Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Nyitok egy ilyen topicot.Ha nem tetszik nyugodtan lehet zárni:)
Na nekem a legjobb élményem igy hirtelen biztos lesz jobb az volt amikor az akkor még jonak számito gépemet megkaptam nagyon boldog voltam.A legrosszabb pedig mikor apu korházba volt.

[Szerkesztve]

(#2) dannnnn válasza mayerlaci (#1) üzenetére


dannnnn
aktív tag

legrosszabra inkabbb nem elmlékezek soha! jo az talán az mikor bungi jumpingoltam VOLT on meg szigeten is. bár ezek lehet nem a legjobbak. nekem is nagyon jo volt mikor gépem kaptam de....
amugy milyn géped van?

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#3) mayerlaci válasza dannnnn (#2) üzenetére


mayerlaci
senior tag

ASUS a7n8x AMD 3000+ Bartonmagos Geforce FX 5700 2*256/400 DDR RAM

Na biztos van ennél jobb emléked is:)

(#4) dannnnn válasza mayerlaci (#3) üzenetére


dannnnn
aktív tag

hát igen ennek én is örülnék........ :) de azér ne mond mart hogy ez volt a legjbb.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#5) mayerlaci válasza dannnnn (#4) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Na jo talán az jobb volt amikor a tesóm hazajött egy év után németországbol.

(#6) Kaoru


Kaoru
aktív tag

legjobb: átmenni érettségin annélkül, h tanultál volna 1 szót is, s 4,3 átlagot kapni :D
legrosszabb: coming outolni

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#7) WEBER


WEBER
tag

A legjobb eddig az volt mikor egy lány ölében aludtam és tulajdonképpen nem is aludtam hanem ébren voltam és az arcát néztem. És ez volt a legjobb az életemben az az érzés ami ezekben a pillanatokban átjárta a szívemet.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#8) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Hmmm...legrosszabb élményem, amikor hawerokkal szaladtunk a b@szottnagy fűbe és nem vettem észre az árkot /be volt az nőve teljesen.../. Beleestem, e úgy hogy a hátamba 2cm mélyen beleállt egy karó. Nem vettem észre csak mikor mondták, h vérzik a hátam. Na, repesztés haza, majd orvoshoz, ott tetanusz, aztán Szentesre a balesetire...ÉS NEM VARRTÁK ÖSSZE --> nehogy vmi szennyeződés elfertőződjön...Egy hónapi kötözés várt rám, de itt vagyok;

/a helye viszont még mindig meg van: ott nem barnulok le../

(#9) mayerlaci válasza WEBER (#7) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hát sajnao nekem még nem volt ilyen de biztos jobb mint egy uj gép.Bár hasonlo a 2.Először király utána pici hibák nagyobb hibák majd mind a 2 összeomlik tőled:)
Na jo ez kicsit morbid.

(#10) mayerlaci válasza Ráczkölke (#8) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Először mikor olvasta röhötem nagyot aztán a vége fele már téleg rossz élmény.

(#11) dannnnn válasza Ráczkölke (#8) üzenetére


dannnnn
aktív tag

enegem hintázás közben körbe fordítottak...... és egy a ettején lévő vas a szemem mellet egy kurva nagy sebet okozott amit szintén nem vartak össze..... :) de műég mindig ott van :(

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#12) vtechun


vtechun
veterán

nekem mindkettő nőhöz fűzhető :) :(

(#13) mayerlaci válasza vtechun (#12) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Na mond ha fel tudod idézni.

(#14) WEBER válasza dannnnn (#11) üzenetére


WEBER
tag

őrülj hogy nem 5 cm-vel arréb történt a dolog.

tanulság: minden rosszban van valami jó

ja és legszebb öröm a káröröm

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#15) mayerlaci válasza WEBER (#14) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Ja akkor már nem lenne szeme.

(#16) WEBER válasza mayerlaci (#15) üzenetére


WEBER
tag

ja gondoltam csak erősen célzok rá de hogy így leirtad most már senki sem értheti félre.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#17) mayerlaci válasza WEBER (#16) üzenetére


mayerlaci
senior tag

:)

(#18) viizo


viizo
tag

annyi nagyon rossz élményem volt már hogy egy napig tudnám sorolni.. a jókat kevesebb ideig tartana..:DD

(#19) brutom


brutom
csendes tag

A legrosszab és a legjobb?
Kettő nagyon rosz volt:
Mikor leestem a pótkocsiról az aszfaltra (háttal) és beindult a ''búvárreflex''
És amikor kiderűlt, hogy daganatom van.

A legjobb.
Mikor az utosó MRI felvételen már nem volt nyoma a daganatnak.

