Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandiras2


bandiras2
senior tag

Probléma: Battlefield 1942 különkiadás 4cd verzsön, a tok ollyan gyönyörűen lett megoldva, hogy úgy kell kiszaggatni belőle a CD-t hogy görbül, és egyszer csak nem görbült tovább az 1. számú lemez, hanem inkább aztmondta hogy reccs.. A CD a haveré, én már régen átraktam volna másik tokba, szal vhogy cserélni kellene. Számla persze hogy nincs, mit lehet ilyenkor csinálni?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2) Esmein válasza bandiras2 (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Le kell tölteni a virágbolti verziót, elméletileg jogosan használod ha van rá licenszed.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Lord Zero válasza bandiras2 (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

lehet, h rosszul látom, de egy cd-garancia sok mindenre vonatkozhat, csak erre nem

szerk: ez idegenkezűség, hogyígymondjam, nem a gyártó/lemez hibája


[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#4) Tersius válasza bandiras2 (#1) üzenetére


Tersius
tag

Visszaviszed a boltba, ahonnan szarmazik, ott majd megmondjak, hogy kicserelik-e.

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#5) Tersius válasza Lord Zero (#3) üzenetére


Tersius
tag

Szerintem ezt boltja (inkabb forgalmazoja) valogatja. Cimbora osszetorte hasonlokepp a Dio2 lemezet, o az NTektol kapott ujat.

''My curvy sword at your neck, you unclean son of a dog of the female persuasion!''

(#6) Male válasza Lord Zero (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Egy CD-nek ezt a hajlítgatást simán ki kéne bírni, szerintem anyaghibás lehetett. A normális CD-k azt is kibírják, hogy annyira meghajlítod, hogy két széle összeér (ez komoly, még így se tört el nekem).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.