Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18701) TazLeacher válasza gabesszg (#18700) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Nautilus az jó, ha nem szeretnél tekerni (talán a legjobb...), illetve most volt szerencsém kipróbálni egy Smoktech Micro GDC-t is, az sem rossz, de szerintem a jobb szétszedhetőség és az elterjedtség miatt a Nautilus talán jobb választás, mindkettő van FT-en is, eredeti, 5-6.000 Ft között.

Mystic-ben nem igazán tudok segíteni, mert nekem a klasszikus dohányosok nem igazán jönnek be, dohányosból (vagy annak nevezettnek) max. az RY4, ami számomra szívható. Nem rossz abból pl. a mentolos, de nekem a MJ mentolos lötyik túl mentolosak. Tehát az RY4 mentol, az inkább RY4-es mentol, és nem fordítva. Ez alól talán kivétel lehet az új Blue Ice (de ez nem dohányos), az aroma illata alapján itt talán sikerült eltalálni a megfelelő egyensúlyt. Még nem próbáltam, kollégám rendelt, de illatra kellemesebb a mentol, inkább "zöld", mint "kék", ahogy a többi.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18702) gabesszg válasza TazLeacher (#18701) üzenetére

gabesszg
(aktív tag)

Nekem elég ha minimálisan dohányos az íz, szóval lehet bepróbálom ezt a Blue Ice-t, de amúgy már azon is gondolkozta, hogy egy 10ml kis flakonba kérek egy Bp-i fórumtástól mintát amit ő kever (természetesen kifizetném a kb 1000 ft költséget mint amúgy is ) de ha valamelyik számomra megfelelő lenne elmondaná, hogy honnan mit mennyit stb :DDD lehet ez lenne a legjobban célravezető :F

[ Szerkesztve ]

(#18703) xxxjjjkkk válasza agent_k (#18699) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

A számból vetted ki a szót

Jer1icho: http://www.fasttech.com/products/0/10006734/1670801-authentic-sigelei-variable-wattage-kick-module
Ezt nèztem ki, de ezek szerint nem kellett volna :)

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#18704) TazLeacher válasza gabesszg (#18702) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

A Blue Ice az egyáltalán nem dohányos, mentolos áfonya. :)

Dohányos jellegűnek tudnám nevezni a RY4-et, a Royal Five-ot (mogyorós), enyhén dohányosnak az Arrakist és a Capitalt, dohányosnak a Cure-t, a Red Passiont és a Tobacco Original. Az utóbbi három számomra szívhatatlan, az első kettő nem rossz, az RY4 szerintem kiváló. De ez személyes vélemény. Ebből esetleg érdemes lenne kipróbálod a mentolos verziót.

Ha magadnak keversz, akkor rendelsz egy aromát 1.300 Ft-ból, abból kijön 50 ml, ha nem, akkor veszel készen 10 ml-t 1.000 Ft-ért...ennyi rizikó megérhet, egyébként bizonyos ízek már az EcigiMesternél is kapható.

(#18705) Dyingsoul válasza TazLeacher (#18697) üzenetére

Dyingsoul
(addikt)

Köszönöm a tanácsot! :R
Ha ekkora az árkülönbség, akkor belemennék a külföldi témába. Az a gond, hogy egyszerre nem tudok kiadni annyit, hogy itthon megvehessem. Ha viszont jól látom Kínából kell így beszerezni amire még várhatóan vám is fog jönni ha jól gondolom.
Esetleg konkrét bolt/ajánlatot tudnál linkelni? Privátban is jöhet akár. Ahogy visszaolvasgattam innen rendelgetnek az emberek. A Spinner 2-t és a Nautilus mini-t még meg is találtam, de töltőt nem tudom milyet vegyek hozzá. A sima USB-s töltő is megfelel nekem. Ráadásul amit linkeltem Nautilus Mini-nél több modellt is lehet választani legördülő menüben, ezek nem igazán tudom miben különböznek.

