Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Elszállt billentyűzet xp alatt! help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csucsu_17


csucsu_17
aktív tag

Sziasztok!

A dolog úgy indult, hogy egyik nap még simán jó minden XPvel(SP2), értem ezalatt működő egér, működő billentyűzet! Aztán másik nap már nem hajlandó észrevenni a Win hogy van egy billentyűzet is a gépre kötve! A billentyűzet PS/2es és az egér is!! Ha kihúzom a bill.-t akkor egér simán megy vele nincsen baj, ha bedugom vissza bill.-t akkor XP eljut addig hogy bejelentkezik, de mihelyst megnyomok egy billentyűt máris lefagy az egér is és csak restart segít:( Most úgy áll a helyzet hogy bill. kivan húzva gépből egér jól működik.
Eszközkezelőben XP nem tűntet fel billentyűzetet!!! Próbáltam még Windows indulása előtt F8at esetelg DELt nyomni hogy legalább BIOS-ig eljussak, de sajna ez sem megy, már ilyenkor sem jó bill.!:( szóval nem tudom mia baja neki!?:(

Utána néztem Eseménynaplóban nem-e ír valamit. hát 3 dolgot találtam:

1. Az eszköz nem megfelelő válasz(oka)t küldött a billentyűzet alaphelyzetbe állítása után.
2. Nem lehetett beállítani a gépelési sebességet és késleltetést.
3. Nem lehetett beállítani a billentyűzet jelzőlámpáját.

Nos ezek voltak bill.-el kapcsolatban, és Forrásnak megjelölve mindenütt az i8042prt volt megjelölve. ez most mi??:F

Köszi a segítséget előre is!

''Üdvözlet a győzőnek''

(#2) csucsu_17


csucsu_17
aktív tag

Up

''Üdvözlet a győzőnek''

(#3) moonman


moonman
titán

hát ez bizony megdöglött. egyértelműen a billentyűzet hibás, mivel már a biosban sem működik. zárlatos vagy ilyesmi.

(#4) twollah válasza moonman (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Vagy a PS2 csatlakozo.

(#5) csucsu_17


csucsu_17
aktív tag

OK köszi a válaszotokat bár már lemondtam arról hogy valaki értelmeset írjon :(

Nagyon bosszantó probléma először én si ps2-re gyanakodtam de a másik géppel sem működött a billentyűzet szóval vissza garba

köszi nektek

''Üdvözlet a győzőnek''

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Elszállt billentyűzet xp alatt! help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.