Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Ezennel megnyitom.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Még a nyáron, a céges védőital (ásványvíz) beszerzés során kaptunk pár kisebb ajándékot a nagykertől. Nekem egy 6-os rövides pohárkészlet jutott. Asszem felhozom magamhoz. Amúgyis rendet kellene tenni, meg egy bárszekrényt kialakítani.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Felhoztam.

Az öcsémmel bedobtunk 1-1 grappát. Az üveget eldugtam az asztal alá, a gépbe, senkinek ne mondjátok el.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

A poharakat az asztal hátsó részébe dugtam. Kezdek álmosodni, iszok mégegyet, hogy rásegítsek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Franc essen bele, felélénkültem. GTA SAMP-olni próbáltam, de a kresz betartásával enyhén gondjaim voltak. Viszont van vaníliás töltött kekszem. Kér valaki?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

3. feles grappa -> [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

A következő pohárral Badman 4ever egészségére. Boldog szülinapot pingvin úr!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

5.

már a 3. balázs pali számot hallgatom. mikre nem vagyok képes. unatkozom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]

nem szleng szöveg, x mennyiségű ital után ne várjanak hibátlan gépelést.

nem mellesleg nem nyitok külön bejegyzést a bebaszott irkáléosoknak :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Szép jóreggelt.

Azt se tudom, tegnap mikor és hogy kerültem ágyba. Az MSN-en 23.50 és 0.15 közöttiek az utolsó beszélgetések. (slepp-be küldöm a gépet, szóval mindig megmarad). Megyek mosakodni, és embert faragni magamból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

reggeli megvolt, albán túrós-meggyes kifli, meg egy nagy bögre mézes tej.

12.38-as vonattal tiplizek, go szolnok 6 liter meggybor átvétele, aztán fel bp, meet. majd leszek :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tegnap elcsúsztam egy kicsit.

Mindjárt megírom. Most keltem fel, szokásos mézes meleg tej összekészítése, kortolgatás, napi dolgok megnézése. 3 perc alatt 2x volt javascript parancssor dolgozik az oldalon, de nem válaszol hiba. Gondolkozok a visszafekvésen. A szódás meg most jön a tülkölő ****** autójával. Van valakinek kölcsön egy RPG-je? Esküszöm rosszabb mint a vuvuzela.

Szóval tegnapi nap.12.38-as vonattal go le cegléd, átszállással szolnok. a vonat 45-kor jött, +7' késéssel. de mivel az új FLIRT motorvonat volt, ami kiváló menettulajdonságokkal rendelkezik (igaz itt csak 120-ig tolhatja), így ceglédig simán behoztuk a késést, sőt a bejáraton -2' sietéssel voltunk. Szolnok kis ténfergés, sokszor jártam már ott, úgyhogy újra megállapítottam, hogy egy nagy, és mizantróp komplexum. Ja, nem is mondtam, hogy miért mentem Szolnokra. Szentesről küldtek nekem házi meggybort :)) innen vissza Bp., kis szundi a vonaton (:D imádok vonaton aludni), aztán meeting Ferito barátommal, meg egy pendrive átvétele. Nem sokmindent csináltunk, elmentünk shoppingolni, csak nem a plázába, hanem az alexandrába, vettem 4 könyvet akciósan, össz 2k huf-ért :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Reggeli (6 db töltött keksz, nagy bögre mézes tej) megvolt, aztán kis TF2 mytevével.

nagy respect Parcinak :D ezért az írásért, megnevettetett. :)

Mutti chilisbabot főz. Ahogy ismerem az ízlését, mindennel meg akarja fűszerezni, de csak egy kicsit, nehogy erős legyen....szóval apránként kb. egy marék karikázott chilit belecsempésztem a kevergetés ürügyén. Jóóó napnak néz ki ez :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

chilisbab owned.

kellemesen pikáns, marék chilikarika szépen elvegyült. isteni. év kajája.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

újra itt. (tudom sokan olvastok :DDD) kicsit lemaradtam.

tegnap kikapcsolták a netet, vagyis egész pontosan drasztikusan lekorlátozták. Kb. 0.0001 mikrobájt per óra sebességgel megy, arra elég pont, hogy az msn ne dobjon ki hálózati hibával. Letöltés, ilyesmi felejtős.

Úgyhogy némi vergődés, és szenvedés után, kb este 8 körül felvettem a nagy kék emblémás céges láthatósági mellényemet, bicajra ültem, és bekapcsolt wifivel elmentem netet vadászni. Kb. 3/4 óra kujtorgás után, amit egy elcseszett bicajos kísértet megtestesüléseként kell elképzelni (nyikorgó féktuskókkal, sötétben, parkon át), a főtér sarkában a banknál találtam netet. :D rögtön kapcsolat ellenőrzése, palringo, aztán este negyed 11ig kockulás volt :DDD

Mai nap: munka munka munka, Metál az ész, majd egyik céges kocsi lenyúlása, go city ügyintézés. Első körben gyors home-run, aztán kertészbolt (spriccelőt venni :D), mobilbolt....lett volna, ha nem zártak volna be. Autóba vissza, másik mobilbolt, +trékom, pannon érdeklődés. Ezekbők a következő valósult meg:

1. Trékom. Korrektek, csaj szerint 10 perc alatt átrak számlásra. (ok, köszi, akkor később visszajövök)
2. másik sufni GSM. "használt készüléket bevesztek?" -> "csak nokia, samu, SE" .... ezek szerintem még a büdös k. életbe nem láttak PDA-t.
3. Pannon. "Hát a djuice különvált, legközelebb a nyugati pu.-nál van" -> fasza, mondom ezért is bumlizhatok.
4. vettem egy kiló banánt, azzal vigasztalódok, most eszem meg.
6. holnap fodrászat lesz.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

unom a banánt. most szó szerint.

csak éhesebb leszek tőle :D

ps.: valamelyik nap megnyomkodtam egy HD2-t. teccik teccik, de akkoris még mindig WM-es.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

FEJSBUK!!! :C :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Főzde feszt

házisörök fesztje. asszem megyek. musthave.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a blogot hanyagolom egyelőre, van jobb dolgom is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

újra itt :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ujra itt megint

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.