Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#17051) TazLeacher válasza snake1977 (#17050) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

A Lite-on nem lehet állítani a levegőt (a Lite+-on lehet!) a 3.1-en ezen felül van egy kollektor tartály. Ha megfolyik a kazán, vagy kicsit "visszakönnyezik", először ide folyik, nem a egyből jön ki a levegőlukon, hanem kb. 1 ml elfér itt. Ezen felül az előnye a 3.1-nek, hogy ha állítod a középérintkezőt úgy, hogy már meg van tekerve, akkor nem csavarja el a tekerést, ezen felül nem kell mókolni a középérintkező hosszával (a Lite ill. Lite+-nál eléggé kilóg, meg lehet oldani egyszerűen, de gyári állapotban a nem állítható középérintkezős készülékektől eláll.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17052) Sdi válasza snake1977 (#17050) üzenetére

Sdi
(addikt)

A 3.1-ből inkább ezt , mert nem réz. Egyébként nagyon jó cucc a 3.1

(#17053) snake1977 válasza TazLeacher (#17051) üzenetére

snake1977
(őstag)

Szuper, akkor marad a 3.1 köszönöm az infót :R
Neked is köszi SDI akkor az SS verziót rendelem ehhez van pót tank és o gyürük is :R

'Kár érte, kiváló ügynök volt.'

(#17054) hege01 válasza redingitell (#17049) üzenetére

hege01
(tag)

Outlaw: elvileg (írják is talán) 555 gold, nekem jóval fűszeresebbnek tűnik 10%-al keverve, sajnos még csak 1 keverést csináltam, de nem rossz. Viszont a "raspberry mojito"-t próbáltam 7%-al és úgy sem bejövős, még mindig műanyag ízű, lehet hogy még kevesebb kell belőle? RY8-at szerettem volna még kipróbálni, csak nem volt amikor rendeltem.

Üdv.

(#17055) snake1977

snake1977
(őstag)

Még egy kérdésem lenne, a szállítási opciók között most fent van a "Registered Airmail via China Post FREE (6 to 14 days in transit typical)" választotta már ezt valaki? Jelenleg ez a legrövidebb az ingyenes regisztrált küldések között.

(#17056) neko18 válasza hege01 (#17054) üzenetére

neko18
(senior tag)

Ha megjött nekem, akkor találkozunk a centerben és megkóstolod :DDD
Most pink muleról rendeltem egy nagyobb csomagot.
aromák:
PINK SPOT "RY8"
PINK SPOT "BLACK MAMBA"
OUTLAW
SWAGGER
PINK SPOT
COLA
STAR ANISE
DECADENT VAPOURS "VIRGINIA"
PINK CANDY

+kipróbálok két féle alapot tőlük:
Black label itthoni VG-vel
Red label extra

Kíváncsi leszek milyenek lesznek, remélem jól kifogtam mindent :C

kdxsv

(#17057) Putt_Putt válasza monosz (#17047) üzenetére

Putt_Putt
(csendes tag)

Szia monosz!

Megértem a dilemmádat.
Te pedig azt értsd meg, hogy nem akarok konkrétan egyik mellett sem agitálni, vitát indítani.
A különbségről kérdeztél, arra válaszoltam.

Mit vegyél?
Neked kell eldöntened, nem nekem, vagy másnak.

Véleményem a készülékről ismert. Nekem tetszik, tökéletesen megfelel.
Szerintem a basic sem belépő szint.

Üdv
Putt Putt

Ami nem megy, ne erőltesd. Vagy, vegyél egy nagyobb kalapácsot.

(#17058) redingitell válasza neko18 (#17056) üzenetére

redingitell
(aktív tag)

A red label erősen PG többletű (70-30) A green 50-50-es. A Black kiváló a borászati boltból rendelt PG-, VG-vel.

Hege01: :R

(#17059) redingitell válasza hege01 (#17054) üzenetére

redingitell
(aktív tag)

Lejárt a szerk, bocs. Nem értem a raspberry mitől lehet műanyag ízű. Én imádom, szinte mindig van valamelyik kazánban. Műanyagban tárolod talán?

(#17060) neko18 válasza redingitell (#17058) üzenetére

neko18
(senior tag)

Tudom :K
Csak készülni kell a télre :C Nem szeretem mikor kb megdermed a lötyiben a VG.
Ilyenkor átszoktam állni olyan 50-70% PG-re, vagy 50-50 de akkor rakok mellé egy kis deszvizet. :)

kdxsv

(#17061) TazLeacher válasza snake1977 (#17053) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Ha még nem rendelted meg, akkor: Ezt. Nem érdemes pár dollárért a szívást választani, ez az egyik legjobb minőségű klón. Hozzá pedig ajánlom ennek a megtekintését.