[ Szerkesztve ]

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#18706) TazLeacher válasza xxxjjjkkk (#18703) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Sajnos volt szerencsém hozzá...ráadásul egy Evolt után. Hát...ég és föld. Olyan szinten cicereg a PWM, hogy egy talpkapcsolós NStormban éreztem a kapcsolón a cicergést, ráadásul kollégám műszerrel kimérte a maxot, és 11,2W volt maxra tekerve. Erről nem szeretnék többet írni, mert nem én csináltam, még ott sem voltam, tehát ez nem 100%. De nekem volt Nstormban Evolv kick-em, és próbáltam ezzel...hááát más. Sajnos pont annyit ér, amennyibe kerül. A semminél több. De inkább használnék mechát, mint ezt. Ha Kick, akkor csak az Evolv. Ha arra nem futja, akkor inkább mecha.

(#18707) TazLeacher válasza Dyingsoul (#18705) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Töltőt itthonról vegyél mindenképp, itt van. Azt tudnod kell, hogy az akku egy klón. Nem rossz, csak szóltam. A Nautilus miniből az a jó, amit linkeltél. A többi más, (alatta pl. a nagyobb változat van...). Dizájnban egyébként egy ezüst színűvel jobban mutat.

[ Szerkesztve ]

(#18708) csakb válasza Dyingsoul (#18705) üzenetére

csakb
(őstag)

"Kínából kell így beszerezni amire még várhatóan vám is fog jönni ha jól gondolom."

Ha túlléped az értékhatárt (jelenleg 45 EUR postaköltséggel együtt számolva, ha jól tudom), és nincs szerencséd, akkor igen. Ha túllépnéd, akkor bontsd ketté a rendelést, és akkor elvileg nem lesz gond.

Ja, és liquidet ne akarj EU-n kívülről rendelni...

[ Szerkesztve ]

(#18709) Barthezz2 válasza csakb (#18708) üzenetére

Nem csak 22€?

Everybody lies.

(#18710) Dyingsoul válasza csakb (#18708) üzenetére

Dyingsoul
(addikt)

Én meg úgy tudom, hogy 5000 Ft-ig. :DDD Valaki aki rendelt már hasonló értékben ezekről az oldalakról, felsötétíthetne. (én rendeltem egyszer valami 4800-ért arra nem kellett, de 20000 forint körül már kellett ezt tudom tapasztalatból) :))

Löttyöt nem is mernék EU-n kívül venni, ennyire már beleástam magam a témába. :DD

Ez alapján azt hiszem sajnos Barthezznek van igaza. :(

[ Szerkesztve ]

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#18711) xxxjjjkkk válasza TazLeacher (#18706) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Ok kösz, akkor ez ugrott, igazából rövidzárvèdelem miatt lett volna jó.

Hogy a MJ tèmához is irjak, az ry4 et mindenkèpp próbáld ki, a többi nekem abszolut nem jött be dohányosból
Illetve ott a babylon amit vagy szeretsz de akkor nagyon, vagy el sem birod szivni
De az igazsaghoz hozzatartozik hogy eddig csak a bf canat tetszik dohányosból, az is ma derült ki

Vam ertekhatar meg legjobb tudomasom szerint 22€

[ Szerkesztve ]

(#18712) wep válasza xxxjjjkkk (#18703) üzenetére

wep
(tag)

Lap alján nézd meg a videót .....

(#18713) TazLeacher válasza Dyingsoul (#18710) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

$30-ig vámmentes. Viszont FT-ről ingyenes a szállítás, úgyhogy megrendeled az akkut magában, meg megrendeled a kazánt magában. Ennyi. Pont most érkezik kollégámnak egy ilyen szett (csak neki 3 részletbe jön: 2 akku, 1 kazán, 1 kazán). Arra figyelj, hogy az akkuhoz vásárolj nyomkövetős postát +1$ kb.

