Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) kissdani válasza koxx (#40) üzenetére


kissdani
senior tag

Nah most jött az email nekem is delete...

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#42) Årpi válasza koxx (#37) üzenetére


Årpi
őstag

01:48, itt még nem utal semmi törlésre, de gondolom csak idő kérdése...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#43) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nekem is törölték csak az a vicc, hogy a RX 6800XT benne volt a hétfői emag promociós listában. Tehát ez nem elárazás, akkor milyen indokkal törlik? :W :F

(#44) koxx válasza =Mentor= (#43) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem elarazas mert paran megkaptak.

(#45) szekra


szekra
őstag

4-bol 2db RX6800at töröltek, rohadjanak meg. Mind a 4 kellett volna..

(#46) kissdani válasza szekra (#45) üzenetére


kissdani
senior tag

Ekkora trollt mint te... :DDD

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#47) MittuDomain_ válasza kissdani (#46) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezekkel a mondatokat mindent Szekrára lobbant. :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#48) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kedves Ügyfelünk!

Leadott felénk egy megrendelést 111*****8 számon, melyből az alábbi termék sajnos elfogyott, készlethiány lépett fel: MSI Radeon™ RX 6800 XT GAMING X TRIO videokártya, 16GB GDDR6, 256-bit, és a termékből nem várható a közeljövőben érkezés.
Az adott terméke(ke)t töröltük a rendelésből és ez esetben – ha rendelt mást is – a többi kiszállítását megkezdjük (amennyiben előre fizetett a rendelés, törlés esetén a törölt termék ára visszautalásra kerül).
Amennyiben rendelését átutalással fizette, kérjük válaszüzenetben küldje el részünkre a visszautaláshoz szükséges IBAN számlaszámot, valamint a befizetést igazoló bizonylatot.
A felmerült kellemetlenségért elnézését kérjük és köszönjük megértését!
További szép napot kívánunk!

Üdvözlettel / Best Regards,
XY

that's all folks ¯\_(ツ)_/¯

(#49) Mclovin válasza koxx (#48) üzenetére


Mclovin
senior tag

aztán egy hét múlva meg újra raktáron lesz.. :U

(#50) South Velen válasza koxx (#48) üzenetére


South Velen
addikt

Ismerős mondatok. :DDD jó pár éve ez a sablonlevél.

(#51) kissdani válasza koxx (#48) üzenetére


kissdani
senior tag

Ugyan ezt kaptam én is... Visszaküldtem a képet ami bizonyítja hogy reggel tudtam volna belőle venni. :F

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#52) czanga


czanga
őstag

Felhívtam egy erőteljes hibára a figyelmüket, de érdemben nem történt semmi.
Nevezetesen, hogy Emag oldalon, se app-ból nem lehet pl ennél a terméknél és sok másnál (mind Emag forgalmazott) Easybox átvételt kiválasztani. Az a válasz jött a supporttól, hogy "méret probléma", mikor méretben ez egy két tenyérnyi doboz. Tovább küldték a hibajelenséget, de nem történt semmi azóta sem..

Amennyiben bele fut valaki hasonlóba, jelezze nekik Facebook-on például, ha lehet. Megköszönném, hátha lépnek végre valamit. :R

(#53) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Szerintetek mit tudnék tenni az Ex digitallal?
November 5 napján rendeltem tőlük készleten lévő terméket, azóta többször jeleztem hogy nem kaptam meg, ráadásul ki is fizettem előre.
Törölni nem tudom a rendelést, küldeni nem küldik. Lassan 2 hónapja csomagolják.... :(((

(#54) koxx válasza czanga (#52) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2db pampers 136-os csomagot kértem iziboxba, ha az nem nagy akkor semmi.

(#55) czanga válasza koxx (#54) üzenetére


czanga
őstag

Itt az a különlegesen érdekes, hogy eddig mindent oda kértem, jó nagy LEGO készleteket is, de ez a bug olyan, hogy kosárba teszed, és nem tudsz easyboxot sem kiválasztani, nincs olyan opció, más terméknél pedig van. Agyrém. :N

(#56) pn4hvq válasza czanga (#55) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Valószínűleg nincs, vagy nem jól van beállítva a termék mérete.

#54 koxx
Nekem sikerült már úgy rendelnem, hogy a futár felhívott és mondta: nem fér be a csomagom a boxba, tudja-e házhoz hozni, ki is hozta ingyen (feltételezem, neki is jó az, hogy nem kell másnap újra kihoznia és fel/lepakolgatnia az autóról).

(#57) kissdani válasza Silentfrog (#53) üzenetére


kissdani
senior tag

Nem szabad előre fizetni semmit ennél a hulladék cégnél. Olyan fejetlenség van hogy futhatsz a pénzed után.
A futárnál/easy boxnál ugyan úgy kifizetheted kártyával hogy ne keljen kp.-t levenni...

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#58) koxx válasza kissdani (#57) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egyedül alzának merek előre fizetni, elállás esetén annyira gyorsak voltak, hogy hihetetlen. Amennyire tudom az emag kivárja a max időt amíg visszaküldi a lét.

(#59) SUPREME7 válasza koxx (#58) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én nemrég küzdöttem velük 2 hónapja náluk lévő 175K miatt, rendelés amit ők töröltek.. Csak 6-8 telefonhívásba (x20-30 perc) került, és csak telefonon 3x rögzítették a bankszámlaszámot, hogy vissza tudják küldeni, 4. alkalommal emailen is meg kellett erősítenem :DDD Ez sajnos már nem az az emag....

(#60) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Nekem tegnap vitte el futár gariban visszaküldéssel a cuccot, ami hibás volt out-of-the-box, és nem akarták javítani, hiába kértem. (Utolsó darab volt, csere így nem játszik. :((( )

Kíváncsi vagyok, mikor jön meg az ára.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.