Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18901) Dyingsoul

Dyingsoul
(addikt)

Böngészgetem a netet és az eliquidtrafik oldalán találtam némi infót (amit többek között leendő e-cigisként kerestem is), szerintetek ez mennyire helytálló?

1ml e-liquid "elfogyasztása" = 30-40 szál cigaretta, azaz 1,5 - 2 doboz cigaretta

Hagyományos cigaretta Elektromos cigaretta
ha eddig 0,8mg felett szívott Erős (18mg)
ha eddig 0,4 - 0,8mg szívott Közepes (11mg)
ha eddig 0,1 - 0,4mg szívott Gyenge (6mg)
ha eddig 0,1 alatt szívott Zéró (0mg)

Az első sor alapján egyelőre kalkulálni próbálom, hogy első rendelésemre hány ml-t rendeljek majd (nem feltétlenül innen) és ezért is akartam megkérdezni a véleményetek. Meg aztán korábban mondtam hogy én napi 10 szál-egy dobozt tolok 0,4mg-os bagóból és még nem döntöttem milyen erős löttyöt vegyek majd de úgy saccolom, hogy 6 mg-os lehet a nekem megfelelő. (Plusz veszek egy nullásat is, hogy megnézzem a különbséget.)

Szerk: még annyit hozzátennék, hogy párszáz hozzászólást visszaolvastam a topikban és látom, hogy van aki ipari mennyiségben vedeli a löttyöt. Gondolom függ a kazántól vagy egyéb eszközöktől is a használat de úgy általánosságban csak gondoltam rákérdezek.

[ Szerkesztve ]

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#18902) gabancs válasza Dyingsoul (#18901) üzenetére

gabancs
(addikt)

Az 1ml=30-40 szál cigi baromság. Mert nem úgy ecigizünk mint ahogy a cigit szívtuk. Mert a cigit ugye úgy szívtuk, hogy ha elfogyott egyszál akkor 30-60 ppercig nem gyújtunk rá. Ezzel szemben az ecigit állandóan szívjuk.

(#18903) Remusz911

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog (1)

Jáú reggelt a gőzölőknek!

Csekkold: https://hardverapro.hu/apro/keresek_felsokategorias_earbud-ot_hibasat_is/friss.html

(#18904) xxxjjjkkk válasza BRIKLY (#18900) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Az 1 hèt èrès kell, ha tetszik ha nem, az más kèrdès hogy van gyünölcsös pl ami azonnal szívható.
20ft egy 10 ml es üvegcse, nem èrtem a problèmát, anyu nem engedi vagy mi?

Vitko az ilyen saccolgatásokat hagyd a francba, a nikotinhoz viszonyitás kb jó, de az eliquid mennyisège az annyira emberfüggő.. .

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#18905) Vaze válasza Remusz911 (#18903) üzenetére

Vaze
(senior tag)

Jo Reggelt!

Ford Mondeo MKV 2015,BMW 2 Series Gran Tourer 2018

(#18906) neko18 válasza Dyingsoul (#18901) üzenetére

neko18
(senior tag)

A gyakorlatban 1 doboz cigaretta kb 2 ml liquidnek felel meg inkább :)
Szerintem sok féle ízt rendelj, mivel kezdő vagy és mindenkinek más íz jön be. Érdemes lenne mondjuk 4-5x10-30ml. Van aki elszív naponta 7-8 ml-t is, de a kezdők kb 2-3-4 ml-t szívnak naponta. Szerintem ezzel számolj attól függően, hogy miből és mennyit szívtál a rendes analóg cigiből :)

kdxsv

(#18907) trident1 válasza gabancs (#18882) üzenetére

trident1
(tag)

Nem értem mi a szerepe a mesh-nek.A lötty igyis-úgyis lefolyik a kazántérbe.Valaki elmagyarázná.

(#18908) lazlogogola válasza BRIKLY (#18900) üzenetére

lazlogogola
(tag)

Műanyag,fa szipka,cseréld le :K

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#18909) gabancs válasza lazlogogola (#18908) üzenetére

gabancs
(addikt)

Vagy húzzon rá óvszert. Csak el ne felejtse kilyukasztani a végét.... :R

(#18910) BRIKLY válasza xxxjjjkkk (#18904) üzenetére

BRIKLY
(addikt)

Nincs azzal gond, én vagyok hülye hogy 200 milinként rendelek. Majd beszerzek egy litert,aztán had érje. Már csak a legjobb helyet kell megtalálni.

