Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

ennek aztán így nem sok értelme volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) Jose73 válasza Chaser (#1) üzenetére


Jose73
tag

Ez egy ilyen napi színes(fém) hír. :DD

(#3) sutyerák007 válasza Chaser (#1) üzenetére


sutyerák007
senior tag

így valóban nem... mernék előre bejelenteni magyarországon valami eldugottabb helyen hogy lesz egy ilyen teszt :D

(#4) Oliverda válasza Jose73 (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Ennél még a ketchuposnak is több értelme volt...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) icp1970


icp1970
senior tag

Érdekes volt. :R

(#6) zooly


zooly
aktív tag

En egy macskakore lennek kivancsi.

https://www.ratingraph.com/

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanez, csak jégtömbbel?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Én PIII-ast hűtöttem már hatástalanított, rézköpenyes kézigránáttal. :D

(#9) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Dikk mán színesfém! ;]

Amúgy igen. Amíg nem melegszik át, addig jó.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) Robi BALBOA válasza Jose73 (#2) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Csak a "tesók" meg ne lássák, mert akkor hamar vége lesz a pályafutásának. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11) scream


scream
veterán

Az utolsó mondatban mi történt a szerzővel? :DDD

(#12) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Idézve Tirexi """"mestert"""" mikor is levette a korájhét hütőbordáját:

"Réz van benne???? Ezé hütött ez ilyen szarúú" :C :C :C

(#13) Duck663


Duck663
őstag

Rendkívül olcsó és hatékony megoldás!

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#15) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Alaplap lájkolja. Ha jól látom a csavarjain áll az egész fektetve és nincs alátámasztva, de még a ház is olyan, hogy egy lyuk van ott, nehogy feltudjon rá feküdni.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#16) Tutti Georg


Tutti Georg
csendes tag

Bravo!! Micsoda fejlődés!! :DD Ja vízzel!! Akkor minek ekkora réz cucc! Umagumma.

[ Szerkesztve ]

(#17) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem a laptopra az ~1.3kg-os heatsink is elég lesz az (asztali) i9-re! :DDD
/gyárival sincs gond, mert 340W TDP-s , de az fele tömegű csak.../

A gyári pedig - ezek ventik nélkül lettek mérve, csak a heatsink! - :

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#18) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Akkor már inkább ezüsttömbbel kellet volna tesztelni.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) pusszycat válasza tibaimp (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

aluminium, az marha könnyü abból 3 kiló uhh jó nagy darabb

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) tibaimp válasza pusszycat (#19) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tudomásom szerint, az ezüstnek meg a legjobb a hővezetési képessége. Mondjuk jó drága lenne.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#21) MaxxDamage válasza tibaimp (#20) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem van sok ezüstöm és feláldoznám egy heatsinkre, ami ezüst 😁 /kutyának nem kell már az ezüst, én is minden ezüstöt lecseréltem aranyra...na az drága! Az ezüst aprópénz az aranyhoz képest! 😄/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#22) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Hülyeség. Olyat láttam már képen, hogy a gép mellett volt egy bazi nagy radiátor és az volt összekötve egy a processzor feletti résszel és így tényleg nagyon nagy helyen tudta leadni a hőt.

(#23) Fred23 válasza Cs1csó (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az se rossz, ha a CPU hűtőt valami jó hővezetővel összekapcsoljuk a gépház valamelyik oldallapjával.

(#24) tibaimp válasza MaxxDamage (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez OK, jogos! De azért jóval drágább, mint a réz vagy az alu.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) FoxiestFox válasza MaxxDamage (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rezet látok?
Itt egy régi IBM G40 rézblokkja, nem csak nagy, vastag is, két élén is lamellás. ;]

(#26) Semplar válasza Cs1csó (#22) üzenetére


Semplar
őstag

Az jóféle volt. :K

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#27) denx1992


denx1992
tag

Megint egy értelmetlen próbálkozás! Van még valami ehhez hasonló idióta ötlet? Most komolyan ez lett a színvonal 2023 ban?

