Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vtihi


vtihi
csendes tag

Sziasztok. A segítségeteket szeretnem kérni. Ki tud valamit erről a gyártóról? Bármit... Szivesen hallgatom a tapasztalataitokat. Nekem azt mondták hogy közepes minőségű termékei vannak, kb mint Dtk-nak... Előre is köszönöm a segítségeteket!!!

(#2) MLaca


MLaca
őstag

www.nlight.nl - itthon is vany egy cég, aki forgalmazza a termékeiket. A régi DTK házak mind az enlight-tól származtak (nekem is volt jópár). Alég jó minőségűek, de az új cuccaik már nincsenek a toppon. És itt az itthoni kereskedő, aki foglalkozik (még talán) a cuccokkal:

Controll Tradehouse Kft. (Enlight)
Szabó Zoltán
1011 Fő utca 11-13.
214-2190

http://mlzphoto.hu/

(#3) vtihi


vtihi
csendes tag

Koszi. beszerezni betudom, csak azert kerdeztem hogy megeri-e?! azt mondod hogy a tapegysegeik sem tul jok mostanaban, mert en pont amiatt vennem meg, marmint ha jo lenne...

(#4) vtihi


vtihi
csendes tag

Tényleg senki más nem tud mondani ezzel kapcsolatban semmit?! :(

(#5) Male válasza vtihi (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Ha jó tápot akarsz, akkor nézd meg itt a PH!-n a táptesztet, és vegyél külön tápot. Gondolom az általad említett cég sem saját tápokat használ, hanem más cégét, szóval nézd meg mi van beépítve a házba és az alapján döntsél (vagy emeld meg az egész házat, ha 9 kiló alatt van, akkor felejtsd el -> persze nem egy microATX házra értem ezt a súlyt)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.