Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Folze


Folze
aktív tag

BEVEZETŐ

Üdvözlégy dicső lovag, malaszttal teljes meg a többi! Azzal a feladattal bízlak meg, hogy mindenáron folytatnod kell ezt a most keletkezett forrást legjobb képességeid szerint.
A szabály roppant egyszerű: folytatólagosan mindig csak EGYSZER írhatsz! Egymásután kétszer NEM lehetsz a sorban, köztesnek mindig lennie kell, legalább egy személyt illetően! Hogy kérdésed megválaszolva legyen: a tökéletesség ezt kívánja! Mert ha egyszer kész lesz, ha valaha egyáltalán kész lesz, színesebben fog festeni, mint bármely más kezdeményezés!
Tudom, voltak hasonló indítmányok világszerte, való igaz. De ez most itt van, itt kínálja a lehetőségek határtalan tárházát, sehol másutt, NEKED itt elérhető, most, ebben a pillanatban!
Akkor útjára is indítanám a véletlen szerű szövevények halmazát, a SMILE-MENTES íráskupacot, ami talán megfejti majd a mindannyiunkban ott rejlő, kíváncsi kérdésre bólogató igent...

...Csak sniperral spawnolok, semmi mással. Megyek előre, nem settenkedek, csak megyek, megyek, mintha egy megállíthatatlan pusztító lennék. Egy lövés számít csak. Ha elvétem, nem sok esélyem marad. Olyankor el kezdek ugrándozni, és addig lövöm az elémbe siető 'lelőnivalót', amíg sikerrel nem járok. Valamelyikőnk a földön terül el, de már nyomja is a respawnt, és kezdődik az egész 'search&destroy' előlről.
Nem használok célkeresztet, sem HUD-ot, csak a 'valóságot' látom. Ezáltal némi boostot nyerek körről körre, mert egy tudatalatti gerjedelem szinte automatikusan irányítja a jobb kezem. Ha teljes nyugalommal kezelhetném a helyzetet, minden rántás tökéletesen célbaütne, de ez sajnos nem így van. Hiába az 5.1-es headset, az idegek dolgoznak, bár szép lassan úgy érzem, géppé lehet válni, csak idő kérdése.
Elég volt - hazugság, soha nem elég -, és már itt is vagyok a fórumon! Ez egy más világ, mégis oly nagy a hasonlóság. Nem részletezem, hisz mindenki tudja, a maga módján mindenkiben lefestődött már ez a kép: egy bambán görnyedő fej izgatott arccal figyeli a fórum minden hozzá közeli rezdülését.
Már én is épp itt sorvadtam volna el, amikor hű társam, Kevin egy rendkívül érdekeset vakkantott. Ugatása nem a megszokott, most-jön-valaki-én-vagyok-a-király jelleggel tört elő középtermetéből, egy eddig nem tapasztalt mélységből. Megijedtem, kigurult a szék alólam. Lerántva a fejhallgatót e különös hang irányába siettem... (és most jössz TE)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Eddigi szálak:

I. 1-4-6-9-10-23-24-26-41
II. 1-4-6-9-11-13-19
III. 1-4-6-9-11-16-25-27-45
IV. 1-4-7
VI. 1-4-8-43
VII. 1-5-42
VIII. 1-12-15
IX. 1-12-17
X. 1-28-32


A hozzászólást Killerman módosította 2005.03.06.-án, 18:56-kor.

(#4) _Volkovy_ válasza Folze (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

e különös hang irányába siettem,majd lefagyott a Windows.

(#5) pilóta válasza Folze (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

és rájöttem, hogy csak a feleségem volt az, és szólt, hogy hagyjam már azt az idióta játékot, és menjünk egy kicsit sétálni a szabadba.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) Szőrös  válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


Szőrös 
veterán

Erre kikapcsoltam a gépet és elmentem sörözni a haverokkal.
VÉGE

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#7) twollah válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

..fejbe lottem magam, mert a heten 10x raktam ujra a kindozet.

Be lehet zarni a topicot.
A tortenet is le lett zarva.

(#8) Arhquis válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Iszonyatos dühbe borultam. A meglévő fragjeim mind elvesztek, és a demom is oda, amivel meg akartam mutatni a tudásom a haveroknak.

