Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltűnt partíciók

Hozzászólások

(#1) hightower


hightower
tag

Sziasztok! Eltűntek a partíciók az egyik vinyómról, konkrétan xp telepítés előtt, át akartam méretezni a windowsnak szánt partíciót, amikor a formázás helyett egyszercsak [ismeretlen] 120GB-os partícióval találtam szembe magam. Eredetileg 3 NTFS partíció volt rajta, nem volt fájltörlés v. formázás. A vinyó 1 éves Samsung 120Gb-os.Utána lehúztam a tápot nehogy még jobban elba....ak valamit, szerintetek mivel kellene próbálkoznom, hogy legalább a JPG képeimet vissza kapjam, van még egy 120-as vinyóm arra lehetne menteni az adatokat. Kösz a segítséget előre is.:R

(#2) geree@bl válasza hightower (#1) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Nekem a 80G-s csinálta ezt egyszer (Samsung), de nem lehetett semmit sem csinálni vele, leformáztam, és azóta műkszik rendesen! :)

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#3) liksoft válasza hightower (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

A fórumon eléggé hosszú lenne míg kivesézzük pontosan mit csináltál (mi történt) és mik a lehetőségek. Nem biztos, hogy format és kuka, de valószínűleg nem egyszerű. Keress meg hétfőn dél tájban telefonon.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4) hightower válasza liksoft (#3) üzenetére


hightower
tag

Kösz! Hívlak.

(#5) rozoli


rozoli
csendes tag

Hi!

Nos, a vinyón két partíció volt, (NTFS). Fdisk-kel töröltem véletlenül. Ami adatok voltak rajta kellene visszahozni valahogy. ÉLETBEVÁGÓ.
Valami segítséget szeretnék kérni.
Köszönöm.

rozoli

(#6) liksoft válasza rozoli (#5) üzenetére


liksoft
nagyúr

Az attól függ, mit csináltál még vele. Házilagos munkákhoz használd amit a többiek is szoktak javasolni, ha komolyabb a gond, akkor keress meg telefonon.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7) hightower


hightower
tag

Hali!

Az én problémám megoldódott, Get Databack NTFS- el sikerült hiánytalanul
helyre állítani a winyóm tartalmát, igaz nem volt törölve ill. felülírva ''csak'' a
partíciók tűnte el.:)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltűnt partíciók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.