Hirdetés

2021. május 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Enlisted

(#1) sz.atesz89

sz.atesz89
tag

Valaki hallott már erről a játékról és esetleg nyomja? Vélemény?

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2) juve600 válasza sz.atesz89 (#1) üzenetére

juve600
nagyúr

április 8-án indul az nyílt béta, ki tudjuk próbálni

[ Szerkesztve ]

(#3) juve600

juve600
nagyúr

(#4) roland0807

roland0807
aktív tag
LOGOUT blog

Mikor megláttam, hogy a Gaijin a fejlesztő, egyből tudtam hogy a szerverekkel gond lesz, és igazam is lett :DDD Néha ugyan úgy dobál össze-vissza mint a WT-ben. Biztos hogy nem nálam van a gond, mivel pl WOT-ban semmi lag nincs. A másik meg, elég viccnek tartom azt, hogy nem minden katonánál van alapból gránát vagy robbanótöltet.

[ Szerkesztve ]

steamcommunity.com/id/P41N_Official

(#5) BerserkGuts

BerserkGuts
őstag

:DDD nagyon fasza game nincsenek wh-sok lehet támadni, meglepni az ellent és nem az történik, hogy már a falon keresztül be vagy célozva előre

na meg sok az újonc lehet bénázni mivel új a game
és nem a bot-os részéről beszélek amikor kapsz melléd botokat hanem mikor 1fős a játék csak játékosok vannak.

(#6) Fitzgerald

Fitzgerald
veterán

Nyomtam a bétát, ez tipikusan az a játék ami egészen jól néz ki, és...és kb. ennyi.

(#7) BerserkGuts válasza roland0807 (#4) üzenetére

BerserkGuts
őstag

hát félre értetted elvileg a balance miatt jó lenne nem mindenki egyből dobálja a halálos robbanóak vagy géppuskázik

tiszta simulátor feeling mivel a háborús eloszlásban is nem minden szakaszhoz volt géppuska például se robbanó
örültek ha fegyvert tudtak adni oroszoknál minden második emberre jutott csak ;]
mivel tudták a fele elesik egy rohamnál minek neki

most még qva jó a játék nem szuperfegyverrekkel rohangál mindenki de már vannak azon a szinten ami kezd idegesítő lenni mert legépágyúzik mindenkit

no meg a wot is az elején volt nagyon jó még 2010-ben betában utána egyre jobban elrontották a balancot a sok hülye dizájner tankkal amik nem is léteztek meg nem is működtek volna

[ Szerkesztve ]

(#8) Plafoon

Plafoon
tag

ti be tudtok lépni? Most töltöttem le, van war thunderes accom, de nem enged belépni (Operation timed out hibaüzenet)

(#9) ledgeri

ledgeri
veterán

Ohh lett topikja... Én alfáztam... Most 2 órája vettem észre, hogy visszatért játszható formában... Most sajna nem érek rá tölteni, de megy háttérben a twitch dropok miatt ;]

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#10) Kovek88 válasza Fitzgerald (#6) üzenetére

Kovek88
friss újonc

Egyetértek, kb 20 órát beletoltam és hát a grafika meg a mechanizmus élvezhetövé teszi a game-t, de én pl heroes and generalsról váltottam,ami szerintem az egyetlen játék, amibeb müködik jól a team feeling, az enlistedben meg kb csak egy csapat rohangáló közt rohanok én is, de nem tudok összedolgozni senkivel, gondolok itt randomosokra, mindenki rohan amerre lát és az érzés megvan h sokan vagyunk egy helyen, de csapattá nem alakul.

(#11) Serkocos

Serkocos
csendes tag

Kipróbáltam a játékot, és tetszett. A Heroes & Generalsnál szerintem jobb. Találkoztam néhány hibával, de ami nagyon-nagyon vonzóvá teszi a játékot, hogy nincs benne csalás és nagyon jó a hangulata.
Nyílván a kinézete nem egy BF5, de az borzalmas a rengeteg csaló miatt. Aki egy jó második vh-s lövöldét keres, annak ajánlom. Nekem kicsit visszahozta a régi COD2 érzést. Ráadásul ingyenes.

(#12) BerserkGuts válasza Kovek88 (#10) üzenetére

BerserkGuts
őstag

Ezt bármire ellehet mondani legtöbb játékban nincs csapat játék

h&g-ben meg van csalás azt hamar meguntam miatta

itt nincsen még túl új ahhoz és az oroszok gajin védelmét nem olyan könnyű feltörni, de felfogják ha sokan fognak játszani és lesz pénz benne.

A warthunder-hez is van csalás sajnos bár wallhack nem működik mert levédték akárcsak a world of tanks-ban kitalált módszerrel hogy szever oldalról számolja ki a láthatóságot ;]

(#13) ScomComputer válasza BerserkGuts (#12) üzenetére

ScomComputer
addikt

Van már benne csaló bőven....de remélem mind lélegeztetőgépen végzi még az idén... :U

(#14) Golden9

Golden9
őstag

Sziasztok!

Enlisted Starter Pack - Csak új játékosoknak.

4x Silver Orders for Weapons
2x Silver Orders for Troops
3 Days of Premium Account

A Leagoo elismerte, hogy trójai van a telefonjain. https://mobilarena.hu/hir/a_leagoo_elismerte_hogy_trojai_van_a_telefonjain_e.html

(#15) Sgt. Chris válasza Golden9 (#14) üzenetére

Sgt. Chris
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a kezdő keleti front kampány, valamint a Normandia után 1-2 napig elérhető volt a Berlin kampány is, aztán az egyik nap visszaváltott zárt teszt fázisba, mi lehet az oka?

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Enlisted
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.