Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egyedül?!

Hozzászólások

(#1) Szólista


Szólista
senior tag

Ma lettem 46 éves.Egyet tudok,több van mögöttem mint elöttem.Ez biztos,hotziher.
Szabadságon vagyok a héten,direkt így intéztem.Pár éve a név és szülinapomon nem dolgozom,szerencsére megoldható.Semmi különöst nem csinálok csak pihenek.Egy rokonom van,ő fel is köszöntött.Nálunk soha nem volt nagy hajcihö az ilyen alkalmakkor.Haverok,buli sosem volt és nem is lesz.Pesszimistának tünhet az irás,pedig csak a tényeket irtam le.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#2) Szólista


Szólista
senior tag

Már most melegem van,mi lesz velem késöbb? :O Nem birom a meleget.Visszatért az egyik kedvenc oldalam,már nagyon hiányzott.Müszaki gubanc volt,sikerült megoldani. :R
Ezen a héten szabin vagyok,utána meló ezerrel.Eltudnék viselni még 6hónap szabit.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#3) Szólista


Szólista
senior tag

Holnaptól meló. :O
Az argentinok meglepetésre szép nagy zakót kaptak a németektől.Azt hittem szoros meccs lesz,de elég egyoldalú volt.Spanyolok majdnem megkapták a repjegyet hazafelé,szerencséjük volt.(a biróval is)
Holland-uru és német-spanyol elödöntő lesz.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#4) Szólista


Szólista
senior tag

Nem értem az embereket.Hirdetek egy telót,nem az enyém,nincs is nálam egy rokoné.Kiirtam ezt is+azt is ,hogy csak telefonon érdeklödjenek.Ennek ellenére sorra kapom a pü-ket.Nehéz az emberek felfogása vagy nem tudnak olvasni? :F Ezek szerint biztos velem van a baj,pedig szerintem egyértelmüen fogalmaztam.
Rohadt meleg van,nem birom. :O El kéne utazni valami hüvösebb tájra,csak egy valami tart vissza. :(

Nem vagyok normális. Na és?!

(#5) Szólista


Szólista
senior tag

Ma megint kaptam a teloval kapcsolatban pü-t. :((
A ˇkedvenc" kollegánk elment 2hét szabira.Hurrá!!!! :C Most nyugalom lesz ebben a hónapban. :)) Úgy néz ki,hogy tápot kell cserélnem a gépben.Nem hiányzott ez a kiadás. :O Amig nálam lehet a kölcsöntáp addig huzom a tápvásárlást.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#6) Szólista


Szólista
senior tag

Leteszteltem a memóriákat,semmi bajuk.Visszacseréltem az eredeti tápra,újból leállt.Visszacsere a kölcsöntápra,most arról megy.Remélem most már nem lesz gond.Meglátjuk mi lesz késöbb.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#7) Szólista


Szólista
senior tag

Jön a lehülés,végre. :C Már nagyon elegem van ebböl a melegből.Remélem az idén már nem jön vissza ez a kánikula.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#8) Szólista


Szólista
senior tag

Beindult a vezérhangya:Vodafone 845 telo miatt. :D Valahogy összekéne hoznom rá a lóvét,minél hamarabb.Beinditott ez a teló,kezdésnek(android) jó lenne.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#9) Szólista


Szólista
senior tag

A tegnap este sikeres volt. :W
Szarakodott a netem,ez miatt sikerült tönkretennem az egeremet és az elosztómat.Próbálgattam a modem ki-be kapcsolását és közben kiboritottam a poharamat. :( Persze,hogy majdnem tele volt.Letakaritottam az asztalt,még müködött minden.Reggelre már bekrepált az elosztó és az egér is.Úgy látszik idegességemben nem figyeltem az elosztóra.Ilyen marha is csak én lehetek. :W Nem tudom mikorra sikerül pótolni mind a kettöt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#10) Szólista válasza Szólista (#9) üzenetére


Szólista
senior tag

Úgy néz ki,hogy sikerült valahogy helyrehozni a hülyeségemet.Az elosztó egér és bill. bemenete halt meg.Az egér müködik az elosztó usb-jén keresztül,a billentyüzet pedig a gépről közvetlenül. :C

Nem vagyok normális. Na és?!

