Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proradeon


proradeon
őstag

Szval!

Régebben volt egy 80-as seagate vinyóm de az tonkrement. Elvitték garival kicsrelni de csak maxtort tudtak helyette hozni:( Ugyanúgy 80gb-os 7200rpm 2mb change. Csak eppen van egy nagy gond: 2 db partíció van egy 8gb-os az xp-nek es egy 72gb-os a cuccaimnak. Rejtett fájlokkal eggyütt lemértem mennyit foglalnak a cuccaim:52 gigát. Csaképpen 1 gb szabad helyem van:((( Mi történt a 20gb szabad helyemmel?!?!?!:( Futtattam már scandisk-et, defregmented-et de semmi változás. 2 napja még volt egy vírus a gépemen (jeefo) de azt már nod 32-vel leszedtem. Lehetséges hogy az okozta? Ha nem az akkor mi okozhatta?

Please help me!!!

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#2) Old Death válasza proradeon (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

Rendszer visszaűállítás le van tiltva? bár még nem láttam olyat, h az 20 gigát foglaljon max 1-2-őt...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3) Vangelis válasza proradeon (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

?

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4) Old Death válasza Vangelis (#3) üzenetére


Old Death
senior tag

Azt már futatta... ha gond lett volna, sztem nem kérné a segítségünk... :)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#5) proradeon


proradeon
őstag

SZval!

Rendszer visszaállítás be van kapcsolva és a 2. partícióra (D:) max-ra azaz 8 gigára van beállítva. De még mindig nincs meg 12 giga?!? Ha a rendszer visszaállítást kikapcsolom abból nem lehet semmi baj?

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#6) Vangelis válasza Old Death (#4) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ja valahopgy elkerülte a figyelmemet , törlöm

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7) Old Death válasza proradeon (#5) üzenetére


Old Death
senior tag

nem... legfeljebb ha vmi gond van (xp sz@rakodik és meghal) nem tudod feltámasztani, és újra kell rakni, ezért szokták a rendszert és az adatokat külön partícióra rakni... :)
a másik partíción bizti nincs bekapcsolva?

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#8) proradeon


proradeon
őstag

Szval!

Nem mondtam hoyg a másikon nincs bekapcsolva. C:on 978 MB-ra van állítva. Mert?

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#9) Old Death


Old Death
senior tag

Ha az egyik partíción 8 gigára a másikon 978 megára van állítva, az nem 2 partíció? :D no mindegy nem ez a lényeg...
Kapcsold ki a funkciót, indítsd újra a gépet és utána nézd meg mennyi helyed van...
Milyen fájlrsz-t használsz?
Próbáltad már Norton Utilities-ben a Speed Disk-el töredezettség mentesíteni? mert a windózos nem ér egy fillért sem...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#10) Petie


Petie
veterán

norton system works-öd van?
mer akkor lomtárban üritsd . (Empty Norton protected recycle)
ha törölsz vmit bárhogy ez még tárolja és ezért lehet kevesebb helyed.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11) proradeon


proradeon
őstag

SZval!

Ez egy progi lenne vagy alapbol benne va az xp-ba. Ha benne van hol találom?

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#12) Petie válasza proradeon (#11) üzenetére


Petie
veterán

most ezt kinek írtad?
használd a válasz gombot ugy tudjuk kinek szövegelsz...


egyébként ha meg hozzám intézted bájos kérdőjellel végződő mondatod, akkor a válasz nem
ez egy külön progi amit külön installállsz. de akkor ahogy látom neked nincs fenn...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#13) proradeon


proradeon
őstag

Szval!

Egyik tipp se jött be. NTFS-be van mindkét partícióm. Ha péntekig nem irnak ide esetleg valami megoldast akkor sajna full format lesz a vége.:((

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#14) Old Death válasza proradeon (#13) üzenetére


Old Death
senior tag

hát a jeefo vírusról itt olvashatsz, de sajna angol... Bővebben: link

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#15) kiborg


kiborg
aktív tag

proradeon: van fent norton antivirus vagy bármi a mi norton ?
Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#16) erdeya


erdeya
senior tag

Na már most lehet hogy badarság, de lehet hogy van valahol 20G particionálatlan területed.

Az biztos hogy korábban megvolt?
Windows telepítő cd és nézd meg a partíciókat azzal. (például)

Hátha van nem particionált terület... :F

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#17) micro


micro
addikt

Lomtár üres? :F

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#18) Blackmate


Blackmate
senior tag

Ilyenkor ne virusra tessek mar gondolni! Partition Magic! 99%, hogy rosszul van felparticionalva, es ~20GB unallocated sector van a winyon. Adatmentes utan kb. 3 perc, es probelma megoldva.
De hogy ne kelljen illegalitasba vonulni, es a legcelszerübb ezzel kezdeni a problema megoldasat: Maxblast for Windows. A Maxtor windows alatti ingyenes particionalio programja, ami megmondja mi a helyzet.

[Szerkesztve]

(#19) Hitman


Hitman
aktív tag

Esetleg nézd meg nincs -e beállítva egy gigantikus méretű virtuális memória ,vagy a windózer kezeli annak méretét , bár ekkoára az sem vetemedik...;)

(#20) erdeya válasza Blackmate (#18) üzenetére


erdeya
senior tag

ott a pont...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#21) asturel


asturel
őstag

mar bocsi sracok, de 8GB + 72GB (80GB) particio nem is lehet, maximum 76,2939453125 GB lehet az egesz particiolhato resz.. es akkor 4 giga maris megvan.. tobbi meg system restore.. etc.. szoljatok, ha nem igyvan

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.