Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Elfelejtett "BIOS" jelszó - Segítségkérés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Szentes


Szentes
tag

Tisztelt Fórum Társak!

Segítségért fordulnék hozzátok, mert nem sok reményem maradt.

Nagyon régóta foglalkozom számítástechnikával (1984) és mégis elkövettem egy hibát amiből nem találom a kiutat.
Vásároltam egy DELL XPS laptopot használtam és nem néztem át tüzetesen. Az átnézéssel arra gondoltam, hogy legalább a gép BIOS rendszerébe beléphettem volna a nyavalyás F2 segítségével. Nem tettem csak itthon.
Természetesen felhívtam a tulajt, de halvány fogalma nincs már mit írt be annak idején. Ciki! :B

Amit én próbáltam:
- akkumulátor és a BIOS ellem eltávolítása (a BIOS-t törölte, de a password ott maradt)
- felvettem a DELL központjával a kapcsolatot, akik a kiírt hibakód alapján el is készítették az úgy nevezett "master kódot" de hiába, ez sem segített. Még mindig lekódolt és hozzáférhetetlen a BIOS.

Mit tehetek? Van valaki profi, aki tud ebben nekem segíteni? Mert megszeretném tartani ezt a készüléket. :K

Természetesen a gép vásárlást igazoló dokumentum nálam, nem ellopott gépről van szó! :K

(#2) CoolMan válasza Szentes (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Kérdezd meg a Notebook hibák vagy a Dell notebook topicban.

Legközelebb, kérlek ne nyiss feleslegesen új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Elfelejtett "BIOS" jelszó - Segítségkérés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.