(#18714) Dyingsoul válasza TazLeacher (#18713) üzenetére

Dyingsoul
(addikt)

Hatalmas köszi a tanácsért, pont ezen gondolkodtam, hogy külön rendelem! :DDD Lesz még néhány béna kérdésem majd, de inkább később ma már így is eleget segítettetek! :R

(#18715) Barthezz2 válasza TazLeacher (#18713) üzenetére

Jah, én is így rendeltem. Az origin talán a héten meg is jön, az aqva meg még fel se lett adva..

Everybody lies.

(#18716) vtamas01 válasza xxxjjjkkk (#18711) üzenetére

vtamas01
(csendes tag)

Teljesen jók az FT-s kickek, nekem van mindkettő. A VV-t kimértem 2,97V-5,03V-ig adott le. Ha nemesisbe használod akkor flat top akksihoz VV-t vegyél, button top aksihoz VW-t, így a talpkapcsoló gomb távolsága pont jó lesz, nem fog nagyon kiállni, de még fog kapcsolni.(azért mivel kb. 1,5mm-el hosszabb a VV)

(#18717) xxxjjjkkk válasza vtamas01 (#18716) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Ok kösz, mostmár vègkèpp nemtudom mi legyen:)
Bár jer1cho elmèletileg a siegeil ről beszèlt, te meg nem

(#18718) aggleány válasza Dyingsoul (#18710) üzenetére

aggleány
(addikt)

Nekem eddig a legdrágább rendelésem FT-ről 40,08 USD volt, és nem volt semmi vám meg hasonló. Szépen hozta a postás. ;) Mondjuk én is inkább szétbontom a rendeléseket, hogy 30 USD alatt legyenek.

(#18719) Fricy78 válasza Dyingsoul (#18695) üzenetére

Fricy78
(tag)

Ha nem akarsz várni amíg megérkezik a cumó, egy itthoni shopot is tudok neked ajánlani (itt is ingyenes a szállítás, ha 9000 Ft felett rendelsz és átutalással fizetsz). Sajna itt is drágább, mintha kintről vennéd, de garantált minőséget kapsz, ha baj van, akkor kapsz segítséget, vagy reklamálhatsz is. Magyarországon za egyik legolcsóbb shop.

Egy szett kicsivel 10 fölé megy és még a lötyit is meg kell venned külön.

Akku
Töltő
Integrált patron

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#18720) quint

quint
(aktív tag)

Már többször volt szó az EU-n kívülről érkező küldemények ÁFA ill. vám kérdéseiről. A lényeget összefoglalja a posta tájékoztatója. Ebből látszik, hogy vám gyakorlatilag lényegtelen, mert csak 150 EUR felett lenne, a mértéke meg nem nagy durranás (2-5 %).

Fájóbb téma az ÁFA, mert világrekorder a kulcs (27%), ráadásul elvileg 22 EUR-tól már indul (a teljes összegre). Árnyalja a képet, hogy egy néha itt előforduló szakember szerint csak akkor vetik ki, ha az ÁFA összege meghaladja a 10 EUR-t. Akkor visszafelé számolva 10/0,27 = 37 EUR a biztonságos határ, ami 37*1,26 = ~46 USD.

(#18721) Tomics

Tomics
(addikt)

Ha már FT rendelésekről van szó általában mennyi idő amíg ideér a csomag?

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#18722) csakb válasza Tomics (#18721) üzenetére

csakb
(őstag)

Átlag 3 hét. Ha mákod van, akkor kettő, ha nincs, akkor négy.

