Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Majstor


Majstor
senior tag

Üdv mindenkinek!

Örömmel kijelentem hogy kész a ''HighMen'' Weboldala:
[link]
(Az összes zeném és még pár dolog található rajta)
:))
Pííííssz!

[Szerkesztve]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#102) Drizzt válasza duo (#99) üzenetére


Drizzt
nagyúr

[L]a file helyen a nete, mindenféleképpen http://-rel kezdődjön[/L]
És akkor ilyen lesz:
[link]

I am having fun staying poor.

(#103) duo válasza Drizzt (#102) üzenetére


duo
őstag

köszönöm szépen alkalmazni fogom

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#104) KRi2


KRi2
aktív tag

Sutemos: [link]
Litván netlabel ,nagyon fini elektronkus muzsikákkal. Ambijentes ,idm-es.
csak ajánlani tudom!

[Szerkesztve]

||| | || ||||| | ||| ||

(#105) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Szigeten nincsen valami jó hely, ahol ilyen digital hardcore cucc szólna valamikor?

I am having fun staying poor.

(#106) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Sracok, el vagyok keseredve a mai elektronikus zenei helyzetet tekintve - VIDEKEN. Zalaegerszeg marha messze van Pesttol, de megis kenytelen vagyok felutazni, ha igazan jo bulit akarok.
Mult hetvegen volt White Party itt Zeg.en az Aqua City-ben. Azzal amitottak minket, hogy Sharam lesz itt, a Deep Dishbol. Utana mar Sash!-ra valtoztattak :Y :( Vegul a legnagyobb sztarkent T. Love jott el, egy feka srac, aki Chriss utan tett fel. A srac nem tolt rossz zenet, de erezhetoen nem tartozott a vilag elmezonyebe.
Es itt jon kepbe a legnagyobb mocskossag, amit itt videken a parasztvakito klubok sorozatban elkovetnek. A flyeren az volt, hogy T.Love [Ibiza] www.t.love.com :Y Hat eleg rohej, de sehol nem talalni semmit a sracrol, magyarul annyira noname, hogy ennel olcsobb, gagyibbat mar nem is talalhattak volna. Es kepesek odairni, hogy Ibiza. A legdurvabb, hogy a website nem is mukodik.

Es ezek utan kerdezi meg valaki, hogy miert koltozok Pestre vagy Londonba? LOL

(#107) Predator...


Predator...
tag

Hali...
Van egy videó (.mov) amiben van egy jó kis dnb ha valaki megtudná mondani h mi a számnak a címe vagy előadója megköszönném...
thanx!:)

Ja igen... a videó: [link]

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#108) Predator... válasza Predator... (#107) üzenetére


Predator...
tag

UP-ot nekem:)

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#109) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Eletronic gospelt ismeritek?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#110) jasszer válasza sharpapa (#109) üzenetére


jasszer
senior tag

Nem, de talán jobb is. ;)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#111) duo


duo
őstag

Predator. nem rossz track de nem én vagyok az embered: foggalmam sincsen mijez.
keress rá a neten milyen artisták csinálnak raggás dnb-t azzal leszűkíted a kört.



Más

mostanában fedeztem fel a Mike Myerz& the Jack Herren Band-et wow! nagyon üt.
[link]



[Szerkesztve]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#112) xcsab


xcsab
aktív tag

Dnb Dnb Dnb Dnb Dnb Dnb :C :C
nincs ennel jobb zene :D
kerdes: nem tudja valaki esetleg hogy honnan toltheto le Ed Rush felszigeti szettje????
orok hala :R :R :R :R :R

Just do it!

(#113) jasszer


jasszer
senior tag

Brains - Humanual (honi elektronyos cumó, akinek begyere az Anima / Casion Samples / Colorstar / Mantra Poresz / Karányi ''vonal'' annak ez is tecceni fog)

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#114) Dictator^


Dictator^
veterán

éppen ezt nyomatom ;)
John B - Redux 20060716 :) elég tuti kis eletro rádiómix lett :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#115) Cicero


Cicero
őstag

Mivan kihaltunk, mindenki megborult és rokker lett? Milk Inc. Super Sized album [link] Torrent van ;(

(#116) Hunci válasza Cicero (#115) üzenetére


Hunci
aktív tag

NEEEM . :) csak engem vártatok :DDD
Atomic Pulse , Electric Universe , Infected Mushrooms , Talamasca

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#117) Hunci válasza Hunci (#116) üzenetére


Hunci
aktív tag

Másik nagy kedvenc : Mampi swift :)
Mondjuk ez D&B , de belefér még :U

[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#118) Hunci


Hunci
aktív tag

Aquasky vs Masterblaster :) nagyon nagyon szuper :C

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#119) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Üdv!

