Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) isizakhi03


isizakhi03
tag

Nos, hát izé, mivel is kezdhetném ezt az egészet..

A nevem Németh Tibor, Karcagon élek, anyukámmal, a barátnőmmel, és a kisfiammal.

Továbbá a hátsó udvarban él a nővérem, az öcsém, a kis húgom a sógorom.

Mióta nevelőapukám meghalt, eléggé szegényes az életünk, én mindent megpróbálok megtenni, hogy ne így legyen, de hát nem sok mindent tudok tenni a betegségem miatt, sajnos.

Tölcsér mellkasom van, és az orvosok szerint nincs elég hely a szerveimnek, ( szív, tüdő ) és random elkezd befájdulni a mellkasom, ilyenkor nagyon szúró érzés jön elő levegővételkor, nem nagyon birok venni levegőt stb.

Sajnos eléggé sokszor fordult ez elő, inkább 2010 nyarától számítva, mikor még kőműves tanuló voltam, és eléggé kemény fizikai munkát végeztem.

Szeretném ha megműtenének, de ettől nagyon félek, de tudom, hogy addig nem lesz életem míg meg nem teszem.

Később írok, kicsit szeretném az aprós életemről is kicsit beszámolni, kedves olvasó, addig is szép estét !

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#2) isizakhi03


isizakhi03
tag

Felkeltem. Nem tudok aludni.. Baromi rossz dolog, mikor hajnali 5 körül fekszel le, és délután 3-4 óra körül kelsz föl.

Sosem voltam egyébként ilyen lusta, ez a mellkasi fájdalmak miatt van. Baromira megváltoztatott már most. Érzem. Sajnos azt gondolom, ezt a párom sem nagyon hiszi el, amit átélek. A sok kórházi bent létem alatt egyet biztosan megtanultam: Hogy nem akarom, hogy sajnáljanak. Nem tudom miért, de mióta beteg vagyok, egy senkinek érzem magam. Nem tud semmi lekötni, csak a PC-m. No, meg persze a család, de van sokszor, mikor fájdalmaim vannak, nem érdekelnek ők sem. Nem tudom miért. Talán mert mikor ezzel küszködök, mihamarabb túl akarok lenni rajta. Márpedig ha túl akarok lenni rajta, akkor vagy lefekszem aludni, vagy elfoglalom magam a gépemmel. Elkényelmesedem, és reménykedem benne, hogy elmúlik.

Hát nem nagyon szokott, de egy próbát mindenképpen megér.

Előző írásomban ígértem, hogy írni fogok nektek, a hardveraprós múltamról.

Sajnos, mikor először itt voltam, nem tudtam mi ez az oldal. Mi ennek az oldalnak a szépsége, a varázsa. Minden itt van, ami érdekel. Szinte ez nekem a média. Nem szoktam televíziót nézni, sem rádiót hallgatni.

Elkövettem pár hibát, és végül kicsaptak az oldalról. Nem, nem vertem át senkit, és nem is állt szándékomban sosem. Csupán akkoriban, egy töketlen srác voltam, aki nem tudta/nem akarta felfogni a modik üzeneteit. ( Ezúton sajnálok mindent, a sok kellemetlenséget )
Nekem nagyon sok üzletem volt már itt, és soha, senkit sem vertem át egy forinttal sem. Valahogy nem tudnám ezt megtenni. Volt már üzletem itt olyanokkal, akik pénzesek, és jómódúak, de volt olyannal is, aki szegény. Biztos voltam benne, hogy ő is az utolsó pénzéből vásárolja meg magának az adott hardvert, és szeretné kiélvezni, amíg van rá ideje/türelme. No igen. Én is így vagyok/voltam/leszek..

A holnapi nap megyek az orvoshoz, beszámolni neki mik a fejlemények, és hogy adjon utazásit, mert mennem kell Szolnokra a rehabra, mert le szeretném magam százalékoltatni egy időre, míg meg nem műtenek. Aztán meg időpontot kérni Debrecenbe a mellkassebészetre. Sok orvos azt tanácsolta nekem, hogy ha tudom mindenképpen essek át egy műtéten, mert ez kell. Én is belegondoltam: Ha 2010 óta vannak ezek a panaszok, akkor ugyan mi lesz ha öregedni fogok? Egyre rosszabb ebbe belegondolni is.

Nagyon reménykedem benne, sikerül leszázalékoltatnom magam, egy időre, míg meg nem gyógyulok.. Aztán szeretném tovább fejleszteni az angolomat, illetve sok tervem van.

De ez így a jó, nem?

Azt hiszem elég volt mára ennyi, meg kell próbálnom aludni, nemsokára kelhetek.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#3) isizakhi03 válasza isizakhi03 (#2) üzenetére


isizakhi03
tag

Újra itt vagyok, bár lehet az utolsó írásom itt.

Sok ember, aki csal itt, és kitiltják újraregisztrál, és próbál álnéven és csendben új prédákat keresni.

