Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Egy autómata rajzfilmkészítő progit keresek, ami egy álló képből képes a karaktert animálni, mögé tetszőleges háttérképet rakni, mozgást imitálni, stb. Na bajban leszek, mert nem tudom leírni, hogy mit akarok :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) Alvin_ti4200 válasza klepto (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

OFF
Van még a Philips karira garancia, ha gondolod, odaadom a garipapírt, most talátam meg bazzeg törölgetés közben a polcon. Áprilisig garis.
ON

[Szerkesztve]

(#3) klepto válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


klepto
addikt

Összekevertél valakivel :DDD
Én is érdeklődtem a Philipsz kari iránt több embernél, de nekem senkitől nem sikerűlt ilyet vennem :DD
ON

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) Alvin_ti4200 válasza klepto (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:B)

(#5) klepto válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


klepto
addikt

Hiába én már régóta ezen az arcon élek, ő meg ..... ;]
Esetleg a topicnyitó kérdésemmel kapcsolatban nem tudsz segíteni?
Különben is, mindenki öregszik, és ez szenilitással jár ;]



[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) Alvin_ti4200 válasza klepto (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát sajnos még nem találkoztam olyan programmal, ami akár az általad felsorolt kívánalmakból egynek is megfelelt volna, sorry:U
Amúgy milyen filmet akarsz csinálni?

(#7) klepto válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


klepto
addikt

Konkrét elképzelésem nincs, de ha egy ilyen progit tudnék venni, akkor már lenne ;] Kis játék filmeket, animációs filmeket. Úgyis haldoklik a magyar rajzfílmipar, és ha sikerűl valami No megáljcsakhoz hasonlót alkotni, azzal még be is futhatnék ;] Először jöjjön progi, utána a film ötlet. A forgatókönyvet én írnám, és egy isemrősöm készítene hozzá rajzokat.
Ami a lényeg, hogy sem idő, sem energia nem lenne több ezer rajzot csinálni egy 3 perces anyag kedvéért, ezért kéne egy komoly animáló program, ami hejszinenként, és karakterenként egy rajzból is képes animált filmet csinálni.

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) bitfarkas válasza klepto (#7) üzenetére


bitfarkas
őstag

Ha lenne ilyen prog, (szerintem van), milliós nagyságrend lenne az ára, már ha valami nem gagyira gondolsz.

(#9) klepto válasza bitfarkas (#8) üzenetére


klepto
addikt

Ezért kellene valami időkorlátos Sareware verzió, ami full módban használható. Egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy hogy működik egy ilyen progi ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) klepto


klepto
addikt

UP
Még míndig keresem :U
UP

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#11) Sipi válasza klepto (#10) üzenetére


Sipi
addikt

Macromedia Flash. Iszonyat drága, de kisöcsém csinált vele kisebb rajzfilm-szerűségeket.

A használata is bonyolult. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#12) master bud válasza klepto (#1) üzenetére


master bud
tag

Ez valami provokáció? :)

Mindegyikhez van free demo verzió kipróbálásra, a Sketch'n'Toont kivéve. Ezek sajnos drága programok, de ha pénzt is akarsz belőle, akkor úgyis be kell ruháznod valamire.

A C4Dnek és GoldWavenek sztem nincs magyarítása, a többinek elképzelhető, hogy van.

tisztelet

mb




~~G::alactic O::bservation D::evice~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.