Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Beniii06 válasza Fücsök007 (#39) üzenetére


Beniii06
őstag

Amíg nem írtál ezekről amszolgáltatókról, fogalmam sem volt, hogy léteznek. Utánna nézve a pr-telecom nál van 120-as csomag is 6200-ért, összehasonlítva az entes 100-asához 7200-ért. Ez még ugye az áfacsökkentés miatt mégolcsóbb lesz, ez konkurencia az entnek valóban. [link]
Szerintem is kimaxolhatnak a jelenlegi rendszereket simán, így a 120-as csomag simán elérhető lenne, kivéve ha kell a tartalék és sok új ügyfélre számítanak, bár a t 100/25-ös vagy 50/15csomagjától nehezen fognak elpártolni az emberek főleg ha iptv-vel is meg vannak áldva, mert akkor a net nélkül nőne a havidíj/megszűnne és fúrni kellene.
Ez az emelés jó volt iránymutatásnak és szerintem augusztusig nem is fog változni, míg készen nem lesznek az optikás fejlesztések teljesen. A kérdés, hogy utánna mi lesz. Legutóbb 40-ről 50-re emeltek kb. másfél éve, most +20-al emeltek, ami megint csak jó dolog, viszont az árcsökkenést csak az áfacsökkentésnek köszönhetjük. Kár, hogy az extra xl nem éri meg számomra, mert ugyanaz a feltöltést kapnám, max +1 Mbps és még mindig azon a véleményen vagyok, hogy legalább a letöltési sebesség tizedét illene megadniuk fel irányba, hogy ki lehessen hajtani csúcsidőben is, mert nállam most is 67-nél nem megy feljebb. Ahogy írtad nem fogja megérni ezt a sok erősítőt árammal ellátni, minden szempontpól az optikáé a jövő. Sok idő kellesz hozzá, hogy itt is olyan legyen mint a diginél pár ezer forintok helyett, pár száz forintok választják el a csomagokat. Összegezve nekem ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.