(#18723) WOT-H-A-C válasza csakb (#18722) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Most nekem az utolso csomagom 15nap alatt a kezemben volt a rendeléstòl SG postal. Jò időt futottak.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18724) Tomics válasza csakb (#18722) üzenetére

Tomics
(addikt)

Azigen. Most már csak az a kérdés hogy az 50,18$-os rendelésemmel mit kezd a vám :D
Mind1 így is jóval olcsóbb lesz ha csak a 27%ot rakják rá. Legközelebb én is kis turnusokban rendelek
Azért ha megjött és mégsem lesz semmi plusz költség beírom

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#18725) redingitell válasza quint (#18720) üzenetére

redingitell
(aktív tag)

+1

(#18726) lazlogogola válasza agent_k (#18541) üzenetére

lazlogogola
(tag)

Jogos :R

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#18727) lazlogogola válasza gabancs (#18592) üzenetére

lazlogogola
(tag)

Ez is jogos :C

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#18728) MmDorian

MmDorian
(őstag)

sziasztok mesterek!

kezd megmurdelni az evicem, összevissza látja az ellenállást. egész éjjel töltődött, 35%on van. kéne helyette valami, ami WW és esetleg tudok vele felhőket kergetni. nyilván nem a 100ezres boxmodokra gondolok. van valami lehetőségem emberi árban, vagy le kell mondanom valamiről ?

[ Szerkesztve ]

(#18729) Remusz911 válasza Tomics (#18724) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

akkor ezek szerint érdemes 20-30 tallér között maradni, 20 felett van nyomkovetes (eddig 15 volt ), 30 alatt pedig biztosan nincs vám

Életkorban sem árt 20-30 közt maradni. :D

[ Szerkesztve ]

Csekkold: https://hardverapro.hu/apro/keresek_felsokategorias_earbud-ot_hibasat_is/friss.html

(#18730) Remusz911 válasza MmDorian (#18728) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

Az istick 15.000 Ft, és jó.

Ha sürgős.

Csekkold: https://hardverapro.hu/apro/keresek_felsokategorias_earbud-ot_hibasat_is/friss.html

(#18731) Karif222 válasza MmDorian (#18728) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Próbáld meg resetelni.

(#18732) MmDorian válasza Karif222 (#18731) üzenetére

MmDorian
(őstag)

köszi. most próbálgatom kicsit. a biztonság kedvéért azért nézelődök.

[link] kicsit sokallom ugyan, de nagyon tetszik. jók ezek ?

(#18733) insomniac válasza MmDorian (#18732) üzenetére

insomniac
(senior tag)

én 3-4 hónapja használom, semmi gond nincs vele

(#18734) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Ezek az előre gyártott coilok milyenek lehetnek? Rendelt valaki ilyent már?

Ezenkívül (már asszem kérdeztem) újítanék egy dual kayfun klónt: ez jó lehet így ránézésre?

PINK SPOT aromáról vélemények?

Hézagoló mágnes használata lehetséges mechában méretproblémák kiküszöbölése végett?

[ Szerkesztve ]

steam: 𝕯𝖎a𝖒o𝖓𝖉𝕭a𝖈k Uplay: DiamondBackHUNz, Diam0ndBackHUNz

(#18735) gabancs válasza MmDorian (#18732) üzenetére

gabancs
(addikt)

(#18736) insomniac válasza gabancs (#18735) üzenetére

insomniac
(senior tag)

ne vezesd félre, a mondat úgy helyes, hogy kevesebb mint feléért hasonló..

(#18737) MmDorian válasza insomniac (#18736) üzenetére

MmDorian
(őstag)

igazából az ft most nem opció. volt egy időszak, mikor nyomtam az analógot is, nem sokat, de rá-rágyújtottam. kicsit helyreálltak a dolgok. 1 hónapja csak a gőz. úgy néz ki a reset se oldotta meg a dolgot, tehát kéne vennem valamit, mert nem akarok megint cigizni.

ez lesz, tetszik, viszont nem tudom milyen aksi és töltő kéne. little help ?

más: valami kupon 23-a alkalmából esetleg ,vape42-nél ?

:R

[ Szerkesztve ]

(#18738) gabancs válasza insomniac (#18736) üzenetére

gabancs
(addikt)

Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez nem ugyan az. Attól, hogy a vape42 más néven futtatja. Járt már így a Vamo is ami itthon Etna néven futott.