[Szerkesztve]

(#9) Agostino válasza Szőrös  (#6) üzenetére


Agostino
addikt

De nem, de nem. Ez nem normális. Egy jó oprendszer nem fagy le. Itt valami nem stimmel. Haverok nem értették miért rohanok vissza a házamba. Ők még nem tudták mi lesz ennek a vége. Én igen. Arcizmom sem rándult, amikor a Linux telepítőlemeze felé nyúltam. Arcom torz vigyorba rendeződött, én pedig búcsút intettem az Ablakoknak. Mától egy pingvin vigyázza a gépemet...

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#10) Arhquis válasza Agostino (#9) üzenetére


Arhquis
aktív tag

De előtte elmentem a Tescoba vagy két heti hideg élelemért, és koffeintablettákért

(#11) Szőrös  válasza Agostino (#9) üzenetére


Szőrös 
veterán

Torz vigyor mi ? Szórakozol velem ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#12) VladimirR válasza Folze (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Kevin ugatasat kovetve elhagytam szobamat, s a lakas bejaratahoz ertem, ahol eros doromboles hangja toltotte meg az eloszobat - igen, az ajtot verte valaki eleg duhosen - vajon ki lehet az? kerdeztem magamtol, de kivancsisagomon uirra lett felelmem, hogy talan bantani akarnak, ezert meg egyet forditottam a kulcson, s visszahuzodtam szobam maganyaba, felyemre dobtam a terhatasul fulest, folytattam kedvenc jatekomat, s probaltam megfeledkezni errol a kellemetlensegrol -- am nem sikerult, hirtelen ko repult be az addig zart ablakon, jukat utve ezzel az uvegre -- par masodperccel utana per ember omlott be az ablakon, megzavarva maganyomat, s felallitottak a gepem elol -- mikor felkertem oket, hogy igazoljak magukat, kozoltek, hogy Ok a PH! moderatorkulonitmenye, s az eletemert jottek, amiert mindenfele off topicot nyitok -- hosszas konyorges eredmenye keppen eletem ugyan meghagytak, de szamitogepemet, s a forumra valo feljutasomhoz szukseges accountomat egy eletre elvettek....

(elnezest, nem szemelyes, s itt meg csak nem is igazan helytallo, ez a topic meg el is fer imho, csak ugy beugrott -- megegyszer elnezest)

[Szerkesztve]

(#13) Agostino válasza Szőrös  (#11) üzenetére


Agostino
addikt

:C Izé megborzongtam a lehetőségtől, hogy stabilabb rendszerem lesz. :DDD

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14) pilóta válasza VladimirR (#12) üzenetére


pilóta
nagyúr

:D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15) Arhquis válasza VladimirR (#12) üzenetére


Arhquis
aktív tag

De nem hagytam ám magam. Ezt nem lehet bírni. Összekuporgattam minden spórolt pénzem, és eladtam minden kacatot, amiből összejött egy P1-esre, és utánajártam, mit tudok tenni az ügyben. Egy honlapot leltem, amin egy profi hacker program volt található.

Igen sikerült. még a RI/OS R3 sem tudott neki ellenállni. Megvan újra a RÉGI accountom. És még MODERÁTORI jogot is szereztem.

(#16) Arhquis válasza Szőrös  (#11) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Írta ki a képernyőmre a vindóz egy, az átlagosnál csicsásabb, és pirosabb felugró ablakban, ami tele volt felkiáltójelekkel. És OK gomb sehol. Nem hogy CANCEL, vagy X.
Teljesen beparáztam. Egy vírus netán, vagy a vindóz életre kelt?

(#17) duracell89 válasza VladimirR (#12) üzenetére


duracell89
senior tag

... 007 VladimiR Bond kegyetlen volt, es eletem ertelme bannolasommal szertefoszlott.
ezutan belegondoltam sotet jovombe: egy uj nev, egy uj avatar, es felboritom a vilagot, offolni fogok..IGEN offolni (voros hatter, ordogi kacaj)... szetoffolni az egesz vilagot, egeszen addig mig az internet osszes foruma behodol szentsegem elott, en leszek a VILAG UURA! (ujabb ordogi kacaj)...

(#18) Folze


Folze
aktív tag

Úgy gondoltam, de elvileg le is írtam a hsz#1-ben, hogy egy egyszálon futó törénet legyen. Tehát volkovyt kellett volna folytatni és így tovább.
VladimirR fantáziadús világához hasonlóak jöhetnének, grat, és nem kéne leragadni állandóan a pc-nél, meg vegyük már egy kicsit könyvesre a dolgot, ez nem egy akciófilm.

