Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezek meg elnek? :D :D :D
A tesztre kivancsi leszek majd, ha hozzatok is eljut. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#2) Koris válasza LyonnaisFan1 (#1) üzenetére


Koris
aktív tag

Sokszor eltemették,de nem találtak holttestet :DD
Amúgy nekem most is Desire 22 Pro-m van,és imádom a hangszórót kivéve.

(#3) LyonnaisFan1 válasza Koris (#2) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

;] ;] ;] ;]
Az elso sorra lenne egy jo hasonlatom, de kisse izlestelen lenne. Amugy igen. Eltuntek, de nem haltak meg. :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

Lehet gonosz vagyok, de nagyon vastagok azok a kávák... :( az alsó még így képen is gáz, de "hands on" videókat megnézve azonnal lejön, hogy a képeken sem a valós arány jön át a körbe ölelő kávát illetően. Konkrétan mintha vissza mentünk volna 2-3 évvel.

Azt hittem a HTC ütősebb telefonnal rukkol elő :K

Üdvözlettel, Tibi

(#5) janeszgol válasza babkukta (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt ebbe a videóba néztem bele: [link]
Tényleg elég vastag a káva oldalt is. Én egy másik topikban leírtam, hogy szerintem az oldalt lefolyó kijelző a legszebb, legjobb fogású, ám használatnál inkább bosszús.
Lehet inkább ezeket az otromba kávákat választanám.

A teló amúgy szép. Ennek jól áll a fehér, de a kávébarna is szép. Zöldben is el tudnám képzelni. Ha nálunk is megáll 230k alatt, és a tesztek azt mutatják, hogy jó teló, akkor már csak a supporton marad a kérdőjel, illetve ajánlható lesz annak, aki unja a megszokott márkákat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) thboxx


thboxx
aktív tag

A 2 h*ki kamera helyett ha raktak volna bele akár egy gyengébb teléset, az év egyik legjobb ajánlata lehetne...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#7) KosztaZ


KosztaZ
friss újonc

"ajándékba ad mellé a gyártó egy szerintük 30 eurót érő Bluetooth headsetet is"

Én kb fél éve vettem HTC headsetet (HTC True Wireless Earbuds Plus E-mo1) kb. 60 euróért. A HTC jelenleg 84 eurót kér érte, de én úgy gondolom, hogy azt a pénzt is megéri. Zseniális. Egy 30 eurós headset biztosan sokmindenben alulmarad, valószínűleg nincs ANC+ENC, hangminőségben remélhetőleg hasonló szintet hoz.
Ami a telefont illeti, ugyanaz a lapka dolgozik benne, mint a Xiaomi 13 Lite-ban. Az körülbelül 400 eurótól indul, ez pedig 569. Viszont én úgy gondolom, hogy megéri a felárat a HTC. Ez a nagyjából 62.000 forint különbség tartalmaz a HTC javára egy TWS fülhallgatót, de itt még van pár előnye a HTC-nek:

+4GB RAM
Újabb Android főverzió
Vezeték nélküli töltés
Vezeték nélküli fordított töltés
+100mAh
Vízállóság
Erősebb üveg (Gorilla Glass Victus)
+ 0.15 inch
MicroSD bővíthetőség
Elvileg jobb kamera
Jack csatlakozó
WiFi 6E támogatás
USB C 3.0

Nagyon más telefon meg nincs Snapdragon 7 Gen 1-gyel, amivel össze lehetne hasonlítani. Ez jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#8) mjani1172


mjani1172
addikt

Jó lenne valami teszt.Nem tűnik rossznak.

(#9) janeszgol válasza KosztaZ (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

A Xiaomi 13 Lite egy baromi jó telefon. Ahogy a többi 13-as Xiaomi is, de a Lite egy szuper telcsi. Kamerában hozza majd ezt a szintet a HTC?
A Xiaomi is fog frissíteni. Nála biztosabbnak gondolom a frissítést, hiszen állítólag ez a HTC már nem az a HTC mint régen. (Mondjuk akkor sem volt kiugró supportban.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) TIT válasza janeszgol (#9) üzenetére


TIT
veterán

Dehogynem,nekem a one minire jött 3 droid frissítés,a sziamiaura 1 pedig többet ígértek.
A one minit most is szeretem,a sziát meg csak megtüröm de gerjed és a hangszóró is rezonál,a motor is gyengébb+a lámpa is.

(#11) doooo válasza janeszgol (#9) üzenetére


doooo
veterán

Hát azért annyira nem szuper telcsi...
Elég komoly problémái vannak. Amikben meg elég jó, abban más konkurensek is jók, és ez a HTC is simán megütheti azt a szintet (persze a tesztekből fog mindez kiderülni).
A frissítésekről meg annyit, hogy 2-3 hónapja Android 12-vel jött a Lite. Ami már eleve hátrány, még ha azóta frissült is 13-ra (hisz így máris kilőve egy főverzió).

(#12) Badboys válasza janeszgol (#9) üzenetére


Badboys
őstag

Ez vastagon nem igaz mert minden frissítés idő előtt kijött és gyakorlatilag szinte hibátlanul. Amennyiben mégis volt valami pár napon belül jött a javítás. Azért valótlant ne állítsunk. Van még a családban U11 előnyt élvez az S szériás samuval szemben. Még mindig egy HTC mint a sok egyforma dzsunka szutyok horror áron. Miért kell előre temetni csupán azért mert régen is ez volt a divat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.