Végigszaladtam a topicot, és a punktól a clubzenékig szinte mindent megemlítettetek, kivéve az elektronikus zene nagy úttörőit, akik hallgatásához már biz. fokú érettség szükségeltetik. Közülük is két ''számot'' emelnék ki:
- Jean-Michel Jarre: Equinoxe V
- Vangelis: Pulsar
Számomra e kettő testesíti meg az e-zene összes mondandóját - aki nem hallgatta még őket, feltétlenül pótolja!

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#120) Hunci válasza Dr.F.E.R.I. (#119) üzenetére


Hunci
aktív tag

Tudtam , hogy valahol máshol is láttalak , nem csak a másik topikban :)
Hamar leesett :DDD .
Elektrónikus zenét is hallgatsz ?
Ki a kedvenced ?

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#121) Hunci


Hunci
aktív tag

Újra elővettem a Faithless slágereket .
Kész nosztalgia .

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#122) alitak


alitak
senior tag

Multkor netes rádiót hallgatva, magtetszett egy szám:
Brain 36 - Something for your mind
Ismeri vki, vagy hallottatok már róla?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#123) Hunci válasza alitak (#122) üzenetére


Hunci
aktív tag

Nem igazán , de itt egy nagyon jól csengő , s király együttes a Space Buddha nemrég szedtem havertól , s tetszetős :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#124) alitak válasza Hunci (#123) üzenetére


alitak
senior tag

Alapvetően rock/metal fronton érzem jól magam, de múltkor megtetszett az a szám. Vhonnan meg kéne szereznem.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#125) Hunci válasza alitak (#124) üzenetére


Hunci
aktív tag

Eredetileg énis a metál rabja voltam , de utánna kicsit lenyugodtam , s a rap-en , R&B-n , SOUL -on D&B-en Technon-n keresztül eljutottam a másik véglethez a Trance hez :DDD
Érdekes dolog .
Asszem van egy olyan topik amiben , ha tudod a dallamos ( megmutatod egy klippben ) vagy esetleg megvan a szám címe / előadó akkor segítenek megtalálni .
Mindjárt megnézem neked ;)

Megis van : [link]

[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#126) alitak válasza Hunci (#125) üzenetére


alitak
senior tag

Nekem pont a szám címe van meg, és a szám kéne. Olyan topic meg itt ph!-n nincs :U
Azért még megkérdezek egy-két ismerőst.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#127) Hunci válasza alitak (#126) üzenetére


Hunci
aktív tag

Noss.
Akkor egyszerü a dolog .
Nézz fel a Torrentz.comra , vagy a torrentspy.com ra ott mindent megtalálsz :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#129) Jeti1


Jeti1
tag

Loveparade-ről élő netes közvetítés most!

http://www.loveparade.com/index_1.html

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#131) birka1337 válasza valens. (#130) üzenetére


birka1337
tag

frisky, proton, justmusic

-

(#133) R válasza birka1337 (#131) üzenetére


R
aktív tag

mit töröltek?

(#134) Play!


Play!
tag

Ha jó elektronikus zene kell nektek nézzetek fel a www.music4you.hu-ra[L:www.music4you.hu][link][/L] ingyenes jó zenék..

"És a dabasi városi bíróság büféjében igenis finom a fasírt!"