Arhqis #20 jogos, bocsi.

[Szerkesztve]

(#19) Szőrös  válasza Agostino (#13) üzenetére


Szőrös 
veterán

vigyázzá mer addig borzongsz míg arcodra nem fagy a torz vigyor .....öööö on :DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20) Arhquis válasza Folze (#18) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Ezt elég nehéz, mert ha ketten irnak egyszerre, akkor nem lesz egy szállon futó. És ennek az esélye elég nagy. Szinte száz százalék...

ÚGY EVRIBODI, DE MI A FÉSZKES FENÉNEK OFFOLJÁTOK SZIJJEL AZ EGÉSZET???

Sztem az offokat, amik nem fontosak annyira, azokat DELETE.

Pl ezt is, ha megértették a népek...

[Szerkesztve]

(#21) Dilikutya válasza Arhquis (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Legalább többszálon fut majd, és a nagy RPG bajnokok is örülhetnek a sok mellékszálnak ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) eri válasza Arhquis (#20) üzenetére


eri
tag

Ja ja!

(_8(l) - The Simpsons

(#23) WEBER válasza Arhquis (#10) üzenetére


WEBER
tag

de kiderült hogy ez mind csak álom volt fölébredtem és a Windows nem is fagyott le. Ekkor letöröltem arcomról a rémületet és föztem magamnak egy kávét majd újra a gépemhez ültem. az ujjaimat nem én írányítottam a mozzillába akaratlanul is azt irtam hogy www.prohardver.hu és egy új világ tárult fel elöttem.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#24) beeboy válasza WEBER (#23) üzenetére


beeboy
addikt

aztán az álomból is felébredtem...
mikor 23 telepítő cd-vel sikerült az élet némi szikráját csiholni a gépbe, meglepődve láttam hogy a rios is fagyott, eltűnt a hsz #2, #3

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#25) Dilikutya válasza Arhquis (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

.....És augusztus 19-én hajnali 2 óra 40-kor öntudatára ébredt. Megpróbálják hatástalanítani. A Skynet elszabadul. Rakétákat lő ki Oroszországra....

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) WEBER válasza beeboy (#24) üzenetére


WEBER
tag

ekkor csöngött a telefon és a vonal tulsó oldalán egy jó barát beszélt. Azt mondta hogy ma este lesz egy buli ahova feltétlen el kell mennem. először nem halgattam rá de aztán mégis elmentem. Ott volt egy csodálatos lány akit megismertem és kapcsolatunk felhőtlen volt. az 1.hét után rájöttem hogy a számítógépezésnél van csodálatosabb dolog is.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#27) beeboy válasza Dilikutya (#25) üzenetére


beeboy
addikt

a skynetről kiderül, hogy nem más mint a linux.
az oroszországból kilőtt rakéták célpontjait átprogramozza:
az új cél redmond, a microsoft főhadiszállása

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#28) MarKoo


MarKoo
őstag

''Megijedtem, kigurult a szék alólam. Lerántva a fejhallgatót e különös hang irányába siettem... (és most jössz TE)''

szal én jövök ;]
Folytatás: ''Mire visszanéztem az a szemétláda Killerman bezárta a topikot. Nah mind1, ez van....., de jött a megmentő Kalandor...''

(#30) MarKoo válasza Kalandor (#29) üzenetére


MarKoo
őstag

Én is most akartam, csak akkor most jöhetne pár ember hogy az ő topikját miért zártuk.

(#31) gézu válasza Kalandor (#29) üzenetére


gézu
őstag

Akkor a szabály szerint most megint Killerman jöhet :D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#32) Arhquis válasza MarKoo (#28) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Én sírva fakadtam az ijedségtől. Ez nem lehet igaz. Csak egy rossz álom!
De nem. Nem az.
Majd egy angyal szált le az égből, és megcirógatta könnyes államat.
Ne sírj, ez csupán véletlen volt. Én megadom neked, amit szeretnél. Újra kinyitom eme topikot, és hagyom kibontakozni elmétek legtágabb részét, mely egy fergeteges folytatásos regényt fog nekem szülni csrébe. Fényem vigyázza tovább ujjaid billentyűpötyögtető begyét.

ez nem személyeskedés, csak ezt hozta az ihlet. Ha esetleg megbántana, elnézést kérek, és ha sértőnek érzed magadra nézve, nyugodtan törölheted. De hidd el, nem annak ment.

