Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati9500


Ati9500
senior tag

2 éve vagyok (voltam ) vele együtt!
1,5 évet együtt éltem vele (albiban)!

Nem más miatt hagyott el a személyiségem nem volt neki elég jó!
(sokat bulizott (én nem annyira komálom) persze elengedtem ...
tuti nem csalt meg egyszer sem ,aztán haza akart költözni!
És ma bejelentette hogy ez nem működik így tovább!!

Tudom hogy ez senkit nem érdekel de el kelett mondanom valakinek !!

Bocsi!

(#2) gesa válasza Ati9500 (#1) üzenetére


gesa
tag

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Közhelyekbe nem akarok bocsájtkozni, de felénk szokták mondani: ''Ezen át kell esni, mint sánta Borcsának a szaros talicskán''. Nem a levegőbe beszélek, 10 évem ment rá két nőre. Fel a fejjel!

(#3) WN31RD válasza Ati9500 (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

:( Szar helyzet...

Más: Szerintem próbálj arra törekedni, hogy a jövőben ne egy fórum nyilvánossága legyen az a ''valaki'', akivel az ilyen személyes gondjaidat meg tudod osztani. Természetesen nem azért, mintha minket zavarna az ilyesmi, hanem a saját érdekedben. Az, hogy a barátnőd elhagyott, olyan dolog, amin idővel túlteszed magad (bármilyen kegyetlenül hangzik is ez most), de ha nem lesznek megbízható barátaid, akikre számíthatsz minden téren, azzal hosszú távon fogsz szívni. Sok sikert!

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4) Ati9500


Ati9500
senior tag

Köszi , csak hát nekem ez volt az első komoly kapcsolatom!!!

(#5) bélanéni


bélanéni
őstag

bocs, de amikor megláttam a topic címét majdnem lefordultam a székről
nagyon mókásnak tűnt a cím... :)

mármint nem vagyok kárörvendő, csak valahogy ...

egyébként csak annyit fűznék hozzá, hogy fogd fel úgy, hogy újra facér vagy, azt csinálsz amit akarsz! ;)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6) Ati9500


Ati9500
senior tag

Vannak megbízható barátok csak most dolgozok (nak)!
Sokat szoktam forumozni azért irtam ide!!
Sajnos a meló helyen is egyedül vagyok , nincs kivel beszélni!

(#7) bélanéni


bélanéni
őstag

''Ezen át kell esni, mint sánta Borcsának a szaros talicskán'' :O :O :O :O :O

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#8) Enemy


Enemy
aktív tag

Együtt érzek veled...

Volt egy barátnőm akivel 5 évet voltam együtt . megbeszéltük hogy nyár végén elmegyünk a nyáron keresett pénzből 1 hétre. hát aug. 25én közölte vége. aztán nem tartott sokáig a dolog egyedül mert 1-2 hétre rá ismét elkezdődőtt valami . Az ex vissza akart jönni . De valaki már feküdt a helyén.. Akkor és azóta is azt vágja a fejemhez Tönkre tettem a fél életét. Én nem csaltam meg őt de ömiatta égett egyszer kétszer a fejem. szereztem neki német tanárt . egyik ismerőst. Hát vele is kikezdett. ..
Aztán 3 évre rá ugyanazt eljátszotta velem mint az előző .


Ne busulj. lesz másik..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#9) szucsi válasza WN31RD (#3) üzenetére


szucsi
őstag

szegény pára, elhagyta a nője, össze van zuhanva, te meg jól odadörgölöd neki, hogy szociálisan izolált.

nos, három év alatt szépen leépül a baráti kör, ha az ember nem figyel oda, és nem nyom bele rengeteg energiát a barátokba.

amit írsz ül, de nem túl empatikus. egy jólvanjólvan szerintam jobban esett volna neki.

(#10) RAM válasza Ati9500 (#6) üzenetére


RAM
őstag

hány éves vagy? :)

Csak tisztán

(#11) Den válasza bélanéni (#5) üzenetére


Den
veterán

Most direkt megnéztem több helyről, toplistából, a topicból, az aktív témákból a fáradtgőzből, sehonnan nem tűnt viccesnek a cím. Nekem. :(

www.simson4t.hu

(#12) Ati9500


Ati9500
senior tag

Köszi mindenkinek (nem gondoltam hogy ennyien irtok)!

(#13) szucsi válasza bélanéni (#5) üzenetére


szucsi
őstag

úgy van: újra facér vagy, mi a facér búsulsz?

(#14) Enemy


Enemy
aktív tag

Az egyetlen tanácsom ne hátra, hanem előre nézz. hibákból tanul az ember. Házasnak sem könnyü lenni csak itt nem egyszerü a szétköltözés én már csak tudom ..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#15) The_Tom válasza Den (#11) üzenetére


The_Tom
senior tag

off: felkialto jel van a vegen pont helyett, biztos aszitte oromeben ujjong :(((

Üdv.

Szerintem.