(#135) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki fel tudná nekem sorolni az összes létező Neo album címét?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#136) birka1337 válasza legiaap (#135) üzenetére


birka1337
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

-

(#137) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

(#138) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Engem az érdekelne hogy hol lehet Bonanza CD-t venni. A fizetős zeneboltokban csak live koncert stb verziók vannak , de az engem nem érdekel.Mostanában elkezdtem megvásárolgatni a fiatalkorom zenéit innen-onnan vatera , discogs egyéb hasonló oldalakról , de ezt nem találok.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#139) Exodius


Exodius
őstag

niof? Itt vagy, kapitány? Feltámasszuk a halott fórumot? Ezzel kedveskednék neked. Szép merülést a meleg óceánban. :)

[link]

(#140) niof válasza Exodius (#139) üzenetére


niof
addikt

Itt vagyok! Fel kéne!
Hamarosan el is kezdem beszórni a tartalmat, aztán meglátjuk. :))

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#141) niof


niof
addikt

Hát akkor hajrá!

Szeretnénk kicsit feléleszteni a tetszhalott állapotából ezt a topikot. Úgy gondolom, manapság az elektronikus zene kellő népszerűségnek örvend, bár jómagam a populárisabb irányzatokat (pl.: EDM, Trance) nem igazán kedvelem, úgy is szoktam ezeket emlegetni, hogy a mai korunk POP zenéi (az elektronikus zenén belül, nyilván).
Az én szívem mindig is inkább az underground(abb) irányvonal felé húzott, azok nagy területét bejártam, majd kötöttem ki a ma szívesen hallgatott stílusaimnál. Ezek - a teljesség igénye nélkül - Progressive House, Tech House, Deep House, Minimal, illetve természetesen a Techno.
Nagyjából ezekből a "gyökerekből" próbálom majd a személyes kedvenceimet, illetve az újdonságokat postolni. Esetleg lesz egy kis Illbient, Ambient, Trip-Hop vagy törtek.

Kezdésnek:
Ezt a track-et anno James Holden vs. Petter - The Beach Factor, Barcelona mixében hallottam, és a mai napig óriási kedvenc:

Tekel - Smet

Itt pedig a fent említett mix első és második része hallgatható meg.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#142) niof


niof
addikt

Aki kicsit jobban el szeretne mélyedni az elektronikus zene irányzataiban, annak ajánlom a lenti oldalt. Kicsit "poros" a design, de meglepően jól szemlélteti a stílus szerteágazóságát.
A fő stílust kiválasztva megjelennek az az alá besorolt kisebb irányzatok. Minden ilyen irányzat kiválasztható, és a jobb alsó sarokban lévő boxban sorszámozott, meghallgatható példákkal/mintákkal szolgál az oldal.
Kellemes böngészést! ;)

Ishkur's Guide to Electronic Music

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#143) s912 válasza niof (#141) üzenetére


s912
aktív tag

Progressive/deep/tech-house (Jody Wisternoff, Spiritchaser), amit még mindig szívesen meghallgatok és élvezem is, illetve néhanapján körülnézek, van-e valami "újdonság".

Évekkel ezelőtt akadtam rá FM Attack zenéire. Modern Talking új "köntösben" :)
Valószínűleg "korral jár", hogy inkább egy Modern Talking, mint 100 mai.. Nem is tudom már, hogy ma milyen zenék mennek :)
Illetve ugyanez (évekkel ezelőtt akadtam rá és kellemes meglepetés volt): Blüchel & Von Deylen - Bi Polar.

ATB volt sokáig kedvenc, de amit az elmúlt években produkált.. Arra nincsenek szavak. Vokálos, egykaptafára készülő daljaival nem tudott elvarázsolni. Lehet, hogy a mai "tizesek" odavannak érte, mint ahogy én is tettem anno 2000 körül. De az már "történelem", amit letett az asztalra (kb. 2008-2009 után tört meg valami vagy bennem vagy benne :) ).

És ami lassan 30 (!) éves zene, még mindig "adja", de nem mondom azt, hogy nem az idő szépítette meg, mert akkor hazudnék, de évenként 1-2 zene van, ami ennyire időtálló lenne (Energy'52 - Café Del Mar).