Dolgozó,felnőtt ember vagyok,mi köze ennek anyámhoz? Fiatal vagyok (24), ezért mièrt kell lenézni,meg beszólogatni? Te nem voltál ennyi? bár...lehet,hogy még nem vagy ennyi.. :U

(#18909) gabancs : Húzzál óvszer az orrodra.. Ha értelmeset nem tudsz mondani,jobb,ha meg sem szólalsz. :R

[ Szerkesztve ]

(#18911) gabancs válasza BRIKLY (#18910) üzenetére

gabancs
(addikt)

Bocsáss meg mester, biztos eliquid mámorban hemperegtem, amikor ezt találtam beírni...

(#18912) erdb válasza trident1 (#18907) üzenetére

erdb
(tag)

Hát persze, hogy lefolyik, csak az nem mindegy, hogy mennyi... Nekem vattával soha nem sikerült elérnem, hogy jó legyen. Ha túl sok folyik le, akkor minimum szörcsög, de akár ki is pisilhet a levegőlyukon. Ha kevés lötyi kerül a kazántérbe, akkor meg éget. (Persze ha pont elég folyik be, akkor még fontos a vatta (vagy üvegszál, stb), hogy a tekeréshez is eljusson a megfelelő mennyiség)

Nekem a 80% VG-hez télen-nyáron a 325-ös mesh vált be, de sokat kísérleteztem vele, hogy milyen szoros, milyen hosszú legyen. Több, mint fél éve van benn egy nagyon eltalált, szerintem ez kibír még 10 évet, ha vigyázok rá. (pl. nem töröm megszétszedésnél, amikor vattát cserélek)

... vagy jön valahonnan, vagy megy valahová ...

(#18913) aliengod válasza gabancs (#18911) üzenetére

aliengod
(csendes tag)

Én Pink Muleról rendelem az alaplevet.
VPG NICOTINEBASE "GREEN LABEL" 6 MG 500 ML x2.
Ezt rendeltem most.1 liter 50vg/50pg 6-os nicotin.
Ez volt 30.65$
Érdemes többen és többet venni,mert 9.50$ a GLS
Minimum fél évre megvan a lötyim.
Aromákat Vape42-ről rendelem.
BF és TPA a nyerő.
BF-től kedvenceim: Canat,Tobaccum
TPA-tól: RY4 Double,Cubano, Red Type

[ Szerkesztve ]

Welcome to the real world!

(#18914) quint válasza Karif222 (#18867) üzenetére

quint
(aktív tag)

Jól néz ki :) Igazán írhatnál róla egy beszámolót, ha már összejött vele pár napnyi tapasztalatod.

(#18915) aggleány válasza Dyingsoul (#18901) üzenetére

aggleány
(addikt)

Én első körben 50ml-t rendeltem, 10ml-ként más-más ízben. Én napi másfél-két doboz cigit szívtam, és az elején 1,5-2ml ment el naponta. A kezdéshez az embernek általában gyengébb készüléke van, mint később. Egy eGo akksival és egy integrált tankkal kevesebb a fogyasztás is.

Amióta jobb a ketyerém és a tank is RBA, azóta nagyobb a fogyasztás is, mert több a gőz, jobbak az ízek, így már átment a dolog szükségesből élvezetesbe.

(#18916) Dyingsoul válasza aggleány (#18915) üzenetére

Dyingsoul
(addikt)

Hát én Spinner II klón akksit meg egy eredeti nautilus mini-t rendeltem tegnap, remélem hogy két héten belül megérkezik azután meglátom mire lesz ez jó. Ha megjön majd kérem segítségeteket első beüzemeléshez. :B Addig is köszi a visszajelzéseket fogyasztással kapcsolatban. :R

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#18917) agent_k válasza Dyingsoul (#18916) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Míg megérkezik, mindennek utána tudsz nézni, itt, az ecigiforumon, facebookon és a fastteches fórumon is.

(#18918) aggleány válasza Dyingsoul (#18916) üzenetére

aggleány
(addikt)

Azok elég jók, nekem is van Nautilus tankom. Nem eszik sokat, és hibátlanul működik. :C A tank beüzemeléséhez millió videót találsz a YouTube-on, nagyon egyszerűen meg lehet csinálni.

(#18919) csakb válasza trident1 (#18907) üzenetére

csakb
(őstag)

Én 400-as mesht használtam eddig egyensúly leveshez, azzal is majdnem jó volt, de le fogom cserélni 325-ösre. Érzem előre, hogy azzal nekem tutira tökéletes lesz. :D
Próbáltam más utakat is (üvegszál, vatta, vatevör), de vagy szörcsögés, vagy égetés volt a vége.