(#16) Deniella válasza Ati9500 (#1) üzenetére


Deniella
csendes tag

Szerintem hibáztál amikor elengedted egyedül bulizni,de mondjuk azt se értem Ő miért ment el nélküled.

Oly sok háborúban csitult már el az értelem, hogy nekem nem kell már más csak szex és szerelem... Michael B. Dangerion Winchester

(#17) gericooper válasza bélanéni (#5) üzenetére


gericooper
aktív tag

szerintem is kicsit mókás a dolog, amiért témát indított az illető.

mikor lesznek olyan témák, hogy ''reggel székrekedésem volt''? kíváncsian várom.
keríts -bérelj- egy csajt és érezd jól magad.

(#18) Ati9500


Ati9500
senior tag

Amúgy 24-éves leszek!

(#19) rog válasza Den (#11) üzenetére


rog
addikt

elhagyott nem mint lonely, hanem:
my girlfriend is abandoned
..derelict, deserted

igy esetleg vicces gondolatokat ebreszthet.

(#20) Bandit21 válasza Ati9500 (#1) üzenetére


Bandit21
addikt

A nők sose mondják meg h mi a bajuk és utána meg hirtelen lépnek és vágják a fejedhez azt amin már régóta rágják magukat. Gondolom az a 1,5 év neked a boldogság volt ő meg úgy érezte h le van szabályozva. A másik, bár nem tudom mennyi idős vagy, de fiatalon, főleg az első kapcsolatban összeköltözni szinte mindig a végét jelenti a dolognak rövid időb belül. Még időd se volt megszokni és már ottvan minden reggel. Fiatalalon ez nem OK. Sajnos. Nem vagyok lélekbúvár csak sok haverommal megesett mostanában, h ''jajj de jó ismerem fél éve összeköltözünk'', és 1 hónap után az idegeire mentek egymásnak. Ehhez is meg kell érni.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#21) WN31RD válasza szucsi (#9) üzenetére


WN31RD
addikt

Sorry... én már csak ilyen vagyok.
Reméltem, hogy a másoktól származó sok empatikusabb hozzászólás mellett nem fog túl keményen hatni az enyém...
Úgy gondolom, az ilyesmire is szükség van - módjával.
:)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#22) Enemy válasza gericooper (#17) üzenetére


Enemy
aktív tag

Empátiás zavarod van ?

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#23) bélanéni válasza Den (#11) üzenetére


bélanéni
őstag

nekem is csak azért, mert hasonló dolgot éreztem, mint _Balint_ kolléga.
valami olyasmit, hogy a PH! nyilvános oldalon osztja meg először másokkal ezt a tragikus élményt, és lehet hogy pont ez a viselkedés okozta a szakítást. lehet, hogy teljesen tévedek. pontosítok: amolyan targikomikusnak éreztem.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#24) beeboy válasza Den (#11) üzenetére


beeboy
addikt

egyetértek.
nem vicces.
max. a kandikamerán nevelkedetteknek :( :( :(

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#25) atus válasza rog (#19) üzenetére


atus
senior tag

Az akkor nem elhagyott, hanem elhagyatott.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#26) Den válasza rog (#19) üzenetére


Den
veterán

jaaa... akkor inkább elhagyatott lenne, de végülis. mindenresetre ha elsőre viccesnek goindolnám is, a topicindítót elolvasva semmiképp nem írnám ezt be ide.

www.simson4t.hu

(#27) rog válasza Den (#26) üzenetére


rog
addikt

de hat mi rosszat irt?

(#28) bélanéni válasza Den (#26) üzenetére


bélanéni
őstag

nem akartam belegázolni a lelkébe, mindenkitől elnézést.
egyébként én is tudom milyen érzés ez.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#29) Den válasza gericooper (#17) üzenetére


Den
veterán

tötrénetesen ez végre egy olyan topic amire a fáradtgőz (többekközt) ki lett találva.

www.simson4t.hu

(#30) rog válasza atus (#25) üzenetére


rog
addikt

koszi.

(#31) Enemy


Enemy
aktív tag

A neten az a furcsa nem látod nem hallod az embert igy megitélni sem könnyü .. de ettöl vannak akik tudják miről beszélsz!
Engem minden egyes szakitásnál cserben hagytak azok akik barátoknak mondták magukat.. Nincsenek is igazi barátaim.. Az életem nagy részét leköti a melo.

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#32) Ati9500


Ati9500
senior tag

Mi kb. 2-3 hónap után költöztünk össze.
De minden este úgy telt el ''én úgy éreztem hogy minden OK!''
Aztán mégsem.....
Amúgy nagyon jól megvoltunk (nekem nagyon jó volt vele)
Most fura minden én is hazaköltöztem ...
Az a baj hogy otthon nem nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel (szinte nincs kivel beszéljek)
a haverokkal meg csak hétvégén vagy telefonon tudok beszélni!!

(#33) bélanéni válasza Ati9500 (#32) üzenetére


bélanéni
őstag

akkor megértem, miért ide írtál...