Nber tragédiája

(#28) Cs1csó válasza Semplar (#26) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, valami hasonlót láttam de az ennél is drabálisabb volt, sőt ha jól emlékszem az azért volt olyan bazi nagy mint egy kredenc, mert az a VGA-t is hűtőtte.

(#29) Top cat válasza Cs1csó (#28) üzenetére


Top cat
őstag

Nem a Reserator 2 volt az? :D

(#30) KAMELOT


KAMELOT
titán

Milyen baromságokat találnak ki valakik?!?! :U

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#31) MaxxDamage válasza tibaimp (#24) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az biztos is! :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#32) MaxxDamage válasza FoxiestFox (#25) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, abból még nem volt kispórolva az anyag... ;]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#33) Cs1csó válasza Top cat (#29) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#34) Astroboy


Astroboy
őstag

(#35) tibaimp válasza Astroboy (#34) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:D konkrétan hangosan felröhögtem...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#36) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Ennek a Delux változata amikor 24 karátos aranytömbbel csinálja meg valaki?

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#37) tibaimp válasza Szakbarbár (#36) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem, mert az arany hővezetési képessége rosszabb, mint a rézé. De már most utána nézek, nem-e beszélek hülyeséget... :B

szerk:
Jól emlékeztem :) : [link]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#38) Szakbarbár válasza tibaimp (#37) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Igaz, rosszul emlékeztem. Nekem valamiért úgy rémlett, hogy az aranynak jobb a hő és elektromos tulajdonsága a réznél. De csak az Ezüsté jobb a réznél.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#39) KAMELOT válasza Szakbarbár (#38) üzenetére


KAMELOT
titán

Bizony. Ezüst kell rá. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#40) Reggie0


Reggie0
félisten

"mert a réz igen jól veszi át a hőt más felületről, de nem annyira jó a hatékonysága, amikor ezt le kell adnia a környezet felé. "

Egy szakmai oldalon ilyen baromsagokat hogy lehet megjelentetni?

(#41) pusszycat válasza Reggie0 (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Röviden akkor, gyorsan melegszik, lassan hűl. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) Reggie0 válasza pusszycat (#41) üzenetére


Reggie0
félisten

Es ez nem a rez tulajdonsaga...

(#43) TeeJay


TeeJay
félisten

26 kilogrammos vas a Zalmantól
Megnézném ez a böszme ház ma mit bírna mert így ventilátor mentesen lehetne komplett rendszert hűteni :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44) tibaimp válasza TeeJay (#43) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Emlékszem erre a full passzív házra, nagyon komoly volt annó.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#45) TeeJay válasza tibaimp (#44) üzenetére


TeeJay
félisten

Persze mai kiadásban kellene nem a 17éves verzió
Gyanítom egy közepes 4magos gépet elvinne lazán úgy 90watt TDP-ig meg egy 150watt TDP-s GPU-t is
Mai SSD korszakban meg félpasszív tápok mellett a többinem nem is kellene nagy hűtés

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#46) tibaimp válasza TeeJay (#45) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Az a gond, hogy a mai házdizájn döntően a színes üvegpalota, vagy a full alu eltakart házfal, így a szellőzés kb. kuka.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#47) MaxxDamage válasza tibaimp (#37) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem sok különbség van a réz és ezüst között ilyen téren.
Nem érné meg a "váltást" szvsz... :N (közel duplája lenne, vagy csak 50% a különbség a kettő között, már megérné, de így nem!)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#48) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hamarosan feltalálja a vízhűtést :C

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) tibaimp válasza MaxxDamage (#47) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez igaz! Isten őrizz, hogy váltson az ember, nem ér annyit, ahogy írod is, csak teoretikusan hoztam fel... :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#50) pusszycat válasza t72killer (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A vízhűtéssel csak az a gond, h párolog és egyszer csak nem hűt mert nincs mi és a géped kuka. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.