(#11) Szólista


Szólista
senior tag

Irány a Balaton. :C Sajna csak 5 napot leszek lent,de ez így is jó.Meghozom a lentieknek a jó időt. :D

Nem vagyok normális. Na és?!

(#12) Szólista


Szólista
senior tag

Megjöttem a Balatonról.Vasárnap-hétfőn még nem volt kánikula de azóta igen.A gyerekek(2rokon,2ismerös) eszméletlenek.Egy perc nyugtuk nincs,valamiért mindig muszáj balhézniuk. :DDD

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13) Szólista


Szólista
senior tag

Megint nem megy BDW,még IP-cimről sem. :O Lassan 2hónapja rosszalkodik. :(
Nagyon kezd tele lenni a hócipőm mindennel.Nagyon rég volt okom valamiért örülni.Úgy tünik minden csak egyre rosszabb lesz.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#14) Szólista


Szólista
senior tag

Megvolt a szokásos szeptemberi fönöki szülinapi buli.Jó kaja volt,savanykás leves,flekken,süti,pálinka,sör.Csocsoztunk is,utoljára vagy 25 éve játszottam a katonaság alatt.Jól éreztem magam.
Megy a BDW is normálisan. :C
Jó lenne 1-2 hónapon belül lecserélni a telomat egy Vodafone 845-re.Meglátjuk,hogy mikorra sikerül összehozni rá a lóvét.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#15) Szólista


Szólista
senior tag

Ez a hetem rosszul végzödött.Véletlenül letörtem 1 elektromostükörállitót,elromlott a fürdőben a világitás. :( A telóvétel egy ideig stornó.Ez a hónap nagyon rossz volt,remélem min fél évig nem lesz több.Jó lenne utolérni magam.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#16) Szólista


Szólista
senior tag

Végre egy normális hét a melóban,már ideje volt.Jó lenne ha még kitartana az évvégéig.A jövő hétre megint csapadékot ígérnek. :O Elég volt már a csapadékból. :(((
Átrendeztem a szobát,már nem a hideg falnál van az asztal.Szokatlan,hogy mostantól balra van a monitor,az elmúlt 10 évben mindig jobbra volt.Most így rendeztem el,remélem nem kell majd változtatnom.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#17) Szólista


Szólista
senior tag

Lehet,hogy már csak 1hónapig van munkahelyem.Főnökömnek lehet,hogy el kell adnia az autómosót,mert pénzzavarba került.Nem tudom mi lesz,most rohadt szarul érzem magam.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#18) Szólista


Szólista
senior tag

Melóhely úgy tünik marad. :) Telócsere ugrott,dvd-iró bekrepált,venni kell másikat. :((
Egyre rosszabb a helyzet.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#19) Szólista


Szólista
senior tag

Változott a helyzet,dec 10-ig van munkahelyem.Főnököm eladta ezt a telephelyet,amelyik az elmúlt 10 és fél évben(mióta megnyitottunk) mindig nyereséges volt.De ezt is inkorrekt módon intézte.Nem ezt vártuk tőle főleg,hogy 18 éve dolgozunk nála.Mindegy ez van,még lesz egy vitánk a pénzről.Lehet,hogy átvesz minket az új tulaj,még nem tudjuk mi lesz velünk.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#20) Szólista


Szólista
senior tag

Még mindig nem tudjuk mi lesz velünk dec 10 után,nem nyilatkozott az új tulaj.A pénzügy kezd alakulni,de sok még a nyitott kérdés.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#21) Szólista


Szólista
senior tag

December 1 az új dátum. :Y Az új tulaj még nem beszélt velünk. :( Elkezdödött a visszaszámlálás.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#22) Szólista


Szólista
senior tag

Még mindig nem tudunk semmit,hogy mi lesz dec 1.után. :( A leendő tulaj még nem beszélt/intézett senkivel/semmit.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#23) Szólista


Szólista
senior tag

Maradt a dec 10.Addig van állásom de,hogy utána mi lesz. :F

Nem vagyok normális. Na és?!

