Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Elegett a vinyom... el se hiszem.... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yossarian


yossarian
aktív tag

Hello mindenkinek!

Ilyet meg nem lattam...
szoval az a helyzet, hogy van egy '99-es Quantum 13 gigas winchesterem.
Most delutan neztem filmet, egyszer csak valami kattanast hallok,
es fura egett szagot ereztem. Nos kiderult, hogy a vinyo aljan levo
csipek kozul az egyiknek a sarka elegett.
Meg most se nagyon akarom elhinni...
Szoval szerintetek lehet-e meg valamit kezdeni vele? - a szetszedesen,
dobalasan, levelnehezeken kivul -
A garival az a baj, hogy ilyenekre alt. 1 ev, es mivel '99-es...
Szoval ez tortent. Nevetseges, szetegett a vinyom..
Ilyet, vicces nem? Na nekem megsem annyira, mert majd ujat kell venni,
es azt nem adjak ingye...
Na, jo maradek hetveget mindenkinek!

(#2) guest válasza yossarian (#1) üzenetére


guest
veterán

Szia!

Nézz egy kicsit utána, de a legtöbb Quantum winyónak az alján van az L alakú vezérlő áramkör, amit nény csavar tart, és ezt ki lehet cserélni. Vagyis szerezz egy ui típusú vezérlőt és rakd rá. Én még nem próbáltam, de nekem ezt olyan mondta aki már csinálta - veszteni nem veszthetsz.

prohardver vendég

(#3) jenicel válasza yossarian (#1) üzenetére


jenicel
tag

Adj fel egy hirdetést, hogy ilyen meg ilyen vinyóhoz kártyát keresel. Ha van valakinek ilyen lehalt vinyója, amin jó a kártya, arról simán át lehet szerelni a tiedre, tisztaszoba nélkül, s lám jó a vinyód. Persze ez csak akkor műxik, ha a kártya nem a burkolat alatt van. De ha láttad a sérült chipet, akkor valszeg elvégezhető a kártyacsere. Sok sikert!

Tisztelem az egyenes embereket.

(#4) yossarian válasza jenicel (#3) üzenetére


yossarian
aktív tag

Koszi a tippeket, en is gondoltam a kartya cserere, csak nem voltam benne biztos, hogy lehet-e ilyet szereznim ill. ha lehet mennyibe kerul. De kosz megegyszer, meg fogom probalni.

(#5) Lord Mixxx válasza yossarian (#1) üzenetére


Lord Mixxx
tag

Ha van rajta fontos cucc akkor keres egy nyakot. Nem lehetetlen nekunk tobbszor sikerult ilyen ''leeget sarku'' cuccot eletre kelteni a nyak cserejevel igaz csak ideiglenesen mig lementettuk az osszes adatot aztan persze ment a kukaba. Bar neha vannak kivetelek (magyarul neha a mechanika akad ki es akkor meg a nyak epp). Probalkozz pl. (nem reklam) kurt-nel hatha nekik van pont ilyen nyakjuk. Pontos seria stb. adat termeszetesen szukseges a muvelethez. Esetleg itt is feldobhatod a forumon a tipust hatha van valakinek epp feleslegesse valt nyakja. (a kezeim kozt sokk lepukkant hdd fordul meg csak sajnos en nem tudok neked ilyesmit kuldeni mert elet messze vagyok csopp hazanktol)

(#6) BoGár válasza yossarian (#4) üzenetére


BoGár
tag

Szervízben kereshetsz ilyen nyákot. kb 6000-ért lehet venni. A cégnél, ahol dolgozom, már csináltunk iylet és a vinyó máig működik.

A pénz beszél! Azt mondja: pá!

(#7) jenicel


jenicel
tag

Kürti nem rossz ötlet, de csak akkor add be, ha nincs rajta semmi illegális cucc, mert különben megnyered a rendőrséget. Ez igaz az összes szervízre is. Egyáltalán nem akarlak ilyennel rágalmazni, de hát tudod, hogy Magyaro.-n a népek jó része kénytelen ilyet csinálni, ha nem akar segédmunkás lenni :(( Nyilván nem heccből csinálják.

Tisztelem az egyenes embereket.

(#8) jenicel


jenicel
tag

Jaja csak nyákkeresés okés :)

Tisztelem az egyenes embereket.

(#9) SeF


SeF
tag

Hy! Én is küzdök hasonló problémával,nem szószerint égett le, kivetem a gépből átvittem a szomszédba ott már nem ment.Ha rákötöm a tápkábelt csak melegszik, de semmi több. Típus:Seagate Medalist 3210 /st33210A/ Ha valaki tud segíteni légyszi szóljon! Kössz!

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Elegett a vinyom... el se hiszem.... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.