(#33) MarKoo válasza gézu (#31) üzenetére


MarKoo
őstag

Nah igen. Csak ez a gáz, hogy igazságos akartam lenni, de így sokan megutálnak, ha meg nem akkor is. (azok akiknek a topikjaikat zártuk, mert volt pár olyan fáradt gőzös topic) :B

(#34) VladimirR válasza Folze (#18) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tobbszalusagot valoban nem tudod elkerulni, mert pl mikor en irni kezdtem, nem volt meg _Volkovy_ hozzaszolasa, de valoban nem is baj, igy legalabb mindenki eldontheti, melyik szalon olvassa tovabb a tortenetet, illetve melyikhez kivan csatlakozni

esetleg egy olyan megoldas lehet, hogy ha valaki folytatni akarja a story-t, akkor beir egy hozzaszolast, hogy ''folytatom'', igy mindenki lathatja, hogy varni kell, s az illeto pedig a (mod) gomb segitsegevel atirja a hozzaszoalst, immaron a tortenetere
meg be kell szervezni egy moderatort (bar ezek utan...;]), aki aki esetleg frissit egy listat, hogy milyen szalak vannak, pl:
1-4-6-9-10-23-24-26
1-4-6-9-11-13-19
1-4-6-9-11-16-25-27
1-4-7
1-4-8
1-5
1-12-15
1-12-17
1-28-32

[Szerkesztve]

(#35) X-COM válasza MarKoo (#33) üzenetére


X-COM
nagyúr

ne lelkizz :)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#36) Folze válasza MarKoo (#33) üzenetére


Folze
aktív tag

Mint pl a Pokoli szomszédok :D

#34 tökéletes meglátás

[Szerkesztve]

(#37) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nem értem minek kell folytatni amikor #6-osban le van zárva a sztori ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#38) Arhquis válasza VladimirR (#34) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Ezt támogatom!
Killerman, benne lennél? Ez most komolyan. Sztem akkor mindenki meg is bocsátana. Bár én nem haragszom. De tök jó lenne. :D

[Szerkesztve]

(#39) gézu válasza MarKoo (#33) üzenetére


gézu
őstag

Nem irigyellek,ebbe jól belenyúltál.Most lehetsz házigazdája
a topiknak...hogy megbocsássunk
:DD

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#40) MarKoo válasza VladimirR (#34) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszönöm Emberek, értem a célzást!

El is akartam vállalni ''ezek után''. ;] VladimiR mail megy!

(#41) Folze válasza WEBER (#26) üzenetére


Folze
aktív tag

A lányról kiderült, hogy CoD fan. Összeköltöztünk, hozta a gépét is. Mostanában előjátékként mindig 1on1-t játszunk Harboron. Azt kell mondjam, jó hatással van, áldásos. Persze jól beöltözünk előtte, és ha valaki meghal, levesz egy ruhadarabot. Meztelenségig megy a móka, onnantól pedig letesszük a fegyvereket.

(#42) Folze válasza pilóta (#5) üzenetére


Folze
aktív tag

Egészen a Dunáig sétáltunk. Koszos egy folyam, de a partszakasz minden évszakban mesterségesen gyönyörű. A lépcsőzetes löszfalakat beültették fákkal az esetleges megindulás végett; korrodáló, festetlen vasszobrok díszítik mindenfelé. Kellemes ez az összhang, rozsdabarna és a zöld, vagy az éppen mindent beborító fehérség.
Itt sétálgattunk, de egyvalami nem hagyott nyugodni.

(#43) Folze válasza Arhquis (#8) üzenetére


Folze
aktív tag

Az a különös hang pedig csak nem akart szűnni. Odarohanok hát, hogy végre kiderítsem, mi az, de semmi. Kinyitom az ajtót, és csak azt látom, amit mindig szoktam: a 'zöld szörnyeteget'.

