Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) @rglaaf


@rglaaf
veterán



Fullon működő magyar oldal, régi nagy játékok innen letölthetők ingyenesen!
Nagggyon jó!
Gyorsabban lejön, mint anno egy kislemezzel áthúztuk volna:))

Gunship2000, Alien Breed, Alone in the Dark,Fifa 94, Duke Nukem 3D stb...több mint 700 játék

kipróbáltam, mind megy.úgy hogyha valakit érdekel akkor nézzen be ide

ja a cím:Bővebben: link

PSN ID:BiZzare_0

(#2) Lord Zero válasza @rglaaf (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

vááááá
a duke nukem atomic editiont már le is töltöttem :C
azután jön a shadow warrior

nagyonjóóó kis oldal, köszönet a meghitt pillanatokért, amiket régi játékaimmal fogok eltölteni :D

nem, mindegy

(#3) #72042496 válasza @rglaaf (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez már régi honlap, de nagyon jó! Tényleg rengeteg program van fent! X-Com: Enemy Unknown... megyek játszani! :))

(#4) peterszky


peterszky
őstag

tényleg nagyon jó az oldal

What else you gonna do on a Saturday?

(#5) rup1u5 válasza @rglaaf (#1) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nagggyon yóóóóó

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#6) D.Orion


D.Orion
veterán

Óh de kemény, lehet elókapom a PI 233-mat azt had szóljon, pont 4GB-os vinyó van benne, úgyhogy minden szépen elfér... Bár ha megvan még a kémiatanáromnál a 486-om akkor azt visszakérem, hogy télnyleg full-retro legyen a dolog..

(#7) busman


busman
addikt

Nem bírok letölteni semmit...:((
Reg-elni kell?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8) plömplöm válasza busman (#7) üzenetére


plömplöm
őstag

Használsz pld flashget-et? Letöltés előtt van egy ablak, benne négy szám, azután lehet szivilizésönözni :DDD Szóval mégse (nálam ez) és utána kánaán

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#9) busman válasza plömplöm (#8) üzenetére


busman
addikt

Flashget-tel próbáltam...Thx!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10) Hikvision


Hikvision
senior tag

Letöltöttem a Duke3D-t és amikor elakarom inditani betölti a parancssort aztán kilép. Ja meg a Hangkártyát se tudtam valami jól bekonfigolni :))

20 éve a PH-n.

(#11) Speccy válasza Hikvision (#10) üzenetére


Speccy
senior tag

Fúj , warez! Vegyétek meg eredetiben őket! :DD

DosBox-szal próbáltad indítani?

There is hope!

(#12) @rglaaf válasza D.Orion (#6) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát igen gondolj bele egy mamár gagyinak tűnő konfiggal mennyi jó játékot lehet tolni nem is beszélve arról hogy milyen ólcsón meg kapod a régi feelinget.

PSN ID:BiZzare_0

(#13) QuarK


QuarK
senior tag

Áhhh, igen, ezek játékok. Elsőnek megpróbálkozok a Doom TNT-vel. :)) Mekkora kincsesbánya!

(#14) Suliro


Suliro
senior tag

Jee. Nemsokára meglesz a második oldtimer gép (p3) a p1 100mhz mellé, akkor majd kipróbálom. Nem akarom ezt a jelenlegi athlonomat duke nukem 3d-vel túlterhelni :D
Nagyon várom már.

I believe in Dodge power!

(#15) Szabtom


Szabtom
senior tag

Ezer hála a Panzer General-ért! És ha láma vagyok, hogy a P4-emen 9800Proval Panzer Generalt, Fantasy Generalt és UFO-t játszom, akkor vállalom! :))

OFF: szerintetek mennyibe kerülne összedobni egy retro gépet, hogy a régi játékokkal játszhassak?

Ha DOSBox-on játszom az UFO-val, akkor is pörög az óra, mint az állat?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#16) _az


_az
senior tag

ÚJRA MŰXIK?????!!!! JEEEESSSSSZZZZZ!!!!!!!! :C

az

(#17) mongi válasza Szabtom (#15) üzenetére


mongi
senior tag

elég olcsón megúszod, 10k alatt és ebben még a moncsi is benne van:)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#18) Sianis


Sianis
addikt

K**** jóóóóóó! Bocs a kifejezésért, de már nagyon régóta vártam egy ilyen helyet! JEEE!

(#19) _az


_az
senior tag

prehistorik2 powa!!! 2005-ben!!! :D

bár a hanggal valami nem okés, kompatibilitási gondok... :DD

az

(#20) Szabtom


Szabtom
senior tag

Nagyon jó ez a DOSBox! A Panzer G és a Fantasy G tök normális sebességen megy! Lehet scrollozni is! (Eddig egy apró mozdulatra a térkép szélére ugrott a kép).