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#34) Enemy


Enemy
aktív tag

Kösd le magad valamivel .Sportolj.. csinálj valamit ami elveszi a figyelmedet..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#35) Ploszi válasza Ati9500 (#18) üzenetére


Ploszi
senior tag

nem ő volt az igazi! ez már biztos! csődítsd össze a haverokat, nyomjatok 1 pár keményebb bulit, aztán pár szoftosabbat, és már nem is leszel egyedül :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#36) Ati9500


Ati9500
senior tag

Sajna nálam is így van 8-17,30 ig meló...
az unokatesómmal a legszorosabb a kapcsolatom...

Az egészben az a szomorú hogy jövőhéten mennénk Horvátországba nyaralni!

Ő azt mondta tőlem függ hogy megyünk-e....
Én szivesen mennék mert már vagy 5 éve hogy nem voltam sehol nyaralni!

(#37) atus


atus
senior tag

Azt nem értem, hogy ebben mi a vicces, vagy tragikomikus. Inkább simán tragikus, de az is csak akkor, ha ezt senki mással nem osztja meg, csak a fórummal. Ha 10 perce hagyta el, és a barátai éppen dolgoznak, és amíg ők el nem szabadulnak leírta ide a bánatát, az pozitív, mert addig is elmondta valakinek, akik talán együttéreznek vele. (néhányan meg komikusnak találják) Munka után beül ati9500 az egyik barátjával egy korcsmába és átbeszélik az egészet, aztán majd lesz valahogy. Ez így normál szerintem.
Ha az internet az egyetlen hely, ahol ezt kiadhatja magából, akkor már sokkal nagyobb gáz van. Ez pedig nem tragikomikus lenne, hanem simán elszomorító.

Sajnos(najó nem sajnos) én nem tudok együttérezni veled igazán, velem eddig csak egy barátnőm szakított, de vele is összekeveredtünk újra. Ettől függetlenül jobbulást, fel a fejjel, irány a strand, és egyéb közhelyek. Balatonpart ilyenkor a legjobb gyógyír.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#38) Enemy


Enemy
aktív tag

Proba cseresznye

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#39) PrinczA válasza Ati9500 (#1) üzenetére


PrinczA
őstag

Mit mond erre a Székely bácsi:
''Ugy kell neki!''

(#40) Ati9500


Ati9500
senior tag

Szerintetek menjek Horvát országba??

Ö azt mondta mint barát szívesen eljönne!

(#41) rog válasza Ati9500 (#40) üzenetére


rog
addikt

menj.

(#42) Enemy


Enemy
aktív tag

Probáld meg hátha. De vigyázz mert ha haza jössz és közli hogy ennyi volt akkor megismételheted a sorokat. És kétszer ugyanavval a nővel szAKItani nem jó érzés.

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#43) bélanéni válasza atus (#37) üzenetére


bélanéni
őstag

HÁZIGAZDÁK, kérem szépen kitörölni az #5 , #7 , #23 , #28 , #33 hozzászólásokat. (meg ezt)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#44) Jester válasza Ati9500 (#40) üzenetére


Jester
aktív tag

Meggondolandó. Egész idő alatt azon járna a fejed, mi lenne ha újra összejönnétek. Más csajt meg sem fogsz nézni, mert ott a régi, akivel ...

Mehr Licht!

(#45) Polesz válasza Ati9500 (#40) üzenetére


Polesz
addikt

Menj és egyedül.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#46) bélanéni


bélanéni
őstag

csak azért mert látom nem voltam túl szimpatikus.

(meg ezt)

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#47) tildy válasza Bandit21 (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Ellenpélda (mondjuk 2. kapcsolat:D) Lassan 5 éve ismerem a barátom , 2 hónap után összeköltöztünk.Még mindig együtt vagyunk, sőt.Viszont házasságról szó sem lehet.Jó ez így:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48) gesa válasza Ati9500 (#40) üzenetére


gesa
tag

Ha akarsz magadnak egy szar hetet, akkor igen. Lehet, hogy néhány napra megint összejöttök, de csak ott és itthon újból szembe kell nézned a szomorú ténnyel. Hiányzik, hogy mégegyszer kirúgjanak?

(#49) WN31RD válasza Ati9500 (#40) üzenetére


WN31RD
addikt

Szerintem jól gondold meg. Nem biztos, hogy jó ötlet, de ezt rajtad kívül senki más nem fogja tudni eldönteni.
Mint ahogyan Enemy is írta, kellemetlen lehet másodszor is szakítani vele, és az is előfordulhat, hogy már azt nehezen viseled majd, hogy csak ''barátként'' van ott.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#50) atus válasza Ati9500 (#40) üzenetére


atus
senior tag

Mindenképpen menj el. Most jöttem vissza hrvatskibol és nagyon jó móka. Első (két) nap próbálj meg vele sokat beszélgetni, sétálgatni, romantikázni, összejönni. Ha nem megy max két nap alatt akkor hagyd a rákba besavanyodni, és ütközz valami csinos bikinis lánnyal, az majd felvidít.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.