Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AMD Power


AMD Power
titán

Megjött egy kijavított leckém.Az egyik rossz lett a másik meg jó (42-92%). Szinte mindig ez van. :B

(#52) rien válasza AMD Power (#51) üzenetére


rien
senior tag

én is beküldtem az elsőt, majd beszámolok milyen lett :))
de 100% tuti nem lesz, rájöttem azóta, hogy valamit benéztem.....de annyira akartam már beküldeni egyet, hogy kapkodtam

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#53) AMD Power válasza rien (#52) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem átlagosan ilyen 80% körül vannak.

(#54) rien válasza AMD Power (#53) üzenetére


rien
senior tag

és nem tudod véletlenül mi a szint / százalék amit hozni kell, hogy lehessen menni okj-re?
valahol olvastam, hogy nem mindegy milyen a házi....asszem

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#55) AMD Power válasza rien (#54) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem tudok róla ,hogy lenne ilyen megkötés. :U

(#56) rien válasza AMD Power (#55) üzenetére


rien
senior tag

Na megkerestem, az első lecke elején van:

Ne feledje, hogy a folyamatosan és sikeresen megoldott házi feladatok alapján lehetőséget kap, hogy szakmai parterünknél OKJ-s szakképesítést szerezzen.

Sikeresen az tág fogalom nem? De lehet csak én néztem be :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#57) AMD Power válasza rien (#56) üzenetére


AMD Power
titán

Ez szerintem csak arra vonatkozik, hogy mindegyiket meg kell csinálni és be kell küldeni. %-ról nem volt szó....

(#58) rien válasza AMD Power (#57) üzenetére


rien
senior tag

oké :) úgy legyen

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#59) AMD Power


AMD Power
titán

Kicsit nagy a csúszás ebben a hónapban. Még csak ma jött meg a decemberi tananyag.

(#60) Jocó1979


Jocó1979
csendes tag

Sziasztok!

Én jelenleg 3 tanfolyamot csinálok az ELO-nál;)szichológia,Maszázs,és Természetgyógyászat.A Masszázst februárban fejezem be,utánna megyek gyógymasszőrire,de nem annál az iskolánál amivel az ELO szerződést kötött,mert az drága.Szeretek az ELO-val tanulni,de szerintem sokal hatékonyabb személyesen részt venni egy képzésen :)

(#61) AMD Power válasza Jocó1979 (#60) üzenetére


AMD Power
titán

Engem még az angol is érdekelne. :K

(#62) Jocó1979 válasza AMD Power (#61) üzenetére


Jocó1979
csendes tag

Én már az angol kezdőt is elvégeztem anno,utánna a számítógépkezelőit:)

(#63) AMD Power válasza Jocó1979 (#62) üzenetére


AMD Power
titán

Haverom is letolta a kezdőt. Szerette is csinálni. De most 20 hónapra lekötni magam nem tudom.

(#64) Jocó1979 válasza AMD Power (#63) üzenetére


Jocó1979
csendes tag

Most én se szeretném lekötni magam más ELO-s tanfolyammal.Márciusban megyek gyógymasszőrire, 10 hónapos,az bőven lefog foglalni egész évre :U

Egyébként nekem is késik most a leckém :(

Boldog új évet!

(#65) AMD Power válasza Jocó1979 (#64) üzenetére


AMD Power
titán

Én már ezt a Kereskedő - Vállalkozó bulit is alig várom már ,hogy vége legyen. De nem lesz pénzem az OKJ vizsgára.

(#66) rien


rien
senior tag

Megkaptam ez első kijavított házit. Hát elég durva :U 79%. Ez fájt :DDD Elég szigorúan van pontozva. Na nem baj, majd legközelebb....

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#67) AMD Power válasza rien (#66) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem volt olyan ,hogy az egyik 35% a másik meg 95% volt. ;)

(#68) rien válasza AMD Power (#67) üzenetére


rien
senior tag

Ahhha.
Csak meglepődtem tudtam, hogy hibáztam, írtam is, de azért ennyire :U de akkor még örülök is, lehet lesz ez még így se :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#69) AMD Power


AMD Power
titán

Őszintén szólva már várom ,hogy vége legyen ennek az egésznek.

(#70) AMD Power


AMD Power
titán

Megjött egy újabb "adag". Már nagyon unom. Még a januári házi sincs kész teljesen. :B

(#71) AMD Power


AMD Power
titán

Megjött a házim. Az egyik [B][100%-s/B] lett!! A másik meg 97%. :C

(#72) rien válasza AMD Power (#71) üzenetére


rien
senior tag

Lehet olvassák a topikot és látták mit írtál, hogy eleged van :DDD gondolták rád fér egy kis sikerélmény :P
Én még azóta se küldtem egy házit se még :U majd...
Te abban a tempóban tanulod is, meg küldöd be ahogy küldik?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#73) AMD Power válasza rien (#72) üzenetére


AMD Power
titán

Az ,hogy tanulom az túlzás. De nagyjából igen.