(#44) Gyuresz


Gyuresz
tag

Ebbe az egész témában van valami sejtelmes valami amit nem sokan mernek kimondani közülünk talán a valóság ez.....:))

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#45) Folze válasza beeboy (#27) üzenetére


Folze
aktív tag

Ebből persze Steve Jobs sem maradhat ki, aki 96-os pólójában titkon azt reméli, hogy majd ő szépen rendet tesz. Miután felszámolja a microsoftot, a linux ellen szeretné bevetni hackereit. És hogy ne legyen neki elég, a pc-s világot is alapjaiban akarja megrengetni. Itt jön a képbe, KillBill, akit Gates meggyilkolására kértek fel.

(#46) Agostino válasza Folze (#45) üzenetére


Agostino
addikt

Linux egyvalamivel azonban nem számolt, ez pedig a redmondiak szívossága. Jóllehet maga az épület romokban állt, a felszín alatt tevékenyen folyt a munka, egy méltó válaszcsapásra. Bill ''Firewall'' Gates, kialvatlan szemekkel jött elő szobájából. Megvakarta állát, elgondolkozott azon, hogy vajon mennyire kivitelezhető a terv, hogy 5 ügyvédje belemászik egy gigantikus méretű WinXp Prof dobozba, majd amikor a sok szorgos pingvin bevontatja a dobozt Linuxpolisba, azok előugranak, és az egész rendszert beperelik, azon indokkal, hogy a Linux készítői pofátlanul ellopták Bill hatalmas ötletét. Amikor pedig a megrettent pingvinek megkérdik mi is volt az az ötlet, az ügyvédek előkapják plüss oroszlánfóka bábujikat, és ráuszítják őket a pingvinekre. Köztudott hogy az oroszláfóka egyik kedvenc csemegéje a pingvin á lá natur....

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#47) kapcs-ford válasza Agostino (#46) üzenetére


kapcs-ford
őstag

és hirtelen áramszünet lett.

Aláírás

(#48) Agostino válasza kapcs-ford (#47) üzenetére


Agostino
addikt

Ez a tény kicsit megzavarta a harcoló feleket. Igaz ugyan hogy az ügyvédek rögtön arra gondoltak, hogy beperelik a Sun-t, de magukhoz tértek, és folytatták a csatát. Egy kis lépéselőnyhöz jutottak, mert szegény pingvinek azt hitték, hogy náluk a hiba. Meg is lepődtek. Az utolsó fagyás még a nagy jégkorszak idején volt náluk, azóta egyszer sem. Előretörtek az oroszlánfóka bábuk, és így rögtön két sornyi megzavarodott pingvin esett el.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#49) Agostino válasza Folze (#41) üzenetére


Agostino
addikt

Kapcsolatunk azonban idővel megromlott. Kezdetben lelkesen vetkőzött ő is, de egy idő után egyre gyakrabban ültem seggpucéran a gép elött, míg ő teljesen fel volt öltözve. Egy darabig tűrtem, de mivel hideg is van, nem szivesen ülök hosszú órákat ádámkosztümben. Gondolkozni kezdtem. Én lennék béna? ő javult volna fel? esetleg urambocsá' csíter a lány? Hirtelen megfordult velem a világ. Lassan kapcsoltam, de aztán tudatosult bennem. A lány csal. Meg kell tőle válnom...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#50) Folze válasza Agostino (#48) üzenetére


Folze
aktív tag

Időközben KillBill egy kuka mellett fagyoskodott, hogy kivárja a kellő alkalmat. Jó ideje stoppolta már a helyet, ágrólszakadt kollegák panaszolták is, de ő csak dőt a falnak. Elkerülhetetlennek látszott egy múltidézés. Mikor még sehol nem volt ez az egész, mikor majdnem hasonló körülmények közt egyszer csak kopogást hallott az ajtaján.
- Hi Bill, vagyogatsz? Mi is!
- Ja. Mi kéne? A DOS 50 rongyért? Vigyétek, úgyse tok vele mit kezdeni.
Azzal a másik Bill evitte jó messzire azt a bizonyos DOSt, amit IBM-ék nagyon vártak.
Hirtelen feleszmélt: Itt jön ni, gyorsan lőni! Lőtt.
A hiba, amit vétett, nagyobb volt, mint hitte volna. Steve Jobs 96-os pólóján szaladt át a lövedék.
- Gratula magamnak. Ezt aztán jó megcsinátam! Mindegy, ő is benne vót!
KillBill izgalmakban teli kalandja tehát folytatódni látszott. Ennek örömére hazament és feltette a legújabb windowst. Gates úr egyenesen neki címezte...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.