Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tegnap már fel is dobtam a céges A23 5G-re, de még mindig egy fos telefon. :D

(#2) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Továbra is fekete bárány a samsung s20 fe snapdragon. :W :W Még csamcsog a samsung a frissítésen.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#3) Plazmacucci válasza zoltan77 (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És? Lesz majd rá így is úgy is... Nehogy belerokkanj.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) zoltan77 válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Már belerokkantam. Miért baj neked hogy megemlítem a nem frissítést? Ha zavar akkor ne olvasd el lépd át. Szerintem szabad vélemény nyílvánítás van.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#5) FattyDove válasza zoltan77 (#2) üzenetére


FattyDove
őstag

Jönni fog? Jönni fog. Nem értem a problémád. Mivel vagy előrébb, hogy Android 13 és nem Android 12 van írva a menüben?

(#6) ollie válasza zoltan77 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pár éve ilyenkor még a flagshipek sem kapták meg a legújabb androidot, mert megvárta a samsung, hogy először kijöjjön a következő telefon generáció. S7-S8-S9 idejében bizony következő év márciusa környékén jött ki a samsung az új androiddal, és akkor is csak az említett flagshipekre. Szóval pár hónap várakozást még ki lehet bírni.

***

(#7) zoltan77 válasza ollie (#6) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem az a bajom hogy nem jön, mert majd jön, csak amikor az alsó kategóriás szutykok hamarabb megkapják mint egy felső közép, amiért többet fizettem akkor azért idegesítő.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#8) FattyDove válasza zoltan77 (#7) üzenetére


FattyDove
őstag

De ez miért idegesítő? Mit vesztesz azzal, hogy a menüben a 13-as szám helyett azt látod, hogy 12? FOMO?

[ Szerkesztve ]

(#9) zoltan77 válasza FattyDove (#8) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Én szeretem ha friss rendszer fut a készülékeimen. Végül is azért vannak ezek a frissítések. Akkor ne igérjék meg hogy támogatják a telefonomat ha végül is mégsem, meg hogy ők bizony gyorsan kiadják, de mégsem.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#10) FattyDove válasza zoltan77 (#9) üzenetére


FattyDove
őstag

Tehát FOMO. Amúgy nem ígértek meg semmi hülyeséget, mivel a telefonod támogatva van. A támogatás nem azt jelenti, hogy te azonnal megkapsz mindent, csak azért, mert 20 petákkal többet fizettél az adott telefonért. Mellesleg jobban éreznéd magad, ha 1 hét múlva kapnád meg, aztán rá 1 napra meg megkapná mondjuk az A13 user?

A windows update-ek sem úgy működnek, hogy az kapja meg elsőnek, akinek nettó 1 millás laptopja van.

[ Szerkesztve ]

(#11) #95462144 válasza zoltan77 (#9) üzenetére


#95462144
törölt tag

Örülj inkább neki, mert szét lesz tesztelve a rendszer mire megkapod és kapsz egy bugmentes oprendszert ezért sem szerettem soha az elsők között használni tesztelni az új főverziókat, mert bizony ebben is van bug...

(#12) zoltan77 válasza #95462144 (#11) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem hinném hogy azért nem adják ki a frissítést mert reszelgetik. Ugyan azt fogjuk kapni mint az exynos verzió még a biztonsági is marad novemberi. Csak egyszerűen nem tolják ki és kész.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#13) #95462144 válasza zoltan77 (#12) üzenetére


#95462144
törölt tag

Óriási tévedés, hogy különböző SOC azonos oprendszerbeli optimalizációt igényel.

(#14) atis123


atis123
tag

Ma jött meg A52s 5G-re.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#15) Drughi


Drughi
addikt

A32 4G-re is megérkezett. (lehet már korábban, de csak most néztem meg - céges telefon-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.