Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egerpadok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Slip


Slip
csendes tag

Gyakran jatszok Counter-Strike-al, es abban a sense-m igen alacsony.Szoval az a problemam hogy gyakran huznam tovabb az egeret de nincs hova.[Mostani egerpadom egy noname kek szinu textil epad.; egerm:microsoft intelli mouse explorer] Az lenne a kerdesem, hol lehet kapni extra meretu egerpadotes, hogy
Cs-hez melyik egerpad a legjobb?
mas:hallotam valami funsurface nevu egerpadrol, amit csak kulfoldon lehet kapni ,az milyen?

CS 4ever!

(#2) Tompo válasza Slip (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

Nekem egy zöld sima filc takarja az egész asztalt, azon remekül csúszik az egér(ui intelli exp. 2.0-s) és jó játékban is, de Agyzúzot kérdezd Ő a CS isten! :))

(#3) greg214 válasza Slip (#1) üzenetére


greg214
tag

Imho próbáld meg először érzékenyebbre venni az egeredet, akkor nem mászik le a padról. Meg gyorsabb is - de ez megszokás kérdése.

Greg O'Rich

(#4) Den válasza Slip (#1) üzenetére


Den
veterán

Vegyél egy optikai egeret, és tiéd az egész asztal. És a hiedelmekkel ellentétben, a jó optikai egér nem akad gyors mozgásnál sem :)

www.simson4t.hu

(#5) Slip


Slip
csendes tag

Agyzuzo pzl mond el , hogy te mit javasolsz!

CS 4ever!

(#6) Manta


Manta
tag

A winben állított egér-érzékenység hatással van a játékokra is? Mármint, ha ott is lehet állítani.

(#7) Tompo válasza Den (#4) üzenetére


Tompo
aktív tag

Az intelli mouse explorer az az :)) :))

(#8) WaterLo válasza Tompo (#7) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Akkor minek egéralátét?

....What's up!....

(#9) Den válasza Tompo (#7) üzenetére


Den
veterán

jah, így fejből nem vágom :) . Ahhoz viszont nem kell egérpad, hacsak nem fényes az asztal :)

www.simson4t.hu

(#10) Atom


Atom
aktív tag

Az optika egérhz télleg fölös az egérpad, ha nem fényes az asztal.
A sens növeléséhez meg annyit, hogy a CS-ben a kisebb sense jobb a célzás miatt :))

Konfig: Már nincs

(#11) Slip


Slip
csendes tag

Utanajartam es a profi Cs-sek ezzel az egerpaddal jatsznak:Func Surface 1030.
Tudja valaki ,hogy Magyarorszagon hol lehet kapni?

CS 4ever!

(#12) Nimrod


Nimrod
addikt

Nekem is voltak kicsiazarágcsálóketrec problémáim, de megoldottam. Fogtam és kidobtam az alátétet, helyette meg az asztalt használtam. De aztán vettem egy nagyobbat (alátétet, nem asztalt) és bőven elférek, pedig átlagos méretű.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egerpadok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.