Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Elcsesztem, segítség! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Másfél órája Partition Manager 8al át akartam méretezni a vinyómat: 57,2 ről 45+12,2re.
Ugyan ajánlotta a program hogy csináljak biztonsági floppy lemezt, de... már nincs is meghajtóm, és vagy 6 éve nem használok floppit... így ez a fázis kimaradt...

Újrainditás és a program boot után müköddésének ERROR lett a vége... hogy miért nem tudom.

Most felraktam egy windowst egy másik vinyóra, de ez tök üresnek látja a winchesteremet.

Fontos lenne az adataim visszaszerzése, mit tudok csinálni?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#2) X Factor válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


X Factor
addikt

Semmit, illetve vannak cégek akik képesek erre, de ha meghallod h. mennyiért szerintem inkább beletőrödsz az adataid elvesztésébe.

Make things work

(#3) (Bundás) válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


(Bundás)
addikt

Kérdezd Liksoft-ot, írj a topic-jába: [link]

(#4) Batman válasza X Factor (#2) üzenetére


Batman
őstag

Ez nem egészen így igaz, van rá több lehetőség is Gombi küldtem privit ,remélem segít de az sem garancia.


Kicsit még, hagyom a topicot, de van több adatmentéssel foglakozó is már.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) WillChi válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Próbálkozz a GetDataBack-kel, hátha segít... Néhány topic: [link].

Esetleg LikSoft: [link]...

Sok szerencsét

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#6) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Itt egy up.
Sok sikert.

(#7) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

köszi!

Batman, csak a partició szállt el, utána megnéztem a windows telepitő lemezzel, csak annyit írt, hogy nem particionált terület. Ezután nem babráltam.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#8) Joco válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


Joco
aktív tag

Tegnap elött jártunk hasonlóképpen. Ha nem move-oltad a particiót, csak a particiós tábla lett felülírva, akkor egész jó esélyed van, hogy megvannak a cuccaid. Most hirtelen nem emlékszem pontosan a program nevére(3 napja nem sokat alszom, sry), de partitiondoctor vagy vlmi nagyon hasonló volt. 3 perc alatt átnézte a vinyót, megtalálta a régi particiót, visszaállította és azóta kopp-kopp.

Mindjárt rákeresek, hátha megtalálom. :R

Partition Table Doctor, google dob rá linket is :R Kéz és lábtörést hozzá!

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#9) CWorm válasza GombócArtúr (#1) üzenetére


CWorm
aktív tag

Van olyan, hogy UltimateBootCD ([link]), ha erről a cd-ről bootolsz akkor lehet piszkálgatni a vincsesztereket, ha értesz hozzá, én nem nagyon, csak alapszinten... Vagy van esetleg egy HDD Regenerator nevű progi, bár az lehet, hogy nem jó erre a feladatra, mert talán csak bad sector-okat tud kijavítani... Először az UBCD-t próbálnám meg.

szerk.: LOL 20 másodperc alatt 3 hozzászólás :C

[Szerkesztve]

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#10) ZakRob válasza GombócArtúr (#7) üzenetére


ZakRob
senior tag

Nekem van egy progim, ami kijavítja a FAT táblát, haver is ezzel állíotta vissza az összes cuccát az egyik vinyóján, ha gondolod elküldhetem.

(#11) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) köszi a bíztatást, remélem tényleg nem olyan kilátástalan a helyzet. Most mennem kell suliba, este jövök!

Ez az a program amivel mások az újraformatálás előtti időkből hoznak vissza adatokat? PH-n hallottam ilyen históriát.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#12) Batman válasza GombócArtúr (#11) üzenetére


Batman
őstag

Szerintem kaptál elég infot, most zarom topicot , és ha kell folytasd valamelyik adatmentéses topicban.

Sok sikert a visszanyeréshez.

üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#13) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) 10 perce még a kínzó tehetetlenség , mostmegmár a bőség zavara. Melyk programmal van a legtöbb esély?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Elcsesztem, segítség! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.