Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antimatrix


Antimatrix
tag

Sziasztok

Hozzászólók véleményét kérném akinek már volt ilyen lapja, hogy STABILITÁS szempontjából melyik a jobb!!!

1 versenyző EPOX 8RDA3 (nem +-os)

2 Versenyző SOLTEK SL-75FRN3 (nem LAN-os)

Előre is köszi :C

Sürgős lenne :U

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2) Sianis válasza Antimatrix (#1) üzenetére


Sianis
addikt

Szia!

Nekem volt egy pár évig 8RDA3+-om! Tök stabil volt, soha nem volt vele semmi bajom!

(#3) g4dg3t válasza Antimatrix (#1) üzenetére


g4dg3t
senior tag

nem kellett volna uj topicot nyitni :(

hasznaltam mind2-t...egyertelmuen EPoX...plane ha szamit a tuning is.

(#4) Antimatrix válasza g4dg3t (#3) üzenetére


Antimatrix
tag

Az 1 hozzászolásodat nem értem teljesen? :F A forum azért van hogy az ember megfelelőhelyre beirva a kérdését tapasztaltabb forumtagoktól válszt kapjon rá.
Na most láttam van EPOX topic ha oda beirok valószínűleg (99,9999...9%)mindenki azt mondja hogy Epoxot vegyél valószinűleg ha SOLTEk topicba irok bele akkor is ez történik.

Emiatt nyitottam az új topicot

Köszi a hazzászólásodat mert a Haverom most Lment +venni az EPOx-ot

A Te hozzászólásod győzte + arról hogy az EPOX a jobb válssztás MERT TE már mind2 alaplappal van tapasztalatod amit valjjuk be nem sok embernek van.

Köszi és igérem ha kapot OBJEKTIV válazt a kérdésemre akkor nem fogok TOPICOt nyitni feleslegesen :)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#5) Antimatrix válasza Sianis (#2) üzenetére


Antimatrix
tag

Köszi a hozzászólásodat sokat segittettél a srácnak ment EPOX-ot venni

+egyszer köszi
:U

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#6) g4dg3t válasza Antimatrix (#4) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Na most láttam van EPOX topic ha oda beirok valószínűleg (99,9999...9%)mindenki azt mondja hogy Epoxot vegyél valószinűleg ha SOLTEk topicba irok bele akkor is ez történik.

Ebben teljesen igazad van...egy a gond vele. Ha mindenki topicot nyitna vasarlas elott, mert nehezen tud donteni ket gyarto kozott, eleg nagy lenne a kaosz a forumon.

Ezert vannak a gyujtotopicok. pl.: Bővebben: link

Sok szerencset a laphoz...szvsz nem fogtok csalodni benne :)

(#7) Grafiqs válasza Antimatrix (#4) üzenetére


Grafiqs
őstag

Valóban a g4dg3t által a #6-ban linkelt topikban kellene feltenni a kérdésed.
Főleg, hogy ezt zártam. :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.