Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lalee2


Lalee2
újonc

Sziasztok!

Tegnap előtt szereztem öcsémnek egy gépet, Ami elég erősnek bizonyult az ő általa kinézett játékhoz a League of Legends-hez. Na hát az én gépemen ez nem jelent problémát. a Kis régi konfigommal is akadálymentesen fut. Leírnám nektek a gépeket és utána a problémát.
Az én személyes gépem:
CPU: Intel Pentium G630 (LGA1155-ös foglalattal, dupla magos, 2,7GHz magonként)
VGA: gainward Geforce 8400 GS (1GB DDR3-as)
Alaplap: Gigabyte H61M-DS2
RAM: 2x2GB Kingmax (DDR3-as és elfelejtettem az órajelét :DD )

Az öcsém gépe: (amit tudok róla ugyanis Everest mutatott majdnem mindent)
CPU: Intel Pentum D(?) (LGA775-ös foglalattal, 3,4 GHz)
VGA: Geforce GT 220 (1GB DDR3-as)
Alaplap: AsRock G31M-S
RAM: 1x512MB és 1x1GB (DDR2-es maximum 800Mhz)

Szóval láthatóan gyenge a gép több OS-el kipróbáltam, (Windows XP SP3, 7 Home Premium, 7 Starter)
Eddig a Starter vált be a legjobban, és egy kis belenyúlással akcióban 25-30 FPS-t kicsikarnom belőle.
Arra lennék kíváncsi, hogy amég nem tudom kibővíteni addig valami okos trükkel nem lehetne feljebb tornázni ezt az FPS számot, hogy akció közbe úgy 35 FPS legyen? Így is játszható, de azért látható hogy nem nagyon akarja. Windows XP lenne az ideális rá de azon meg a legújabb patch-ek miatt nem indul el a játék És elnézést hogy hosszú lett, előre is köszönöm a segítségeket!

(#2) Bjørgersson válasza Lalee2 (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A kérdésedet itt tedd fel, legközelebb pedig használd a keresőt mielőtt új topikot nyitsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.