(#18739) insomniac válasza MmDorian (#18737) üzenetére

insomniac
(senior tag)

akksi LG HE2, töltő bármelyik amelyik tudja tölteni :) nekem a legegyszerűbb egy ágyas xtar van (mc1 talán)

(#18738) gabancs: vape42 a cloupor félét árulja ami nem egyenlő az ft -s verzióval, mindkettőtől találsz sok véleményt, videót a neten

[ Szerkesztve ]

(#18740) ati2

ati2
(őstag)

Pink Mule vélemény:

LORANN APRICOT - 5% kellemes sárgabarack, kajszis, barackmagos szaggal
LORANN PEAR - 7% ízre kicsit savanykás körte, de nem sok szaga van bekeverve
A Lorann nekem inkább étel aromának tűnik, egy próbát megért a kis kiszerelés miatt.

25-30 csepp /10 ml:
PINK SPOT "G SPOT" - Nagyon finom szőlő íz és illat
PINK SPOT "GEORGIA PEACH" - Őszibarack, kellemes, de nekem annyira nem jött be
PINK SPOT "ALBERBERRY BLEND" - Eddig a legjobb erdei gyümis enyhén dohány beütéssel.
Ami feltűnt, hogy komplexebb íz élményt adnak, mint más gyártók aromái (FA, IW, BF, Hangsen).

A VPG NICOTINEBASE "GREEN LABEL" alapjuk is nagyon jó, semmi szag, mellékíz, csípősség stb.

(#18741) agent_k válasza ati2 (#18740) üzenetére

agent_k
(senior tag)

LORANN. Azért érzed úgy, mert azok is.

(#18742) gabancs válasza insomniac (#18739) üzenetére

gabancs
(addikt)

Tény, hogy borzalmas gányolást csináltak a Cloupor féle verzióban.

Ez a vezetékelés ....

(#18743) csakb válasza Tomics (#18724) üzenetére

csakb
(őstag)

Nekem legutóbb az Evolvtól az $59.9-es gond nélkül megérkezett. De ez nem kell hogy bármit is jelentsen.

(#18744) Karif222 válasza MmDorian (#18737) üzenetére

Karif222
(csendes tag)

Próbáltad frissíteni a szoftverét ? Ha nem akkor mindenképp ajánlott...

(#18745) Cha-b válasza ati2 (#18740) üzenetére

Cha-b
(senior tag)

+

Frozen Lime Drop 8%-kal sztem kur*a jó. Nekem nagyon ízlik, ilyenem biztos lesz mindig itthon.

Alberberry Blend 8%-kal nem adja annyira. Abból több kell, majd csinálok 9 és 10 %-osat is belőle, de így se lehetne rá mondani, hogy nem jó.

Swagger, Raspberry Mojito ugyancsak be van keverve 8 %-kal , de azokat még nem kostoltam egyelőre.

Neko meg Reidingtell dicséri őket, azért is maradtak azok a végére, ez a kettő jobban izgatta a fantáziámat.

CSAKAKISPEST!!!!

(#18746) gabancs

gabancs
(addikt)

A készlet

(#18747) aggleány válasza gabancs (#18746) üzenetére

aggleány
(addikt)

:Y :Y :Y

Én meg azt hiszem időnként, hogy az a két mod, ami nekem van, már sok. :U

(#18748) gabancs válasza aggleány (#18747) üzenetére

gabancs
(addikt)

Még van egy SVD és az asszony Taifun GS kazánja egy 18350-es mechanikuson.

(#18749) agent_k válasza aggleány (#18747) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Nekem is voltak ilyen "hülyeségeim", de egy azaz 1 darab nemesis van meg egy kayfun. Kész. Mintha felszabadultam volna, amikor eladtam az utolsó "felesleges" darabot is.

(#18750) gabancs válasza agent_k (#18749) üzenetére

gabancs
(addikt)

Itt én is befejeztem, mindenem meg van, amire szükségem van. A két VW úgy is selejt lesz, a mechanikusok meg el lesznek jó ideig.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.