(#74) rien válasza AMD Power (#73) üzenetére


rien
senior tag

jó neked :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#75) AMD Power válasza rien (#74) üzenetére


AMD Power
titán

De bele kéne húznom mert az elöző havi (január) házim még nincsen kész . :W

(#76) rien válasza AMD Power (#75) üzenetére


rien
senior tag

nyugi, nálam 9 házi sorakozik :DDD (nem nagy öröm, de lesz ez még több is :( most nem megy)
meg neked már nincs sok hátra, ha jól emlékszem

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#77) AMD Power válasza rien (#76) üzenetére


AMD Power
titán

májusban lesz vége a bulinak. Csak nekem most bele kell húzni mert szerdától kezdődik nekem egy másik suli. Céges kereskedelmi suli. 3 hónapos.

(#78) AMD Power válasza rien (#76) üzenetére


AMD Power
titán

Megjött a márciusi adag is. Még a januári házit se küldtem be. :W

(#79) AMD Power


AMD Power
titán

Gratulálunk a tanfolyam elvégzéséhez!!

0Ft-s csekkel megtoldva. Pedig még 4 házimat nem si küldtem be. De örülök neki ,hogy vége. Még 4 házit beküldöm. Ök küldenek egy oklevelet azt jó éjszakát. :B

(#80) rien válasza AMD Power (#79) üzenetére


rien
senior tag

Akkor nem mész az okj-ért?
Én még azóta se küldtem be házit (nem mondom meg mennyivel vagyok lemradva :P de Te nagyon jól állsz hozzám képest :D szeretnék én úgy állni) de hamarosan ráállok és küldöm ezerrel befelé :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#81) AMD Power válasza rien (#80) üzenetére


AMD Power
titán

Nem fogok menni rá. Se kedvem. Se időm. Se pénzem nincs hozzá most. :B

(#82) rien válasza AMD Power (#81) üzenetére


rien
senior tag

Aha, értem :((( de később ha úgy alakul? vagy egyáltalán nem?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#83) AMD Power válasza rien (#82) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom. Ezt látod nem tudom ,hogy a tanfolyam befejezése után mennyi idővel lehet elmenni az OKJ-s képzésre. :F

(#84) rien válasza AMD Power (#83) üzenetére


rien
senior tag

hát ezt én sem
de tuti van rá valamennyi idő, mert anno mikor én kérdeztem az enyémet azt mondták, hogy bevárják míg összegyűlik a megfelelő létszám, hogy indítsák a felkészítést a társcéggel :U
de amúgy én sem tudom, de biztos megmondják ha betelefonálsz...
de veszni szerintem ne hagyd.... kifizetted végig :U megtanultad, házit beküldted, még egy kis gyúrás :) megérdemled :))

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#85) AMD Power válasza rien (#84) üzenetére


AMD Power
titán

Majd még elválik. Most egyenlőre sok kedvem nincs hozzá.

(#86) lesko23


lesko23
újonc

elo német kezdő tananyagot keresek. Elo angol kezdő tananyagot keresek olcson. Sürgös lenne. :K [link]

fhgjhkjllllkkkkkkkkkkkkkk

(#87) AMD Power


AMD Power
titán

Megkaptam az oklevelet. :R

(#88) AMD Power


AMD Power
titán

Gondolkoztam még egy tanfolyamon. 4 lenne ami igazán érdekelne.

Szerintem ez lenne a legfontosabb. Csak már olyan sokszor újra kezdtem az angol...

Angol nyelv kezdőknek*

Illetve még ezek érdekelnének.

Értékesítési és üzletkötői alapismeretek
Vállalkozói alapismeretek
Ingatlanközvetítő

De őszintén szólva nem tudom ,hogy az angolon kívül van-e súlya bármelyik ilyen tanfolyamnak egy esetleges munkánál vagy ilyesmi... :U :F

(#89) AMD Power válasza AMD Power (#88) üzenetére


AMD Power
titán

Az angolt kéne választanom szerintem.... De megint 16 hónap "megkötés". :U ...

[ Szerkesztve ]