Ja és Röyksopp 4ever :) Kivétel a Lady Gaga remixük, de megbocsájtom nekik, ha már mostanában ismét "mozgolódás" van a házuk táján: [link]

[ Szerkesztve ]

(#144) Exodius válasza s912 (#143) üzenetére


Exodius
őstag

A tizenéveskét hagyjuk. Akkor még általában retardált az emberek zenei ízlése. Komolyan. Mikor én kisebb voltam, már akkor utáltam, hogy mennyire sekélyesek, mennyire nincs kialakult ízlésük. Csak követik a tömeget. Nem fedeznek fel, nem érdeklődnek.
Sok embernél ez megmaradt a 20-as éveikre is. A legközhelyesebb leghitványabb EDM-es popos förtelmeket hallgatják és linkelgetik.
Túlnyomó többségük ezeknek a zenéknek semmilyen év végi zenei válogatásba nem jut be, mert egyszerűen semmilyenek, és azt is tükrözik: a semmit.
Bocsánat a dühös kirohanásért. :U

(#145) niof válasza Exodius (#144) üzenetére


niof
addikt

Miért? Tök igazad van. Emlékszem, mikor 16-7 éves koromban megismerkedtem az elektronikus zenével, először nálam is a divatzenék mentek, de hamar unalmassá váltak számomra. Elkezdtem a tapogatózást, és jött a Happy Rave, Rave, happy hardcore és a hardcore. Persze ami hozzánk eljutott... Thunderdome, Ravermeister, ilyesmi válogatások. Mikor néha elmentem a haverokkal bulizni, ők a Coco Jumbo-t érezték nagy zenének, én meg a 3 Steps Ahead zenéit, meg Rob Gee-t. 1-2 zenét megmutattam nekik, de persze merevek voltak, mint a bot, nem bírták befogadni. Én imádtam. Van néhány lemez, amit a mai napig, kb. évente egyszer végighallgatok, mert az is hozzátartozott a zenei fejlődésemhez. Ilyenek a Thunderdome Best of 95-96-97 albumok, valamint a Final Exam. Néha előveszem a Napalm Rave CD-ket is, de az már túl sok így 40+ évesen. Néhány "klasszikus" lemegy róla, és akkor elég egy darabig. De hasonlóak a Terrordrome albumok is. Egy jó példa arra a zenei korszakomra a Bakalla - Short controlled bursts című örökzöld. Csak erős idegzetűeknek!
https://youtu.be/UKtniM4VBYw
:DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#146) Exodius válasza niof (#145) üzenetére


Exodius
őstag

Nálam a Four Tet - Rounds meg Yppah - You Are Beautiful At All Times c. albumjai voltak a behopp albumok az elektronikus zenék világába.
Az IDM megkerülhetetlen előadói. A többiek min voltak leakadva? Scooter-en. No comment.

(#147) niof válasza Exodius (#146) üzenetére


niof
addikt

Hát, ők a mai napig megmaradtak a kommersznél. Lelkük rajta, ha élvezik. Hála az égnek van jónéhány barátom, akiknek tovább fejlődött a zenei ízlése egy kavicsénál...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#148) s912 válasza Exodius (#144) üzenetére


s912
aktív tag

A világ megváltozott. Kb. valahol a 2000-es évek közepén/végén kezdődött, hogy tökmindegy milyen zenét csinált bárki, az volt a lényeg, hogy "új" legyen. Az hogy szar volt és hallgathatatlan, senkit nem érdekelt. Új legyen. Ez a mostani internetes világra meg pláne érvényes..

(#149) Exodius válasza s912 (#148) üzenetére


Exodius
őstag

Ez bizonyos értelemben ismeretelméleti meg filozófiai kérdés is. Mikor először hallottam a Neon Indian - Psychic Chasms (2009) című albumját 18 évesen, akkor nagyon új volt, függetlenül attól, hogy a synth-pop volt a fő hatás, de chillwave lett a végeredmény. Új volt, teljesen.

Akkor most mi számít újnak? Amit először hallunk, az nem tud nem új lenni, hiszen először találkozunk egy ismeretlen zenével. Ez szinte bármi lehet.
Vagy lehet akkor is új, ha ténylegesen egy olyan új zenei vonulatot hoz be, amivel azelőtt még nem találkoztunk, de más műfajok rá gyakorolt hatásai itt-ott azért tetten érhetőek. Ez ritkább, de megeshet.

Érdekes...:)

(#150) niof


niof
addikt

Blue Boy - Remember Me

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.