Az RTFM-ben írt méretek kb. jók voltak nekem, de a láncvépelést annyira azért nem tolerálja, szóval nem árt kicsit kísérletezni vele, de ha egyszer eltalálod, utána kb. örök darab, ha vigyázol rá.

(#18920) TazLeacher válasza csakb (#18919) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

3 x 2 cm-es darab (2 cm-es oldal a száliránnyal párhuzamos), 400 mesh. A 3 cm adja a vastagságát a fémcsőnek, közepébe betekerek egy normál gombostűt. Annyira tekerem össze, hogy épp ne szoruljon, a közepén meg ugye ott a luk, amit a tű ad. A kész cső 2 cm hosszú, ezt vágom méretre - max. 0,5 cm lóg ki használat közebem - majd háromszor oxidálom, vízzel hűtöm vissza. Tökéletes, soha nem volt se folyás, se rossz léellátás. A kezdetek óta "csövet" használok, és nem tömör fémszövetet. Több ismerősöm is ezzel a módszerrel tekeri (persze utánam) és soha nem volt nekik se gondjuk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18921) Karif222 válasza quint (#18914) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Óhajod narancs ...:)

Egy kis szösszenet a ZNA50 MOD készülékről. Első benyomásra egy nagyon kompakt, meglepően jó kidolgozású készülék. Jobban áttanulmányozva minden részletében kiváló kivitelezés és anyaghasználat jellemzi. Meneteinek kidolgozása teljesen tökéletes, pontos, gombok precízen jól kapcsolnak, és nekem megfelelően kézre állnak. Nagyon kézbe esik, jóformán el sem akarom engedni…:) De tényleg rövid egy hét alatt jóformán csak ezt használom, az előtte megszokott készülékeimet érdemtelenül feledve. 510-es csatlakozója állítható így jóformán minden kazánnal tökéletesen illeszkedik. Ami számomra még egy plusz pont, hogy a Pelso saját menetével teljesen kompatibilis, így nem kell feltenni rá az 510-es csatlakozót. 0.6-1.7 Ohm ig tekert kazánjaimat minden szinten tökéletesen meghajtja, még extrém beállításoknál is… LEMO valami fantasztikusan néz ki vele, jut eszembe LEMO nekem össze van építve a Supremel szintén a saját menetével így azon sincs 510-es csati nagyon kompakt a kinézete. Szerintem minden Supreme tulajnak kötelezően ajánlott Pl. Kayfun másolat helyett és alig drágább annál. Visszatérve a ZNA-ra, nagyon meg vagyok idáig elégedve vele, és ami még szintén fontos számomra, hogy a GS végre valamin jól néz ki, ez az első készülék, amin szeretem használni, mert nem bántja a szemem, nagyon jól mutat rajta ez is. Utoljára, de nem utolsó sorba az akkumulátorokkal meglepően kíméletesen jól bánik 3,3-3,4 voltnál mondja hogy ne tovább. 18650-es cellával egy tank fogy el a GS-be mire lemerül. Összegezve egy nagyon kiváló készülék, aki gondolkozik a vásárlásán annak nyugodt szívvel merem ajánlani.
Végezetül egy kép a GS-el.

(#18922) Karif222

Karif222
(csendes tag)

ECF-en ép most van fent egy Joyetech Evic Supreme 20.000-ért nagyon jó vétel.

(#18923) csakb válasza TazLeacher (#18920) üzenetére

csakb
(őstag)

Köszi, ezt még ki fogom próbálni, Oszinál amúgy sincs épp 325-ös mesh. :)
Én viszonylag tömörre csináltam eddig.

(#18924) quint válasza Karif222 (#18921) üzenetére

quint
(aktív tag)

Köszönöm :R
Egy kérdés... Nem azt akartad írni, hogy egy 18500-as cella elég egy töltetnyi (2.5-2.7 ml) GS-hez? Mert 18650-es akkutól ez nagyon gyenge muzsika lenne + a képen is 18500-as üzemmódban van a picike :)

(#18925) Barthezz2

Barthezz2
(nagyúr)

Valaki kérdezdte az FT-s rendeléseket.
Én 3 hete rendeltem egy Origint, meg egy Aqua-t. Utóbbi nem volt, így most kedden adták csak fel, előbbi 3 hete úton, még nem ért ide..

Everybody lies.