Azóta kicsit másképpen látom az életet.

http://www.felajanlasok.hu/index.php

(#20) mayerlaci válasza brutom (#19) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Azt meghiszem.

(#21) Agostino


Agostino
addikt

Legroszabb élményem : jogsi ugye kresz+rutin+közút. Közúti vizsga megvolt, visszaálltam a boxba, vizsgáztató levágott egy fél órás szöveget hogy mennyire szar voltam, mire nem figyeltem, hogy ilyenolyan alapvető dolgok blablabla. El nem tudom mondani milyen szar egy érzés volt. Befejezte a szöveget, erre kezembenyomja a hibalapot, tudjátok az a szar a végém, rajta _1_ hiba. Kezet rázott kiszállt. Anyukádat mondom....

Legjobb : előszőr padlógázzal indulni zöldre ;]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#22) ymi


ymi
csendes tag

hello
a legjobb ami velem történt 2004.04.14 00.20 megszületett a kisfiam és én végig ott voltam a szűlésnél én vágtam el a köldökzsinórt!
a legrosszabb élményem pedig az volt mikor elősször az én hibámból sírt!

[Szerkesztve]

(#23) Kidus


Kidus
őstag

Szűkebb értelemben:
Legjobb: mikor felvettek a gimibe, élénken él bennem az a pillanat, mikor megtudtam. Nagyok voltak az elvárások, nem is nagyon bíztak bennem. Úgy éreztem, bizonyítottam.
Legrosszabb: mikor a párom közölte, hogy elköltözött.

Tágabb értelemben:

Jó élmények minden nap érnek, apró boldog pillanatok, amiket most már igyekszek észrevenni, és értékelni.
Rossz élmények, hm... az üresség érzése olyankor, amikor elmúlik, elveszik valami, ami fontos volt, ami a kirakós egy darabja volt, és ha kis dolog is, nagyon tud hiányozni, sokáig.

Assuming Control

(#24) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Eszembe jutott még1 rossz mikor apám kamionján a darut zsiruztuk és én meg véletlenül valami vezetéket elbasztam.

(#25) Ráczkölke válasza ymi (#22) üzenetére


Ráczkölke
tag

Gratula :C:C:C !

(#26) ymi válasza Ráczkölke (#25) üzenetére


ymi
csendes tag

THX!
de ezt is a legrosszabbak közzé sorolnám:
Végig nézni ahogy a feleségem vajudik 18h-tól 00:20-ig és nem tehettem semmit hiszen ez ezzel jár:F

(#27) Ráczkölke válasza ymi (#26) üzenetére


Ráczkölke
tag

:(:O:( erre most mit mondjak?! én eléggé érzelgős vok, szval nem bírnám nézni a párom szenvedését, én hamarabb lennék depis, mint ő... :(:O:( /Ja, szóljatok: nincs is b.nőm...!/

(#28) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

04 04 03
05 03 26

A ket legjobb.

A legroszabb meg azt hiszem nem jott el :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#29) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Eszembe jutott egy sokkal jobb mikor rátaláltam a ph-ra:)

(#30) Brae


Brae
őstag

A legrosszabb hmm... a rosszra nem szeretek emlékezni...
A legjobb, szexuális kontaktus egy régóta szeretett lánnyal.

(#31) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Na nincs senkinek élménye:)

(#32) TexT-BoY válasza mayerlaci (#29) üzenetére


TexT-BoY
addikt

az oriási lelkiszegénységre utal hogyha ez a legjobb élményed...
ezt te sem mondhatod komolyan


amugy nekem: 3napos tábor haverokkal és sok csajjal Miskolctapolcán... az jóvolt egyik este sem aludtam egyedül...;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#33) mayerlaci válasza TexT-BoY (#32) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Azt csak hülyeségből mondtam.:)
A kis mákos én is voltam táborban de nem aludtam csajjal:O


[Szerkesztve]

(#34) neongorack


neongorack
senior tag

Nekem a legjobb élményem nem is történt olyan régen........asszem 1 hete!
Persze ez is egy csajjal kapcsolatos :)) -moziban voltunk :), de csak annyit mondok, hogy nem végig a filmre koncentráltunk ;):D

A legrosszabb: Hmm....hát nem is tudom....Egy nagyon szar valentín nap.....nem részletezem (egyébként ez is egy csajjal kapcsolatos) :(:(
Persze volt még sok sz@r csak pont most ez jutott eszembe......
A rokonok elvesztésénél nincs rosszabb asszem.... :(


[Szerkesztve]

(#35) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

up

(#36) Flashy válasza mayerlaci (#35) üzenetére


Flashy
veterán

közvéleménykutató topikot ne upolj, elég felesleges ez anélkül is. akit érdekel, meg fogja találni alul is.

