Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltüntek a file-jaim!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) timoti2002


timoti2002
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy nincsenek meg azok a file-jaim, amiknek a nevében soundtrack van, sőt a könyvtárak is eltüntek! Én nem töröltem őket az biztos!(Senki nem törli a filmzene gyüjteményét). A furcsa az hogy csak a soundtrack-ok tüntek el,a theme-k nem!

(#2) PWR válasza timoti2002 (#1) üzenetére


PWR
aktív tag

ki fer meg hozza a gepedhez?

Üdv: PWR

Üdv

(#3) eddie303 válasza PWR (#2) üzenetére


eddie303
őstag

TCPA/Palladium :Y

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#4) mongruz


mongruz
csendes tag

Hozzál létre néhány fájlt ilyen néven, és ha az is eltűnik, akkor lehet hogy benyeltél valami progit, ami erre utazik.

(#5) PWR válasza eddie303 (#3) üzenetére


PWR
aktív tag

:D

Üdv

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Ha Xpd van próbálj meg helyreállítást

(#7) timoti2002


timoti2002
csendes tag

Senki más nem fér hozzá a géphez!

(#8) Dave™ válasza timoti2002 (#7) üzenetére


Dave™
nagyúr

csak a trojan:)

(#9) timoti2002


timoti2002
csendes tag

Átneveztem egy másik könyvtáramat és az is eltünt! DE csak akkor ha elöl van a soundtrack! pl:soundtrack - apám beájulna. Ha hátul akkor nem csinál vele semmit!

Megnéztem nincs vírus a gépemen(norton,nod32)!

Most mit csináljak!

(#10) timoti2002


timoti2002
csendes tag

Dave ezt,hogy érted?

Volt trojaim, de formáztam!!És most már nincs.

(#11) Gregorius válasza timoti2002 (#9) üzenetére


Gregorius
őstag

Megnézheted, hogy a soundtrack könyvtáraid/fájljaid tényleg nincsenek meg, vagy csak nem látszanak (közvetlenül névvel lehet-e hivatkozni rájuk). Utóbbi esetben szarban vagy, mert kernel hooker proggi garázdálkodik a gépen, azt meg rémálom kiirtani. Egy megoldás: valahova egész máshova telepítesz egy szűz rendszert és onnan víruskeresel valami tisztességes keresővel (tehát a NAV alapból kiesik, az F-Secure viszont felismeri az ilyen kernel hookereket).

(#12) Dave™ válasza timoti2002 (#10) üzenetére


Dave™
nagyúr

és most már nincs... -ez nem olyan, mint a bárányhimlő, hogy csak egyszer lehet elkapni. Nézd át spybot-tal is!

(#13) simonzé


simonzé
addikt

Csak egy tipp: Nekem már többször segített megmagyarázhatatlan file eltűnések/megjelenések orvoslásában az AdAware. Ingyen dolgozik, és hátha segít...

I don't fit in. I fit out.

(#14) timoti2002


timoti2002
csendes tag

Még mindíg eltünnek a fájlok!

Ellenőriztem a gépet: Adaware 6, Spybot, Anti-trojan 5.5 -el és nem találtak trójait!

(#15) Pokerle


Pokerle
tag

Akkor ha semmi sem találja, akkor tuti extra jó bújkál a vírus. Próbálkoz szerintem minél több víruskeresővel, hátha egyik felismeri. Vagy ott a legjobb vírusírtó a format. Ez szinte biztos megoldás. :)

[Szerkesztve]

(#16) zsoi


zsoi
senior tag

Ahogy Gregorius is javasolta.
Teszt rendszer install, norm. virusirto+update (kaspersky?). masik hdd slave-be.
es virusirtas.

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#17) zsommi


zsommi
senior tag

akkor segítsetek nekem is!
nekem olyan van hogy néha gondol egyet a gép, és teljesen leformáz egy fájlt!
pl. a múltkor a Far Cry 3,8 gb-ját csak úgy minden bejeentés nélkül eltűntette, de a fájlt még meg volt, csak éppen kerek 0 byte-tal,vagy másk példának ugyan ez a jelenség, csaka shrek 2 filmmel!
mi lehet vele??

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltüntek a file-jaim!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.