(#18926) xxxjjjkkk válasza Barthezz2 (#18925) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Nekem 10. Rendelès rá 3 napra feladva 27-re megèrkezett mind a kèt csomag

(#18927) Karif222 válasza quint (#18924) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Igen, bocsánat elbaxtam... 18500-as cella van benne...

(#18928) LorenzoHUN válasza csakb (#18923) üzenetére

LorenzoHUN
(veterán)

Szerintem egyedi lehet ez a cső-dolog...nekem például 400-asból van,de 2-es fúrón mindössze 2 menetnyi mesh,azt picit kell csak sodorni összébb,hogy szorosan üljön a 2 lyukban,vagyis lényegében tényleg csak "utat mutat" a lötyinek,a többi lyuk,és semmi gondom,hónapokig nem bántom.
A trükk annyi,hogy belenyúlik a tankba 1 centire,vagyis ha kevés a lötyi,akkor egyfajta "gát",hogy ne tudjon megfolyni,mert akkor már jobbára a cső oldalán ami átszivárog,az megy be.Nekem igy bevált télen-nyáron,70VG-s lötyivel.Egyébként előny,hogy ha mégis állitani kéne rajta,mert épp több a lötyi,vagy kevesebb,akkor kicsi felhúzás/letolás,tekerés,égetés után 1x kell esetleg picit korrigálni.

Megfolyásra viszont másik ok ám,hogy nem szabad akkora üvegszálat hagyni 2 oldalt,hogy a palást szétnyomja nagyon,összetekerés után alányúlok még túvel,hogy ne érjen le az aljáig a 2 vég,mert az szépen vezeti le a lötyit a talpra,és persze,hogy megfolyik.Ennyire figyelek csak.
És zsebben van a cigi,állitva,otthon asztalon fekve,mégsincs baleset egyik pózban se,pedig szeretek láncslukkolni is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18929) quint válasza Karif222 (#18927) üzenetére

quint
(aktív tag)

Ugyan már, semmi baj, csak így már kerek a kép :) Lila Efest akkut használsz benne?

(#18930) Karif222 válasza quint (#18929) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Igen azt.

és ezt:

[ Szerkesztve ]

(#18931) Karif222 válasza Karif222 (#18930) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Illetve most lesznek üzembe helyezve ezek.

[ Szerkesztve ]

(#18932) gabesszg válasza neko18 (#18906) üzenetére

gabesszg
(aktív tag)

Akkor ezek szerint egy kezdő 1-1,5-2 dobozzal szív el ez szerintem hülyeség (nem kötekedni szeretnék) de biztosan ugye egyénfüggő illetve eszközfüggő is a dolog. Nekem olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy egy analóg cigire rá van írva x mg nikotin az szálanként értendő ?illetve itt a mg 100ml re vagy mire értendő (mármint e liquideknél a nikotin erősség)

(#18933) MaxTorque válasza gabesszg (#18932) üzenetére

MaxTorque
(tag)

Az analóg nikotin, kátrány, CO2 mértékét szálanként mérik, a többi mérgező anyagét pedig sehogy, az eliquid nikotin tartalma pedig mg/ml. Azaz 100 ml 12mg/ml eliquid 120 mg nikotint tartalmaz.

Fontosnak tartanám kiemelni, hogy az ecigi is okozhat rákot, de erre fényévekkel kevesebb az esély mint az analógnál.

Összehasonlítani nincs sok értelme a nikotin tartalmakat, ugyanis a eliquidben található nikotin lassabban szívódik fel. Gyakorlati példa: velem előfordult, hogy a sokadik szál analóg után (a szokott mennyiségem négyszeresét szívtam el egységnyi időn belül) hirtelen lettem rosszul, hánytam, szédültem. Mintegy 1,5-2 óra alatt sokkal jobban lettem, ez egyértelműen nikotinmérgezés volt. Eciginél viszont van annyira lassú a felszívódás, hogy ha érzem hogy sok, mert mondjuk egy filmet végigpöfékeltem, akkor sem vagyok szörnyen, egyszerűen érzem, hogy túl sok a nikotin, és enyhe rosszullét jelentkezik kb. 5 percre.

Ha el akarod kezdeni, akkor vegyél mondjuk 10 ml kiszerelésben minden ízből ami tetszik egy adott webshopban. Nekem sokat számított az elején, hogy kinéztem egy ízt, izgatottan vártam mikor érkezik, majd nagy megelégedettséggel pöfékeltem vele. Elfoglaltságnak sem rossz, és nagyon meglepő tud egy-egy íz elsőre.