(#24) Szólista


Szólista
senior tag

Még mindig semmi változás melóügyben. :(
A hócipőm tele van a hozzánk járó ferdeszemükkel.Arra nem képesek,hogy köszönjenek és legalább 1-2 szót megtanuljanak magyarul.A többsége itt él min 4-5éve de még véletlenül sem tanulnának meg 1-2szót. :(( Csak angolul beszélnek.
Érdekes,hogy az itt élő/dolgozó europaiak tudnak magyarul 1-2 szót.A kérem/köszönöm/jó napot ezeket alapból mondják.Nem is kell több de szerintem ez az elvárható minimum.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#25) Szólista


Szólista
senior tag

Új variáció melóügyben:jövő hétvége az új határidő.Továbbra sem tudunk semmit. :(

Nem vagyok normális. Na és?!

(#26) Szólista


Szólista
senior tag

Dec 20 az új határidő. :F :( Állitólag ketten maradunk,a "kedvenc" kollegánknak tipli. :))
De még ez sem biztos. :(

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#27) Szólista


Szólista
senior tag

Melóügyben semmi változás,ellenben arra jöttem haza,hogy nincs fütésem. :(
13°C van a szobában. :Y
Valószinüleg bekrepált a konvektor.A fürdőszobában van gáz és a konyhai konvektor is müködik.Nem lesz melegem az éjszaka az tuti.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#28) Szólista


Szólista
senior tag

Van fűtésem,megcsinálta a szerelő. :C Most már kezd melegedni a lakás.Hideg volt az éjjel,reggel 11°C volt.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#29) Szólista


Szólista
senior tag

Ma végre rendeződött a helyzet.Új tulaj/főnök van és 1-2dolog tisztázodott.Majd a jövő évben lesznek komolyabb változások. Dec 24.-én nem dolgozunk. :C

Nem vagyok normális. Na és?!

(#30) Szólista


Szólista
senior tag

December 31.-én viszont dolgoztunk du 4-ig. :( Jól zárodott a 2010-s év,beszart az ősrégi 2.1-s hangrendszerem. :( Kezdhetem az évet avval,hogy veszek valamilyen zeneládát.Sokat nem akarok rá költeni,nem vagyok egy vájtfülü.Itt a Logouton találtam is egy cikket, Genius SW-HF 2.1 1200.Nekem ez teljesen megfelel,böven elég.
Elvileg kedden kapok pénzt a volt főnökömtől,végkielégités cimszóval.Ott lehet,hogy lesz vita az összegről.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#31) Szólista


Szólista
senior tag

Végül is lezajlott nagyobb vita nélkül a végkielégitési procedura.Volt próbálkozás a részéről,de hamar rájött az igazságra. ;] Ezzel lezárult egy 18 és fél éves munkakapcsolat.Sajnálom,hogy így ért végett de ezt magának köszönheti.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#32) Szólista


Szólista
senior tag

Sikerült elköltenem a kapott pénzből egy nagyobb összeget.Szemüveget csináltattam,már nagyon kellett.Többe került mint amit szántam rá,majdnem 100e-be került. :Y Hiper-szuper lencsés,majdnem mindent tud. Vettem telót is(V845),arra próbálok most internetet intézni.Miután flottás-kiemelt ügyfél vagyok,nem egyszerü. ;) Remélem a jövő héten sikerül.Nagyon jó a teló,annyi mindent lehet variálni,hogy :Y.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#33) Szólista


Szólista
senior tag

Holnap nem kell mennem dolgozni,de k...a jó.A mostani fönököm jóvoltából. :(((
Igy legalább van idöm a telóval foglalkozni,telepitgetni,próbálgatni különböző romokat,progikat,beállitásokat stb...