Még csak az UFO-t nem sikerült elindítanom. :(

(#21) Szabtom válasza _az (#19) üzenetére


Szabtom
senior tag

Hangok nálam sem mennek, de kit érdekel? Hallgatok zenét. :D

(#22) anulu


anulu
félisten

és IGEN!!! hónapok óta vadászok Settlers II-t! és most megvan! :D:D:D:C:C:C:D:D:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) Wolverine válasza anulu (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

LAN-on tőlem is áthúzhattad volna (ha nem töröltem még le :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) anulu válasza Wolverine (#23) üzenetére


anulu
félisten

mikor volt az már? :U;)

most megvan, és annak örömére, h ma elkaszáltak Bevezetés a matematikába vizsgán, játszom egyet vele!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) ollie válasza anulu (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

pedig az még csak a bevezetés volt :DDD

***

(#26) anulu válasza anulu (#22) üzenetére


anulu
félisten

HELP! USB-re kötött egerentyűm nem megy S2 alatt! :( tudom, DOS-os driver kéne neki, de hogy etessek meg egy ilyen drivert az SP2-es winxp-vel? (az egész egy Logitech MX700...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) anulu válasza ollie (#25) üzenetére


anulu
félisten

jah... ettől félek én is :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) Wolverine válasza anulu (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Szedj elő valahonnan egy PS/2-est :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) anulu válasza Wolverine (#28) üzenetére


anulu
félisten

ha lenne... :U:O az előző egerem teljesen meghalt (bár az is USB-s volt...), úgyhogy most ''csak'' ez az Mx700-am van.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) Szabtom válasza anulu (#26) üzenetére


Szabtom
senior tag

Nekem az MX510-hez volt PS2 átalakító (azzal használom). Te egeredhez nem volt a dobozban?

(#31) @rglaaf válasza anulu (#26) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nálam is ez volt dugd át ps/2-be hátha

PSN ID:BiZzare_0

(#32) ollie válasza anulu (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dosbox?

***

(#33) anulu válasza Szabtom (#30) üzenetére


anulu
félisten

használtan vettem, nem kaptam mellé. nem mintha úgy gondoltam volna, h valaha is kelleni fog még... :( pls Street Rod 1 alatt tökéletesen megy.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) anulu válasza ollie (#32) üzenetére


anulu
félisten

nemszeretem, megöli a gépem :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) anulu


anulu
félisten

a Sett1 viszont tökéletesen fut! :D (60Hz-en :(:(:O:(:()

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) Wolverine válasza anulu (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

Holnap adjak egyet? ;)

mod: este van :U

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) #16741888


#16741888
törölt tag

jaj istenem a régi 576ban tesztelt játékok.:C amiket valamiért soha nem tudtam megszerezni.
bazz nagyon köszönöm hogy ajánlottátok ezt az oldalt a legjobb!!

(#38) #16741888


#16741888
törölt tag

igazán röstellem de hogy a rákba is kell arjt kicsomagolni? olyan régin volt:D

(#39) @rglaaf válasza #16741888 (#37) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem is ma ajánlották ezt az oldalt én is rácsaptam egyből elhiheted.

PSN ID:BiZzare_0

(#40) #16741888 válasza @rglaaf (#39) üzenetére


#16741888
törölt tag

ok, de hogy kell arjt kicsomagolni?:F

(#41) Speccy válasza #16741888 (#38) üzenetére


Speccy
senior tag

arj x filenév.arj

There is hope!

(#42) Szabtom


Szabtom
senior tag

Megy az UFO:Enemy Unknown is. Az oldal készítőinek nagyon nagy hála!! Többéves álmom vált valóra! :C

(#43) #16741888 válasza Speccy (#41) üzenetére


#16741888
törölt tag

a megadott nevet a rendszer nem ismeri fel
pedig telepítettem még az arjt is:D

(#44) Speccy válasza #16741888 (#43) üzenetére


Speccy
senior tag

A filenév ugye max 8 karakter?

There is hope!

(#45) #16741888 válasza Speccy (#44) üzenetére


#16741888
törölt tag

igen annyi, ja és dosba csinálom, a winzip nem tudja kicsomagolni?:F

(#46) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

rulz oldal :D
csak azt nem értem, hogy ez az ''írd be a számot a letöltéshez'' dolog miért szükséges? :U

(#47) Sanya válasza BLiNk3r (#46) üzenetére


Sanya
nagyúr

hogy máshonnan ne lehetssen belinkelni a dolgokat

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#48) BLiNk3r válasza Sanya (#47) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

értem, köszi ;)
Épp most találtam meg az archívumban:
2004 tavasza
A link lopások miatt szerver összeomlik, és majd 2 hónapig működésképtelen. A lopások főleg a népszerűbb fps-eket érintették. Főleg a Redneck Rampage okozott gondot, melynek 80 megáját egy csomó ember többszálon kezdte el szedni. Ezt a terhelést a szerver nem bírta, ezért fejleszteni kellett, és a letöltésekre php-s védelem került.

(#49) Szabtom válasza #16741888 (#45) üzenetére


Szabtom
senior tag

Figyu, a ''Winzip'' azért ''Win'' , mert vindózos. De miért szenvedsz a kicsomagolással DOSban? Letöltöd, kicsomagolod vindózban, az elérési útra figyelve csinálod a könyvtárneveket (<9 karakter, no ékezet), aztán SOSBox, mount partíció, és a DOSos parancsokkal navigálhatsz a vinyón, belépsz a könyvtárba és indítod a játékot. Én 2 perc alatt tanultam meg tegnap éjjel, nem nagy ügy.

(#50) PWR


PWR
aktív tag

nagyon cool, meglesz a hetvegi programom :)

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.