(#18934) Fricy78

Fricy78
(tag)

Megérkezett ma délután a mystic babylon. ezt is kipróbáltam. nagyon finom íze van, nehéz letenni. :)

Az eldorado miben különbözik?

A következő teszt a málna és az eperfagyi (vagy bogyós fagyi). :)

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#18935) quint válasza Karif222 (#18931) üzenetére

quint
(aktív tag)

A Pana NCR18500-at szerintem ne rendeld meg, ha ZNA-ban akarod használni. A bolt oldalán 3.8 amper terhelhetőséget adnak meg, az pedig kábé semmire sem elég... Az akku folyamatos terhelhetőségével szembeni követelményt megközelítően úgy kapod meg a mod kimenő teljesítményéből (P=50W), az átalakítási hatásfokból (u=80%) és az akku terhelés alatti minimális feszültségéből (U=3.2V): I = 50 / 0.8 / 3.2 = 19.5 amper. Szóval ehhez a ZNA-hoz kell az erő :)

A lila Efest 18500-at mennyi ideje használod?
Nekem a piros 18350-esek nagyon nem jöttek be. Foggatti hibridben (1.2 ohm) és eVic-ben használom őket, de meglehetősen kaksik. Az a vicc, hogy az eVic számlálója szerint pont annyi slukkot tudnak, mint a narancs UltraFire 18350-ek, amiket ugyebár kábé a szemét kategóriának szoktunk nevezni... Mindegyikből egy-egy maréknyi van, szóval nem egyedi eset, túl sok töltési ciklusuk sem volt.

(#18936) Tomics

Tomics
(addikt)

Javaslatokat szeretnék, hogy a Taifun GThez miket vegyek első nekifutára. Eddig csak integrált kazánjaim voltak szóval 0 tapasztalatom van felújítás/építés terén. Megnéztem már néhány tutorial videót, a mozdulatsorok nagyjából megvannak csak az eszközök ( meg a GT kínából) nincsennek még meg.

Szóval mit tanácsoltok, milyen huzalt, üvegszálat, esetleg vattát vegyek hozzá amivel egyszerűen de jól és kevés hibalehetősséggel meg tudom csinálni a Taifunt zéró gyakorlattal?

Ha ez számít valamit most Spinner 2-n 3,8-4,3 V között mozgok 1,5-1,8 ohmos integráltakkal.
Ja, és VAMO 5-ön lesz a Taifun, a cuccokat meg majd vape42ről rendelem ahogy néztem ott a legjobb a kínálat

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#18937) gabesszg válasza MaxTorque (#18933) üzenetére

gabesszg
(aktív tag)

Ezzel kapcsolatosan akkor nincs olyan, hogy ajánlott pl 3ml liquid e cigit "elszívni" és nem többet mert akkor több nikotint visz be az ember ergo ha így folytatja akkor maradandóan több nikotinhoz van szokva? (ui: nem is tudtam, hogy itt lassabban szívódik fel mint a rendes ciginél :) )

(#18938) csakb válasza Tomics (#18936) üzenetére

csakb
(őstag)

0,25-0,32-es kanthal micro coilhoz, és bármilyen olcsó, 100% pamut, nem steril vatta teljesen jó kezdésnek. Vehetsz alkoholt is (tipp: izopropil), amivel majd le- és kimosod a dzsuvát a klónból, amikor megjön.
És legyen bőven liquided, amit nem sajnálsz annyira, mert pár ml biztos kárba fog menni az első próbálkozásokkor.

Ha nincs otthon gáztűzhely, akkor vehetsz egy szúrólángos öngyújtót is a micro coil hevítéséhez.

Egy jó csipesz is hasznos lehet.

(#18939) MaxTorque válasza gabesszg (#18937) üzenetére

MaxTorque
(tag)

Nem kell aggódni a nikotin miatt. Sőt, eciginél szépen lassan még az adagot is csökkented magadtól. Én 18-as eliquiddel kezdtem, most pedig 12-est szívok. Egy idő után érzed, hogy sok a jelenlegi, és akkor nyugodtan lehet csökkenteni az adagot.

(#18940) aggleány

aggleány
(addikt)

Elnézést, hogy ide írok, de nem tudom, mit kellene csinálnom. Véletlenül mellényomtam, és letiltottam valakit privátban. Tudnátok segíteni, hogy mit lehetne csinálni, hogy ne legyen letiltva?

