Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kferko


kferko
csendes tag

Helló!
Van itthon nekem egy intel Celeron Socket370-es procim, ami egy szerencsétlenül járt gépben volt. A tápegység miatt az alaplap, hdd, vga és hangkártya és cd kiégett, a memória és a hálókártya megmaradt hibátlanul. Az lenne a kérdésem, hogy ebben a gépben lévő processzor túlélhette-e az égést? (A proci Slot-1 es átalakítóban volt, és nem látszik rajta semmilyen égésnyom). Illetve ha kipróbálom egy Socket370-es gépben akkor annak a gépnek lesz valami baja?
Köszi:
kferko

(#2) MUŁĐER válasza kferko (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

nem lesz baja a másik gépnek.Ha rossz a proci,egyszerűen nem indul el a gép.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Talán de nem biztos ahogy ítrad elég sokminden elszált szóval elég nagy volt a túlterhelés mindenesetre meglehet próbálni 1 másik deszkában ha elindul szerencséd van. Ja a másik gépnek nem lessz baja.

[Szerkesztve]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) Loha válasza kferko (#1) üzenetére


Loha
veterán

Általában a procik túl szokták élni az ilyesmit.
Apám gépébe villám vágott a munkahelyen, akkor csak a proci és az alaplap élte túl, a házon és a monitoron kívül :)

(#5) netQkaC


netQkaC
csendes tag

Én is vettem egy 633-as cel. procit, amelyik kozmált gépből volt kikapva, de működött. A gépnek amit összeraktam minden alkatrésze működött, külön-külön. De mikor összeraktam, valahogy nem akart bekapcsolni a monitor. Pár ki-be kapcsolgatás után már elhalt minden, azaz be se kapcsolt. Ez mitől lehet? Meg tudja mondani valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.