Nem vagyok normális. Na és?!

(#34) Szólista


Szólista
senior tag

Holnap dolgozom ha minden igaz.Lesz 2 azaz Kettö munkanapom(hétfő-péntek).Hétfőn nem sok fizut kapok. :((
Remélem ebből nem lesz rendszer.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#35) Szólista


Szólista
senior tag

Úgy tünik,hogy vasárnap is nyitva leszünk,de mikortól ez még nem dőlt el.Sok választásom nincs,bevállaltam havonta 2 vasárnapot.Egyik kollegám(nem szivesen) pedig 1-et,a másik nem.Kellene még 1-2 ember,mert ezt hárman nem lehet/tudjuk csinálni.Közben kaptunk egy infót,kiváncsi leszek rá mi lesz belöle.Örülnék neki ha igaz lenne. ;]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#36) Szólista


Szólista
senior tag

Nagyeszű főnököm kitalálta,hogy kifesteti az irodát és az öltözöt.Ez nem is lett baj,ha nem tegnap csinálják. :((( Rohadt hideg volt,egész nap kinnt voltunk a hidegben.(parkoló -1 szint)Se melegedni se leülni tudtunk.Jó volt így melózni,kellemesen eltelt a 12óra. :O

Nem vagyok normális. Na és?!

(#37) Szólista


Szólista
senior tag

Most már van internetem a telomon. :C Kicsit hosszadalmas volt elintézni,céges,nem az én nevemen van stb..,de sikerült.Havi 200MB elég,otthon wifi van.Utazás közben(bkv) jól jön unaloműzőnek. :)
A tegnapi nap az nem az én napom volt.Sorozatban bakiztam,nem is kicsiket. :W Remélem ez nem sürün fog elöfordulni,mert már kezd kínos lenni. :B

Nem vagyok normális. Na és?!

(#38) Szólista


Szólista
senior tag

Úgy tünik,hogy ebben a hónapban kell megvennem az új gépem részeit.Nem várhatok tovább,mert drágulást jósolnak. :(( 11év Intel után váltok,AMD-s leszek.Hiába is szerettem volna maradni az Intelnél,nem tudok.Túl nagy az árkülönbség. :O

Nem vagyok normális. Na és?!

(#39) Szólista


Szólista
senior tag

A tegnapi napom nagyon rossz volt.Sajna bejött a régi közmondás fele:3 a magyar igazság,az 1ráadás elmaradt szerencsére.Ez is elég volt 1napra. :(( Ha bejön amit a kollegám emlitett akkor szívás lesz,nekem.Neki jobb lesz,nekem rosszabb,de erről nem ő tehet.Meglátjuk mi lesz. :F
Mégis Intel lesz az új gép,hosszabb távon jobban járok remélem. :)

Nem vagyok normális. Na és?!

(#40) Szólista


Szólista
senior tag

Lemaradtam az idei Oldtimer Exporól. :( Sehol nem láttam,hogy hirdették vagy reklámozták volna.Jó lett volna kimenni,imádom a régi autókat.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#41) Szólista


Szólista
senior tag

Tegnap a névnapomon összeraktam az új gépet. :))
Feltettem rá a x64-s rendszert,progikat,úgy tűnik minden rendben.Szoknom kell az IE9-t,elsöre annyira nem tetszik.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#42) Szólista


Szólista
senior tag

Július 3-ig szabin vagyok. :)) Úgy tervezem,hogy 2napra lemegyek a Balatonra.Ott töltöm a szülinapomat is.Mert megérdemlem. :D
Monitort szeretnék venni 2-3hónapon belül.A régi 17" LG 795FT CRT-t cserélném le 19-20" TFT-re.Egyenlöre fogalmam sincs milyet vegyek.Az itteni Milyen monitort? topicot fölösleges is olvasnom mert mindenre(majdnem) ugyan az a válasz.Dell U2311H
Mást nem is ajánlanak,most ez best buy.Nem veszik figyelembe,hogy valakinek nem kell 22-23" monitor vagy nem akar/tud ennyit monitorra áldozni. :(( Tudom,hogy segiteni akarnak csak ez így nem segitség. :(

Nem vagyok normális. Na és?!