(#18941) thEndeR válasza aggleány (#18940) üzenetére

thEndeR
(tag)

Privát üzenetek -> Utolsó oldalra mész -> Enged

Hasta el final, ¡Vamos Real!

(#18942) agent_k

agent_k
(senior tag)

Pink Spot - donald rágó, némi, olcsó, talán, fenyő illatú wc illatosítóval
Swagger - azonnal kellemes volt, aztán hamisítatlan pattogatott kukorica íz

8%/50-50/9mg

(#18943) aggleány válasza thEndeR (#18941) üzenetére

aggleány
(addikt)

Köszönöm. :R

(#18944) neko18 válasza agent_k (#18942) üzenetére

neko18
(senior tag)

Érlelni kell még :DDD

A pink spot nálam egy gyümölcsbomba
A swagger meg olyan édeskés dohányos, talán egy kicsi csoki van benne :)

És WTF, a budapesti vaperek modra váltottak és mindenki 0/24 szívja, vagy mi a franc hogy ekkora köd van? :DDD

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#18945) Dyingsoul válasza neko18 (#18944) üzenetére

Dyingsoul
(addikt)

Állítólag jön a 20 fok. :P

(#18946) Karif222 válasza quint (#18935) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Az a helyzet hogy kb. 4 hónapja használom a lila Efest-eket van belőle 350-500-650-es is.
Picit elkanyarodva, a Supreme rendelkezik egy érdekes tulajdonsággal, mégpedig ha egy adott ellenálláshoz és az ahhoz beállított értéknek nem felel meg a cella, akkor letilt. Piros 350-es az ugye 800mAh. a lila pedig 700mAh. Piros természetesen letilt bizonyos beállításoknál a lila pedig nem..:)
Viszont a ZNA azt produkálja hogy a vacakabb cellákat is valami meglepő módon használja. Amik már mechanikusba nem sokáig bírják érzetre, azokkal valahogy megküzd a ZNA és valahogy működésre bírja őket.
Tegnap két Pana NCR18500 cellával indultam neki a hosszú napnak és 3-tanknyit sikerült elgőzölnöm a GS-el. Persze nem valami extrém tekeréssel hanem egy teljesen átlag 1.7 Ohm al. Egy szó mint száz a ZNA egyenlőre nálam tökéletesen szerepel....megtartom... :)

[ Szerkesztve ]

(#18947) Janesz1981

Janesz1981
(tag)

Hali ezekről vélemény?
HANA MODZ Pack DNA 30 Style Mod
Erlkonigin Style Rebuildable Tank Atomizer (8ml)
igazából a következő elgondolásból néztem ki ezeket:
-tudom tölteni szétszerelés nélkül
-tudom utántölteni szétszerelés nélkül
extrém dolgok nem érdekelnek nagyon (sub-ohm, nagy köd stb) tehát viszonylag visszafogott felhasználásra kell.

(#18948) xxxjjjkkk válasza Janesz1981 (#18947) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Joeg hany ml-t szivsz el egy nap hogy a 8 ml tartaly melle szempont a szetszedes nelkuli utantoltes?:D

(#18949) Rico33 válasza Janesz1981 (#18947) üzenetére

Rico33
(aktív tag)

Ha javasolhatnék: szerintem ezt a verzót nézegesd.Mivel a műanyag trippel szoritod meg a felső részt, gyanitom nem lesz hosszú életű a menet.

(#18950) Janesz1981 válasza Rico33 (#18949) üzenetére

Janesz1981
(tag)

Köszönöm az észrevételt de amit linkeltem abban azt a kis fém adaptert használnám hogy 510-es drip tipet is tudjak használni hozzá de az is lehet magában az is elég lesz nem tudom milyen hosszú. Személyes tapasztalatom az szélesebb drip tip-el nincs édeskés alapíze az általam használt dohányos lötyinek (innawera), gondolom szűkebb keresztmetszeten jobban koncentrálódik a gőz.

(#18948) xxxjjjkkk:
a felét, 1.5-2ohm (0,16 nicr) közötti tekeréseket szoktam GS-be csinálni masnis megoldással, fémszövet levezetéssel. Amióta megvan amúgy nem bírtam elrontani a tekerést, nem szörcsög nem folyik. próbáltam microcoil-t is 2.3mm-es silica üvegszállal de ugyanolyan ohm és volt mellett picsafing volt amit gőzben adott masnishoz képest.

Ezzel az Erlkonigin kazánnal várok még most álltak rá és még van másfajta is belőle amit alibabán láttam, ez már v3 és kinézetre is tetszetősebb mint eddigiek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.