Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérprobléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) krapulax7


krapulax7
csendes tag

hello mindenkinek!

segitsetek kerlek nekem abban,hogy van egy logitech radios egerem es egy winXP /sp2-vel/.a problema az,h neha az eger meghulyul...olyanokat csinal,h megnyitok egy intezot peldaul es oldalt huzogatom a csuszkat es amikor elengedem az egerrel a csuszkat akkor a csuszka ugyanugy mozog ahogy az egeret mozgatom,pedig mar nem fogom az egerrel....neha aztan meg rendesen mukodik....
az eger eredeti CD-s driverevel is ezt csinalja,a legujabb driverrel is ugyanolyan rossz es ha nem rakok fel logitech drivert,csak siman ps2-es egerkent ismeri fel az XP akkor is ugyan ez a helyzet...
vmi tipp???

elore is koszi,
krapulax7

(#2) almi


almi
senior tag

Helló!Van egy kis gondom!

Van egy sima Genius optikai egerem és ha pl 5 mp re nem nyúlok hozzá akkor megáll és csak akkor indul ha elemelem.Nah ez miért van?

Jah és csak Fehér A/4-es lapon megy. A lapot lecellukszoltam akkor szar ha nem celluxozom akkor megy kapásból.Ez véletlen ?
Mitkéne neki csinálni?

(#3) almi


almi
senior tag

De bakker lecelluxozom akkor nem megy csak ha megemelem ha nem akkor meg megy :D tök poén.eígy mindíg elcsúszik a lap stb stb :(

Áhh e néha így is vannak gondok.Mit tegyek?

(#4) almi


almi
senior tag

Hát úgy néz ki megoldódott!Havertól szereztem az egeret.Szétszedtem és láttam h már volt benne led cserélve.CSodálkoztam is h fehérem világít :D
Nah megigazgattam a ledet és úgy néz ki hogy jó.Nem jó helyre világított.Nah mega középső lencse nem világít.Sztem más a led.Nem egy helyre összpontosul a fénye és nem a legjobb.Nah e így talán jó :)

(#5) almi válasza almi (#4) üzenetére


almi
senior tag

Megint én :)
Az lehet a probléma amit írtam?Mert mégsem tökéletes :O

(#6) almi


almi
senior tag

Anyám ez az egér.Mostleg már mintha beragadna a gomb.Pl játék közben.Lő folyamatosan és csak akor áll el ha mégegyet kattintok.


ez miért?:D

(#7) LKW válasza almi (#6) üzenetére


LKW
tag

Azéééé:Y

Minden hepe után jön egy hupa

(#8) almi válasza LKW (#7) üzenetére


almi
senior tag

:D Jóvan abbahagytam. A kattintálproblémamegoldódott de azemeléses néha előjön.e bizti a ledcsere miatt.
Innen lépek csácsá::)

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Almi blogja? ;]

Feel Good Inc.

(#10) almi


almi
senior tag

Csak nem tudtam magammal mit kezeni :)És írtam mert lusta voltam gondolkozni.Nah meg uppoltam szegény Totyikindítónak :D

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérprobléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.