra nincs buznyákom (és ha már olyat veszek akkor egészbe az egészet, nem darabokban), ezért szerintem én még be fogom vállalni ezt a lapot, mert a nem 64bitesek közt azért ez az élen viszi a pálmát.

(#5) G@ben válasza B1GZ (#4) üzenetére


G@ben
addikt

Jó régi topik, de talán segítek egy kicsit. Nekem 8RDA3+ Pro van, ami annyiban tér el a 6+ Pro-tól, hogy néggyel kevesebb, azaz kettő Sata van rajta. Egyébként egyezik minden, még a nyák is. A lapról csak jót tudok mondani, megbízható, stabil, viszi szépen a mobil Bartonomat, viszont a proci feszültségét min. 1,4V-ra lehet csak belőni, ezért a procim ennyin megy 10x200-on. :)
Chipsethűtő zajáról nrm tudok mit mondani, mert ahogy kicsomagoltam, tettem rá a Zalman-t. :D
Ha van kérdésed, megpróbálok rá válaszolni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.