Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ropi24


Ropi24
csendes tag

Hello!Szeretnék egy új videokártyát venni,egy 9550-es radeont,mert csak erre futi,de nem tudom,hogy az abit bw-7-raid alaplapom felfogja-e a változást!Eddig egy mx400-as kártyával dolgozott szépen!Az alaplap csak sd-ram-os és nem vágom,hogy jó lesz-e így!Segítségeteket elöre is köszönöm!!!

(#2) jagada válasza Ropi24 (#1) üzenetére


jagada
őstag

te tényleg nagy szarban vagy... hogy fogsz ebből kimászni???:C:C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#3) MUŁĐER válasza Ropi24 (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

abit szerint Bővebben: link belemegy.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) ollie válasza Ropi24 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha az alaplap tud 4x AGP-tm, akkor tuti minden oké. De ilyen topicnevekkel nem sokáig leszel a fórum tagja. Ráadásul felesleges is volt megnyitni, mert már rengeteg ilyen témáju topic van.

***

(#5) Konflikt


Konflikt
addikt

Imádom az ilyen topic neveket:''HELP, segítsetek'', meg ''plíííííííííz baj van a géppel'' stb... ez is vetekedik az első helyért:C

Amugy ha egyszerűen rákeresel a 9550re, és megnézed hányszoros agp-s, majd megnézed a lapod manualjában, h mit támogat, rájössz h belemegy, v sem;)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#6) jagada válasza Konflikt (#5) üzenetére


jagada
őstag

én nem értem, hogy ilyen konfighoz minek új karesz.....

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#7) Atlantis válasza Ropi24 (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Kereső! Azonnal ikérdések topicjába, vagy a 9550 Radeon topicjába kellett volna kérdezned.

A cím miatt meg vagy jegyezve. Alapelvek?

Zárva, cím moderálva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.