(#17062) snake1977 válasza TazLeacher (#17061) üzenetére

snake1977
(őstag)

Köszi!
Még nem véglegesítettem, mi a különbség köztük? Azt látom ez "ES" verzió.
De ha ez jobb, akkor várok pár napot amig átjutok befizetni a számlámra még, mostmár pár napon nem múlik.
A Kayfun és a Taifunok között örlődtem, előbbi a teljes fém test miatt strapabíróbbnak tűnik számomra, utóbbit meg nem szeretném vattával használni, úgy érzem vattával a th sokkal erősebb, nekem már kellemetlen a dripben is a használata.

(#17063) TazLeacher válasza snake1977 (#17062) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Minőségbeli különbség van köztük. Kidolgozás, illesztések, stb...

(#17064) hege01 válasza redingitell (#17059) üzenetére

hege01
(tag)

Gondolod, hogy megmarja a műanyagot? Valóban ilyenbe keverek, de most majd kipróbálok egyet üvegben.

(#17056) neko18

Köszi, beszámoló jöhet róluk mindenképp. :K

[ Szerkesztve ]

(#17065) trident1 válasza snake1977 (#17055) üzenetére

trident1
(tag)

Legutóbbi rendelésemet velük hozattam,kb.ugyanannyi idő allatt ért ide mind SP-vel.

(#17066) snake1977 válasza trident1 (#17065) üzenetére

snake1977
(őstag)

Köszönöm :R akkor tök mindegy melyiket választom.

Jer1cho: Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#17067) CzDani

CzDani
(csendes tag)

Volt már valakinek olyan, hogy bizonyos aromáktól hányingere, fejfájása van? Ugyanabba az alapba TPA Clove-ot pl egész nap tudom szívni, de rengeteg más aromától hányingerem lesz. Sőt pl TPA Green Apple-től a gyomorsavam bekattant és doktorhoz kellett mennem és probiotikumos diétát csinálni egy hétig, de TPA Kiwitől semmi bajom se volt. Capella Cantaloupe (sárgadinnye), BF Natural Coconut, BF Natural Strawberry, LorAnn Tropical Punch is 100%os hányinger 3-4 slukktól, de ezzel szemben The Flavorers Apprentice Banana Cream-től, ami édes és mint utólag rájöttem tele van diacetyllel valószínűleg, mert food flavoring (nem ecigihez készült) semmi bajom sincs.

Össze vissza valamitől egyszerűen hányingerem, fejfájásom van legjobb esetben is. Régen nem nagyon emlékszem hogy ilyen bajom lett volna bármitől is. Valakinek valami ötlete hogy milyen hozzávalók lehetnek ezek, amiktől rosszul vagyok? Esetleg én lettem érzékenyebb idővel?

(#17068) WOT-H-A-C válasza CzDani (#17067) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

TPA greenapple nekem felbaxa a gyomorsavam!!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#17069) neko18 válasza CzDani (#17067) üzenetére

neko18
(senior tag)

Lehet hülyeséget kérdezek, de fruktóz érzékeny vagy? Esetleg nem vagy allergiás valamelyik gyümölcsre? Nekem semmi bajom nincs ezektől, max nem ízlik, vagy émelyítő. Frissek az aromák? Hűtőben tárolod? :)

kdxsv

(#17070) quint

quint
(aktív tag)

Visszavonhatatlanul kitört a watt-háború: Vamo 35 és Vamo 25 "bárányhimlős" kiadásban :)

(#17071) CzDani válasza neko18 (#17069) üzenetére

CzDani
(csendes tag)

Nem tudom hogy allergiás vagyok e gyümölcsre vagy fruktózra, de az aromák frissek, közvetlen eladótól hozom haza.