(#37) Gambit válasza mayerlaci (#33) üzenetére


Gambit
őstag

Lefogadom, ő sem aludt ám csajjal. Max. arról lehetett szó, hogy kilógtak a szobából, és bekommandóztak a csajokhoz, aztán annyi. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#38) BLiNk3r válasza Gambit (#37) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

jah, max a haverjaival aludt :D
persze jobban hangzik ez a ''nem aludtam egyedül'' szöveg...lol

(#39) TexT-BoY válasza BLiNk3r (#38) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nem aludtam egyedül... 3sráccal;];];]
amugy nem kell irigykedni;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#40) neongorack válasza TexT-BoY (#39) üzenetére


neongorack
senior tag

:))
LOL
:))

(#41) Gambit válasza TexT-BoY (#39) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, de eredetileg nem ezt sugalltad. Ilyesmit felesleges is lenne külön említeni, hiszen melyik kiránduláson kap minden kölök saját szobát?! Te bizony azt akartad érzékeltetni, hogy végig csajoztad a 3 napot, csak hát nem jött be. :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#42) _Volkovy_ válasza mayerlaci (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Életem legrosszabb élménye:amikor múlt héten csütörtökön ötödmagammal 55-60 km/h között berepültem kocsival egy három méter mély vizesárokba.Azt hittem kész,ennyi.
Életem legjobb élménye:amikor rájöttem hogy mindannyian sértetlenek vagyunk,és a kocsi se tört össze olyan nagyon.

(#43) hz hefti


hz hefti
tag

legrosszabb? radobbenni, h valoszinuleg sose lesz normalis eletem a balesetem utan

legjobb... hmm... mikor eletem szerelme reggel kocosan hozzambujt es azt mondta: ''szeretlek''

az kulon tortenet, h nagyon osszezakkantam mikor elhagyott


jo erzes, mikor sikerul valami jot alkotni. maig buszkeseggel tolt el, hogy olyan motort csinaltam ami szep es jo.
joerzes amikor haverokkal kimozdulok itthonrol es bulizunk

a rosszakat igyekszem elfeledni, de nehez.

lowfast

(#44) mayerlaci válasza _Volkovy_ (#42) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Egy percben 2 különböző élmény huh.

(#45) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Legjobb: elég sok olyan volt. Pölö tavaj április 13 (megvettük a zsír új Ladát), aztán tavaj osztálykirándulás, abból is úgy két órányi időtartam (mikor text-tel ellentétbe nem 3 fiúval aludtam, hanem egy nővel...), meg még volt egy pár...

Legrosszabb: ebből is elég sok volt, mondjuk az augusztus 16-23 időtartam (kórház, mellkaskorrekciós műtét, a legrosszabb ellenségemnek se kívánnám).


/// legjobb: mikor 69-eztünk a barátnőmmel
/// legrosszabb: mikor fater ránknyitott

Nem valós (legalábbis nekem nem), nehogy azt higgyétek ;]


Üdv: bazsi

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#46) tiv83us


tiv83us
veterán

Legjobb elmeny, artatlansagom(?) elvesztese 16 evesen az akkori baratnommel es az utana levo par ora, amikor nagyon nagyfiunak ereztem magam :D

Legrosszabb? Belgiumban voltunk focizni en jottem lefele a palyarol felidoben es a fejemre zugott egy baszottnagy zaszlorud, raadasul nem is a magyar, nem is az amerikai, hanem egy kurva nemet lobogoval a tetejen...Meg ma is latom, ahogy kozeledik felem...Ja persze utana magamhoz tertem egy par perc utan, locsolgatott az eddzo vizzel meg kerdezgette a nevem/eletkorom (hogy emlekszem-e ilyesmikre).
Persze ennyi ido tavlatabol mar erre is csak mosolyogva emlekszem vissza. :)

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47) wiziloo


wiziloo
tag

Most ''csak'' ez jut eszembe:) :
Életem egyik legszebb pillanata, amikor ''megismerkedtem'' (összejöttem:) ) barátnőmmel:B

(#48) illusiON


illusiON
őstag

lexarabb élményem talán az volt, mikor egy bmx-el ugrattam fél mtéert, a kormány a kezembe maradt és a vázra ugy érkeztem, hogy megmogyizott a kormánnyak :(
legjobb nem is tudom... mikor mexülettem ;]

( : no woman no cry : )

(#49) TexT-BoY válasza Bazsesz (#45) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én sem 3fiuval laudtam csakk annyira baszogattak hogy nagyon én is 1 csajjal de hoszabb időtartam viszont vem volt semmi (olyan:D)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#50) Gambit válasza TexT-BoY (#49) üzenetére


Gambit
őstag

Ezt most jól értem? Nem aludtál, mert a 3 fiú baszogatott nagyon?! :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.