Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltűnő adatok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2) King Unique válasza badclyde (#1) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Meg kéne adni több konkrétumot és utána lehetne boncolgatni az esetet. Külső merevlemezt én is használok több Windows rendszeren és több gépen is, de ilyen hibát még nem tapasztaltam szerencsére. Persze én odafigyelek, mindig biztonságosan leválasztom a tálcán a kábel kihúzása előtt stb. Nálad pl. ez is kapásból kérdés, illetve, hogy a merevlemez állapota milyen HDS szerint? Valamint esetleg érdemes bekapcsolni a rejtett fájlok mutatását, illetve az adott rendszeren saját tulajdonba venni a külső meghajtót. Mert olyanba már futottam bele jogosultsági problémák miatt, hogy egyik rendszeren nem tudtam törölni / átnevezni/ másolni, az előző rendszeren létrehozott mappákat és egyéb fájlokat.
A CHKDSK-t is érdemes körültekintően használni, mert van amikor megoldás bizonyos problémákra, de van, amikor többet árt, mint használ!

Persze ezeket majd egy másik topikban kéne leírni és tovább folytatni a témát. Legközelebb kérlek alaposabban nézz szét és feleslegesen ne nyiss új topikot, ha a kérdésed láthatóan máshol is elfér!

HDD probléma (nem adatmentés)
Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Windows 10
Azonnali kérdések órája

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Eltűnő adatok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.