Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Entertel - enternet voip (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

AZ ENTERTEL

Az EnterTel az EnterNet és az Asylum Telecom stratégiai partnereként 2005 végén elindította VOIP szolgáltatását.
Az EnterTel kiváló szolgáltatási minőséget és versenyképes árakat valamint 24 órás ügyfélszolgálatot kínál Ügyfeleinek, mely hosszútávú garanciát nyújt minden üzleti és lakossági partnerének.
Az EnterTel stratégiai célkitűzése az, hogy rövid időn belül a VoIP piac legjelentősebb magyarországi szereplője legyen.

Egyelőre kizárólag enternet előfizetők regisztrálhatnak, és kapnak 100 ft ajándékot is. Amivel például 11 percet beszélhetsz az USA -ba, vagy Ausztriába, stb.
Jómagam kipróbáltam, Ausztriába telefonáltam, vonal minősége jó volt mind a 3 alkalommal ezidáig.
Persze VOIP-nél nagyon fontos dolog, hogy lehetőleg minden más internetforgalmat függesszünk fel a telefonálás idejére, ha ADSL vonalunk van. (Különben ordenáré pocsék hangminőség fog kisülni, főleg az lesz rossz amit mi beszélünk.)

Szóval enternetes bajtársak, tessék regisztrálni itt: [link]

Aztán tessék telefonálni, és megosztani a tapasztaltokat. Havidíj természetesen nincs, ha túllépitek a 100 Ft ajándékot, akkor a felmerült költségeket az internet előfizetéseddel együtt számlázzak, ha jól értettem.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2) riska1982


riska1982
tag

Én szeritem jővőhéten fogom igénybe vevvi a szolgáltatást, csak előbb telefont kell vennem hozzá. Tud valaki vaami olcsót? Vagy tapasztalat velük?

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Entertel - enternet voip (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.