(#17072) ux1 válasza CzDani (#17071) üzenetére

ux1
(addikt)

Ami nem megy, ne erőltesd. Én egész eletemben utaltam a vaninilát. Se szivar, se dohány, se cigi. Szét hányom magam. Sütiben, fagyiban megeszem.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#17073) snake1977

snake1977
(őstag)

Néha nekem is okoz enyhe gyomorsavat, sőt néha fejfájást is (görögdinnyés...mintha müanyagot szivnék) , bár nem vagyok 100%-ban biztos benne hogy a gőzöléstől van. Viszont én cukorbeteg vagyok, és (gondolom) a magas vg arányú levestől feljebb volt a vércukrom mint általában kicsivel (1-2 max 3 egység, persze a teszt csikoknál 20% eltérés lehetséges a mért értékben), most egyensúly levest használok, így kevésbé vagyok rá érzékeny, és nem is mérek magasabb értékeket, csak ritkán akkor sem kirivóan magasat.

(#17074) M_o_g_y_i válasza quint (#17070) üzenetére

M_o_g_y_i
(őstag)

De végre egyenes a gyűrű rajta! :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17075) chesterboy válasza quint (#17070) üzenetére

chesterboy
(tag)

Máshol Vamo v8 a 25w-s

(#17076) Cha-b

Cha-b
(senior tag)

Sziasztok!

Lorann aromákról van valakinek tapasztalata ? Most láttam, hogy a közelemben lévő ecigi boltban kapható, de nem nagyon szokták a topikban emlegetni őket, senki sem próbálta volna ? pink-mule-nél is árulják.

CSAKAKISPEST!!!!

(#17077) TazLeacher

TazLeacher
(nagyúr)

Üdv!

Mystic Juice abszintos lötyijét, a Green Fairy-t kóstolta már valaki?

(#17078) neko18 válasza CzDani (#17071) üzenetére

neko18
(senior tag)

Esetleg nem lehet, hogy túl sokat raksz a keverékbe? (Bocsánat a feltételezésért, csak vannak olyan aromák amiből már sok a 2% is, de van olyan is amiből kevés a 10%)

35W-os Vamo? :Y Na csak kezdenek elterjedni az erősebbnél erősebb ecigik :) Ennek én örülök, bár tudom hogy sokan feleslegesnek találják :U Persze nálam is van egy határ, mondjuk az 50W :C

kdxsv

(#17079) monosz válasza Putt_Putt (#17057) üzenetére

monosz
(őstag)

Teljes mértéktékben így van,ígyhát az (Extreme L) lett a kiszemelt.Ha már lúd,legyen kövér. Nem kevés a +10K,de legalább nem mérgelődöm,ha tényleg kevéske a 15Watt.

(#17048) jer1cho: Meggyőztetek. :R

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom...

(#17080) Cha-b válasza monosz (#17079) üzenetére

Cha-b
(senior tag)

M + hosszabbító kupak 18650 méretben kisebb, mintha alapból az L-t vennéd, bár gondolom láttad az ecigitesztes videót, Charlie is így ajánlja. Mondjuk az még +7k, bár kimenősnél sztem fontos a méret. 1,1 centivel rövidebb 18650 módban, + 18500at is használhatsz úgy 1.5 centi a difi az L-hez képest.

[ Szerkesztve ]

CSAKAKISPEST!!!!

(#17081) Rico33

Rico33
(aktív tag)

Mi lenne a jobb választás: vamo v6 vagy zmax v3 ? Főleg minőségre, teljesitményben elegendőek.

(#17082) TazLeacher válasza Rico33 (#17081) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Az új Vamo. 25 Watt vagy 35 Watt. Kolléganőmnek már elindult 2 napja Deisre Ecigről. Kíváncsian várom.

(#17083) Rico33 válasza TazLeacher (#17082) üzenetére

Rico33
(aktív tag)

Várjuk a tesztet.Miben jobb a zmaxnál?Rövidebb 2 centivel, nekem az jobban tetszik a maxban, a 25w meg csak 18650-es..ebből végül csak a zna30 lesz

(#17084) energy4ever

energy4ever
(őstag)

Par napja megjott az Itaste MVP-m(2.0). 700 szivas utan is zold rajta a led. Nagyon jol birja, semmi gond nincsen vele.
Egy fogger 3.0-val van osszerakva, amiben 16 OHM-os a tekeres.
Ajanlom mindenkinek az mvp-t. Ezerszer jobban birja mint barmi mas. Nalam az 1600mah-os vision spinner II fel napot sem birt ki. A 2600MAh-es mvp boven kihuzza egy napig, sot, meg eddig csak zold fenyet lattam hasznalat kozben.