Én nem szeretnék. Igen, kitiltottak. De nem azért mert csaltam. Hanem mert sajnos akkoriban nem foglalkoztam az alapszabályokkal, de rájöttem ez hiba volt.

Komolyan nem kaphat itt az ember egy második esélyt? :F

Ismerek itt pár embert, akik valóban ÁTVERTEK más embereket, és mégis itt vannak. Őket miért nem tiltják ki? :F

Ma voltam az orvosnál, 20. mennem kell Debrecenbe mellkas sebészetre.
Karcagon viszont kapnom kell 20. előtt CT vizsgálatra időt. Még jó, hogy nem kell ezért is Debrecenbe utazni. Sok ám a vonat díja. Főleg úgy, hogy nekem nincs 90% jegyem.

Szeretnék túl lenni ezeken a dolgokon, és jó lenne már ha lenne egy biztos munkahely. Meg őrit ez a tétlenkedés.

Azt hiszem ez az alvás dolog kezd helyre állni. Nem fogok fent lenni eddig most már, még ha fáj a mellkasom, akkor sem. Alszok. Kész. Valahol azt olvastam, ha sokat alszik az ember az IQ csökkenéssel jár. Kicsit tartok tőle.

Ma elkezdem megint az Angolomat. Alapról. Ha felépülök szeretném profi szintre emelni. Akár még jó tolmács is lehetnék. Ki tudja. Nem egyszer segítettem itt Karcagon az embereknek tájékozódni angolul.

Kemény lesz, de megéri.

No, én most lépek is. Ha utoljára írnék, az azért van, mert kitiltottak. lol.

Talán meg is érdemlem.
Nagyon megnyugtatna, ha olyanokat is kitiltanának, akik valóban csalnak.

Sziasztok.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#4) isizakhi03 válasza isizakhi03 (#3) üzenetére


isizakhi03
tag

Üdv mindenkinek ismét én vagyok.

Először is, elnézést mindenkitől, hogy ilyen sok ideig nem írtam, de őszintén megmondva, nem volt kedvem. :o

Először is sok dolgomat elintéztem, másodszorra már fentebb megírtam. ( Ismét :o :o )

Hála az istennek mindent elintéztem az mellkasommal. Borzasztó volt !! :Y
Időpontot kellett kérnem CT-re, de ahol kaphatok időpontot rá, oda is időpont kell, és nem hiszitek el, de oda is időpont kellett ! :U :C Vicc, igaz? Végül a háziorvosomnál kötöttem ki, és jól össze is összevesztem vele.

Buta egy ember, a sok roma embert ha meglátja tiszta ideg lesz, és inkább elmegy dohányozni egyet. Komolyan ! Azt szerettem volna kérni tőle, hívja fel nekem Rheumatológiát, ( remélem jól írtam ) hogy adjanak időpontot nekem. Ő nem volt erre képes.. Mikor mondtam ezt neki, ordítva ezt monda nekem, idézem " Hát minek neked te gyerek? " És rám csapta az ajtót. Szemétség vagy sem, és benyitottam, és jól kiosztottam.

Emlékeztek?

"Ma voltam az orvosnál, 20. mennem kell Debrecenbe mellkas sebészetre.
Karcagon viszont kapnom kell 20. előtt CT vizsgálatra időt."

Ezért nem volt nekem mindegy. Ha nem sikerült volna elintéznem ezeket utána rá 3 hónap múlva kaptam volna időpontot debrecenbe.

Háziorvos csere volt, összevesztem vele, hagytam a fenébe. A sors fintora, a felesége lett a háziorvosom. Ő nagyon-nagyon rendes asszony, és a suliban is ő volt az iskolaorvos szóval tudott a tölcsérmellkasomról. Már az elején a műtétet javasolta.

Mindegy is. Sikerült mindent elintéznem, február 6. mennem kell majd megint vissza, ha jól emlékszem a műtőorvossal fogok majd beszélni. Elvileg egy acéllemezt helyeznek el bennem, ami kinyomja a benyomódást. Körülbelül így kell elképzelni

Durva, mi? :Y :Y Félek bizony !! :K Szerintem nem ember, aki nem fél.

Más: Tegnap volt a 22. születésnapom :) Jó nap volt. Ma kegyetlenül beszúródott a mellkasom, vagy mi, a fene tudja, fájt a levegővétel kegyetlenül. Nem bírtam megint levegőt venni. Nyugtattam magam, de hiába. Hogy lehet ilyenkor nyugodt valaki?

Leesett a hó karcagon. Vártam is, meg nem is.

Jó lenne már dolgozni. Kéne a pénz nagyon.

Később írok, jók legyetek.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#5) isizakhi03


isizakhi03
tag

Sziasztok. A napokban semmi sem történt, ugyanúgy fájogat a mellkasom, pihengetek, alszom, készülök a 6. útra. Várom a közgyógyomat, mert kellene már. Nem mindegy, ingyenes lesz az út Debrecenbe, vagy pénzért utazok.

Egyenlőre ennyi lenne, nincs miről írnom tényleg.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.