Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Az-X


Az-X
őstag

Jó tudom baromi régi alaplap... de azért van aki még próbálkozik vele :B
Szóval a történet: Próbálom telepíteni az SP2-es XP-t de a telepítő kifagy. Elég érdekes módon, az egér körül egy kis négyzetben látszik a kép a képernyő többi része fekete. Próbáltam mindent, a hibajelenség ugyanez :( Gondoltam lehet a CD-n sérült meg valami, elő a régi XP CD-t, láss csodát azzal frankón felment :) De miután újraindítottam a gépet az SP2 telepítése után, lelohadt a vigyor az arcomról :( Őgyanis nem bootolt. Az XP logoig jutott és ott fagyi. :( Ha esetleg valaki tudja erre a megoldást, lécci nyögje ide :)) thx

:)

(#2) Az-X


Az-X
őstag

up

:)

(#3) KPepe


KPepe
senior tag

üdv!

Nem a témához kapcsolódik, de nem nyitnék új topicot a dolognak. A helyzet a következő:

egy barátom biost frissített, majd bios reset, minden ok, megy a masina gond nélkül. Másnap el akarja indítani, de a bios belépő képernyője után csak egy villogó kurzorig jut a gép, nem bootol. Reset, bisoba belép, de jól van beállítva, restart, ismét csak a kurzor jelenik meg. Ha visszarakja a régi biost, ugyanez a jelenség.
A gépben annyi változás történt, hogy kivett belőle egy cd-rom-ot.

Mondhatjuk, hogy elszállt az alaplap, vagy van valami megoldás a problémára?

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#4) KPepe válasza KPepe (#3) üzenetére


KPepe
senior tag

Na az a szitu állt elő, hogy kipróbálták egy másik gépben a procit, nem indult, másik proci ebben a lapban, azzal ment, proci vissza a lapba, akkor meg elindult.

Most jó, nem tudom mi lehet ez? :s

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#5) aXXon válasza KPepe (#4) üzenetére


aXXon
senior tag

uristen, 3szor olvastam el, de meg mindig nem sikerult felfognom egeszen... most akkor megy faszan??

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6) FlasH-BacK válasza KPepe (#4) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

A probléma valami bios írási gondra utal. Esetleg az alaplap elemét kéne megnézni, hátha az fáradt el. A procinak nem hiszem hogy köze lenne ehez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.