[ Szerkesztve ]

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#17085) Cha-b válasza energy4ever (#17084) üzenetére

Cha-b
(senior tag)

Grat hozzá, használd "egészséggel".
Ha ugyanaz az elektronika és merülésjelzés van benne mint az itaste-ben, akkor zöld után csak pár slukkod lesz, a narancs-piros csak dísznek van benne, kb. 85-90 %-ig zölden világít (itaste). De már a 700 slukk is nagyon baráti, és persze lehet máshogy jelzi majd.

CSAKAKISPEST!!!!

(#17086) SoulReaver válasza energy4ever (#17084) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Nekem is az van, elég sokáig bírja az akkuja, pedig én mindig szipákolom :D
Néha csinál olyat, hogy eltűnik a slukk szám, pedig nem is cserélek rajta kazánt..
olyan másfél nap után vált narancs színre, utána már dugom tölteni, mert 50-60 szívás és piros, aztán pár szívás és lemerül...

Huawei P20 pro

(#17087) lazlogogola válasza TazLeacher (#17082) üzenetére

lazlogogola
(tag)

Desire
:DD

Mákja volt,mert már nem megy az oldal

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#17088) Izzé válasza TazLeacher (#17061) üzenetére

Izzé
(őstag)

Tudtam, hogy nem lenne szabad újra olvasni a topikot, mert ezt látva megint elkapott a "kell" érzés... :D

A videó alapján kérdezném hogy ezek az o-gyűrűk kellenek a Kayfunhoz? Illetve a hülyebiztos kötéssel próbálkoznék. Ez jó lesz hozzá?

(#17089) TazLeacher válasza Izzé (#17088) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Az elsőt passzolom, a második ránézésre jónak tűnik, de sosem dolgoztam ilyen huzallal.

(#17090) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Szerintetek ez már a javított verzió, aminek nem lesz nyomógomb meghibásodása?

Huawei P20 pro

(#17091) jim bcs válasza SoulReaver (#17090) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

innen vettem, eddig semmi gond nincs

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#17092) zodo válasza SoulReaver (#17090) üzenetére

zodo
(veterán)

Mitől lenne javított?
Legalábbis nem olvastam róla hogy bármit is javítottak volna rajta.

Vedd meg nyugodtan max 7-9k-ért fullra tuningolják ha esetlegesen a gari után kezdene makacskodni.

(#17093) SoulReaver válasza zodo (#17092) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Pont itt olvastam ezt a "black" verziót. Ennél írták ezt "Új mikrokapcsoló, és átdolgozott nyomógomb mechanika a tűzgombnál." Azt hittem akkor ez az express is kijavított...

Töltőt, akksit mit ajánlanátok hozzá?

Huawei P20 pro

(#17094) Izzé válasza TazLeacher (#17089) üzenetére

Izzé
(őstag)

Megrendeltem, bízom benne hogy jó lesz. Köszönöm! :)

Más: Smoktech RSBT-vel találkoztatok már valamelyik webshopban?

(#17095) jim bcs válasza SoulReaver (#17093) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

Nitecore Intellicharger I2
Nitecore Digicharger D2

ugyanonnan Panasonic NCR18650B 3400mAh

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#17096) zodo válasza SoulReaver (#17093) üzenetére

zodo
(veterán)

Kettő közt 7k az árkülönbözet ami talán egyértelműsíti a választ.
Remélem olyan lesz majd mint amire számítasz és használd sokáig! :)

Izzé

Még nem de itt (talán) hamarosan. Sokan várják.

[ Szerkesztve ]

(#17097) SoulReaver válasza jim bcs (#17095) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Nagyon szépen köszönöm!

(#17096) zodo remélem nem lesz baj vele, bár az mvp-vel sincs bajom.
Majd írok, hogy milyen!

Köszi szépen!

Huawei P20 pro

(#17098) Melanor válasza zodo (#17092) üzenetére

Melanor
(tag)

Aztatyűha!
Nekem van egy SVD-m amit nem használok, mert betegeskedik, de ez reményt adott.
Kösssssz! :R

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#17099) DonMedve válasza Izzé (#17094) üzenetére

DonMedve
(addikt)

Parancsolj...

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17100) zodo válasza Melanor (#17098) üzenetére

zodo
(veterán)

+SoulRiever- -é az érdem mert ő linkelte a boltot, én csak meglestem a kínálatot és rátaláltam.
Biztos van más opció is akár ecf-n vagy egyéb shop/szerviz, valaki csak foglalkozik felújítással.
Szerintem a fenti lehetőség kapcsán olcsóbb is lehet ha nem kell pl az új bevonat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.