(#43) Szólista


Szólista
senior tag

A balatoni kiruccanásból nem lesz semmi,nincs jó idő. :(
Közeledem az 5-ik X-hez,47 éves lettem. :)

Nem vagyok normális. Na és?!

(#44) Szólista


Szólista
senior tag

Nem tudok dönteni monitorügyben. :( Benq G922HDL(18,5") több mint 2év garival 20k-ért vagy Benq G2222HDL(22") ujonnan 3év garival 32k-ért. :F Az új csábitóbb,de már a pénzhatáron van.A monitoros topicban sem kapok segitséget,ezen nem is csodálkozom. :U

Nem vagyok normális. Na és?!

(#45) Szólista


Szólista
senior tag

Megjött az új monitorom,Benq G2222HDL. :C A régi CRT-m után teljesen más világ.Olcsobban sikerült megszerezni. :))

Nem vagyok normális. Na és?!

(#46) Szólista


Szólista
senior tag

A mai naptól szabadságon vagyok jövő hét vasárnapig. :C Irány a Balaton,bár az időjárás nem a legjobb.Azt nem bánom,hogy nem lesz 35-38°C,de azért fázni sem szeretnék.
Vonattal megyek,176km 3óra gyorssal. :(( Ez semmit sem változott az elmúlt 30évben. :(((

Nem vagyok normális. Na és?!

(#47) Szólista


Szólista
senior tag

Tegnap hazajöttem a Balatonról. :( Egy normális nap volt,a szerda.A többi napon hűvös volt,esett az eső. :(( Az időjárás monyjon le. :((( Elmentünk megnézni a Csillagvárat.
A gyerköcök nagyon élvezték,kellemes időtöltés.Ma kiderült,hogy kedden kezdek a melóban,1nappal hosszabb lett a szabim.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#48) Szólista


Szólista
senior tag

A múlt hét eseménydús volt. :( Az egyik kollegám eltörte a kezét,egy ujpercét le is kellett vágni. :Y Legalább 3honapig nem számíthatunk rá.
Vasárnap elromlott a hütőm. :( Nem érdemes megcsináltatni több mint 10éves Lehel.Vettem egy Gorenje RBT 4153W hütőt,csötörtökön hozzák ki,elviszik a régit.Vettem rá plusz 2év garit,így 5év van rá.Sok választási lehetöségem nem volt,az anyagiak hamar eldöntötték. Ez sem volt egyszerü menet,mert olyan üzletet kellett találnom ahonnan csütörtökön kitudják hozni.Legközelebb csak jövő hétvége fele leszek csak itthon napközben,addig nem lehetek hütő nélkül.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#49) Szólista


Szólista
senior tag

Ma délelött kihozták a hűtőt,minden rendben ment. :)) Fontos volt a mai szállitás,mert legközelebb csak jövő hét pénteken leszek itthon napközben.A Müszakidepo.hu-ról rendeltem,korrekt cég :R .

Nem vagyok normális. Na és?!

(#50) Szólista


Szólista
senior tag

Imádom a modellvasutat,minden évben kimegyek a Kőbányai útra,erre.Szeretnék eljutni ide,Miniatur Wunderland.Nem lesz olcsó,mert min2-3napot kell rászánni.Utazás+szállás+költőpénz.
Ráadásul ettől függetlenül kell vennem fényképezőgépet is,mert az nincs.Nem vagyok fotóőrült,de évente 2-3 alkalommal kellene.
Ez a terv jövőre.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egyedül?!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.