Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [elavult] de akkorsem megy a floppy.... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) slapec


slapec
tag

Múltkor páran segítettek, mert nem akart menni egy régi gépem, de csak most jutott eszembe, hogy nem csinál semmit a flopy meghajtó....
Úgy néz ki, hogy bekapcsolom a gépet, elkezd (esetemben) zölden világítani a lámpája... és amég lenem kapcsolom a gépet ezt csinálja :O
Mi lehet a probléma (a kábel nincs megcsavarva) és mivel világít kap duracelt is...

(#2) slapec


slapec
tag

fől!

(#3) Shim


Shim
őstag

biosban beállítottad h felismerje? onboard fdc controller és társai?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#4) peltar válasza slapec (#1) üzenetére


peltar
tag

Ha folyamatosan világít a led, akkor vagy a lapon vagy a meghajtónál fordítva van bedugva a kábel.

Peltar#21369

(#5) pumpedli válasza slapec (#1) üzenetére


pumpedli
csendes tag

mindenképp a BIOSban kell beállítani, ha télleg nem fordítva dugtad rá a kábelt.
Ha a kábelvégi csatlakozó van rádugva akkor az A-ra állítsd be
Ha a ''kábelközépi'' csatlakozó akkor a B-re és egy másik fülön állítsd be hogy swap A-B ha azt akarod hogy A-ként lássa

''Reality is our game ;)''

(#6) neduddki válasza peltar (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A tisztelt kollegenak tejjesenigaza van!!!!: -))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) mr_ricsi válasza peltar (#4) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Peltar kollégának tökéletesen igaza van. A kábel van elfordítva, a bioshoz nincs semmi köze a világító LEDnek.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#8) slapec


slapec
tag

Hát.... a piros csík a kábelen felém (szóval nem az alaplap felé) van...
A vinyójé, és a cd-romé is ugyan arra áll, és mindegyik megy...

(#9) slapec


slapec
tag

senki??

(#10) shtml válasza slapec (#8) üzenetére


shtml
őstag

A piros csíknak általában a meghajtó tápcsatlakozója felé kell esnie. De csak általában, mert nekem jópár éve volt olyan floppymeghajtóm, amelyre éppen fordítva kellett rádugni. Se azelőtt, se azóta nem találkoztam ilyennel, valami mutáns lehetett.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#11) slapec válasza shtml (#10) üzenetére


slapec
tag

Ez a gép kb, annyi éves mint én...
~13
De erre még nem is gondoltam...

[Szerkesztve]

(#12) slapec


slapec
tag

senki más??

(#13) MaUser válasza slapec (#12) üzenetére


MaUser
addikt

Mivel a lehetőségek száma elég véges, próbáld addig forgatni a kábel csatlakozóját, amíg jó nem lesz...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#14) slapec


slapec
tag

szuper!
Megy!
:C

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [elavult] de akkorsem megy a floppy.... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.