(#90) Morrcee válasza AMD Power (#79) üzenetére


Morrcee
újonc

Érdekes, hogy régóta tanulsz náluk, és elég tájékozatlan vagy. Sikeres elvégzésről szóló igazolás(nem oklevél), azt jelenti, hogy nincs tartozásod az E.L.O. felé, valamint a házifeladatok minimum 50%-át beküldted. Ez jelenti a tanfolyam befejezését. Innentől kezdve 1 éved van, hogy a többi házi feladatot beküldjed. Ez után nem javítják ki. OKJ konzultáció feltétele a házifeladatok összes bemutatása, ha a fennmaradó 4-et nem küldöd be, úszott a pénzed. Nem értem, miért vannak sokan meglepőve, hogy konzultációra kerül a sor, meg, hogy nem tartalmazza 100%-ban az anyagot az ELO. Megállapodnak oktatási intézménnyel, hogy az itt végzett diákokat kizárólag ő hozzájuk irányítják, intézmény pedig hajlandó cserébe beleszámítani, az E.L.O anyagát, a vevő, te pedig jóval kevesebbet fizetsz, mintha máshová mennél. Protokol és rendezvény szervezés pl. pte-n 4 szemeszter, 4x120.000, azaz 480.000!, boltvezetőid, ami valójában kereskedő-vállalkozó 3-4-szer többe kerülhet. Szobafestő okj kb 800.000körülre rug, mivel, az okj-s szakmák számát 400körülre csökkentették, ha valakinek 1-db okj-s bizonyítványa van, egyszerre több mindenben kompetens. Pl. nincs okj-s bolti eladó, mixer(pincérre épít) már! Ez csak szigorodhat, azt a szar 28.000-et ne sajnáld, ha már idáig eljutottál.

(#91) AMD Power válasza Morrcee (#90) üzenetére


AMD Power
titán

Az oklevelet már megkaptam.

(#92) Morrcee válasza AMD Power (#91) üzenetére


Morrcee
újonc

Gratulálok, az egyetemi okleveles kereskedő-vállalkozó diplomádhoz, ha van ilyen! : ) :C HIVATALOS oklevelet manapság egyetemi végzettséghez adnak, emléklapot, igazolást esetleg az ELO. (Ha oklevél, büntethetők)Vagy továbbképzéssel OKJ-s bizonyítványt. Bár tudom, én is emlékszem annak idején kaptam oklevelet, dicséretet, szavalóverseny miatt, mamár nem divat!

(#93) Morrcee válasza AMD Power (#91) üzenetére


Morrcee
újonc

EBC*L - Egységes Európai Gazdasági Oklevél-t is említ az E:L.O. -hibás sztem. Persze nem magyar bizonyítványról van szó, angol fordításban más. Érdekes, h. a képző intézmény 3.700-ért elküldi neked a tudnivalókat, tematika ugyanaz! ELO-nál nyújtott-rizsa 16X3450, utána ugyanannyi 15.000 konzultcióért 3 ugyanaz vizsgadíj. Ja + regisztrációs díj is van az ELO-nál! Kicsit azért őkis átb...sszák az embert ők is! Mindennek utána kell járni itt is!

(#94) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon gondolkozom ,hogy el kéne kezdenem újra angol tanulnom. De mivel olyan a munkám ,hogy nem tudok mellette tanfolyamra járni így valamire jó lenne talán az ELO-s angol. :U

Most úgy is kaptam-kapnék a szülinapom miatt 10% kedvezményt minden tananyag után..:)

Angol középhaladó

(#95) Jocó1979


Jocó1979
csendes tag

Hát nem mondom jól kicseszett velem az ELO.Elkezdtem a személyügyi ügyintéző tanfolyamot,csinálom már vagy fél éve,egyszer csak küldenek egy levelet,hogy a partnerintézmény a megváltozott okj-s feltételek miatt már nem tudja biztosítani a konzultációt,s a vizsgát,s jövő márciusban lesz az utolsó ilyen.Mivel az egyik alapfeltétel,hogy a 32 házifeladatnak meg kell lennie,ez az én helyzetemben eleve irreális,mert még a 11-12.leckénél tartok,tehát ha még gyorsított tempóra váltok,akkor se tudom márciusig produkálni a 32 házit.Így hát úgy döntöttem,hogy abbahagyom,s inkább jövőre keresek egy rendes okj-s tanfolyamot,ahol vizsga is van.Arról nem is beszélve,hogy kidobtam egy csomó pénzt.Nagyot csalódtam az ELO-ban! :W
Most még csinálom a weboldalkészítést,s januárban nekivágok az angol középhaladónak,de ezeken kivül,már semmit se szeretnék tanulni az ELO-nál. :((

(#96) AMD Power válasza Jocó1979 (#95) üzenetére


AMD Power
titán

Ez kemény. Ez a középhaladó engem is érdekelne főleg most így a 10% kedvezménnyel. De 20 hónap fix elkötelezettség... :U

(#97) Jocó1979 válasza AMD Power (#96) üzenetére


Jocó1979
csendes tag

Hát.....valamit valamiért! ;]

(#98) AMD Power válasza Jocó1979 (#97) üzenetére


AMD Power
titán

Még átgondolom de nem hinném ,hogy van nekem kedvem 20 hónapra lekötni magamat.

(#99) AMD Power


AMD Power
titán

Most -25% minden OKJ-s és bizonyítványt adó tanfolyamra!
Jelentkezzen legkésőbb augusztus 31-ig!

Azért ez nem rossz.

(#100) AMD Power válasza AMD Power (#99) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon azon vagyok ,hogy a masszásba bele kéne fognom.. de nem tudom ,hogy a konzultáció és az anyag mennyire lehet jó.... én ebből pénzt szeretnék keresni. Így fontos lenne a jó képzés. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.