Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér pucolás, tisztítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!

Elsőre talán hülyén hangzik, és még nincs is ilyen topic, nekem viszont segitségre lenne szükségem!
Van egy kb 1 éves logitech egerem, ami a megvétel óta intenziven használva van és bizony nem mindig tiszta kézzel nyúlok hozzá, valamint a por is gyűlik benne, stb.
Optikai masináról van szó, az alján egy csavar található.
Kérdem én a kis vágásokból, illesztésekből hogyan tudon eltávolitani a koszt? És a gombok közül, illetve mellőlük?

Előre is köszi a válaszokat!

(#2) sbazsi válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


sbazsi
veterán

vagy atomjaira szeded, és úgy tisztítod meg, ha tisztaságmániás vagy.
szerk: a görgőnél is így, vagy ha azt nem, akkor
de kétlem, ha eddig nem zavart, szóval én néha azt csinálom, hogy félbehajtok egy vastagabb papírt, és azt huzom végig az illesztéseknél.:D

[Szerkesztve]

(#3) Xpod válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Xpod
addikt

Üdv

Szerintem szétcsavarozod és a mindent ki tudsz belőle pattintani,.

Veszel fekete-ezüst egeret mint én. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4) Agostino


Agostino
addikt

Csatlakozom az elöttem szólókhoz, de ha egy kicsit igényesebb vagy, akkor a szikét választod. Én is azzal szoktam kapirgálni az illesztéseket. :)

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5) george11


george11
senior tag

Ha rendesen ki akarod takarítani,akkor szét kell szedni .
Ha csak kívülről akarod ,meg ahol látszik,akkor valami kemény szőrű ecset,esetleg papílap sarkával, és előtte/utánna porpisztollyal kifujkálni.
Nálam ezek jöttek be idáig:)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6) Trak válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Trak
addikt

Remek topik:DDD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7) sbazsi


sbazsi
veterán

Egy ismerősöm megkérte a barátnőjét, hogy pucolja ki a billentyűzetet.
Hidegzuhanyként érte a srácot az, hogy a billentyűzete zuhanyozott!!! :D:D:D
jót röhögtem.;]

(#8) Xpod válasza Trak (#6) üzenetére


Xpod
addikt

Lehet megnyitom ugyanezt csak billentyűzettel :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#9) Xpod válasza sbazsi (#7) üzenetére


Xpod
addikt

Legalább a gépet is odavitte? :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#10) sbazsi válasza Xpod (#9) üzenetére


sbazsi
veterán

nem, az nem kapott.
azt már nem tudom, hogy a srác húzta ki a gépből, vagy a csaj tudta, hogy az nem a billentyűzet része... ;]

(#11) Xpod válasza sbazsi (#10) üzenetére


Xpod
addikt

Hé miez a doboz itt a billentyűzet végén? Elemtartó vagy papírnehezék? ;] :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#12) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Köszi a válaszokat, amennyiben ki tudom magam elégiteni a papirlapos tisztítással, akkor nem szedem szét. :)

(#13) orbano válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


orbano
félisten

de ha ablaktisztítóval átáztatott ronggyal állsz neki az is jó. a tisztítószer kioldja egy idő után a zsíros koszt a vályatokból... no meg ha puha rongyot használsz, az be is férkősik a réekbe. Persze egy fogkefével is rásegíthetsz... éljen a kreativitás...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Fogkefével és egy papir cd tok sarkaival szépen ki tudtam tisztítani. :))

(#15) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ó yeah, ma újra mosakszunk. :DDD

A billentyűzet és az egér is vattás, fogpiszkálós, sebbenzines kezelésben fog részesülni. Az eredményekről háromnegyed óra múlva, ugyanis ötkor kezdem.

(#16) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Na, túl vagyok rajta, de a billentyűzetet szét kell majd szednem, mert nagyon koszos lehet már bent.

(#17) Szten Márs válasza (Kolombusz) (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ugyan, én 2000-ben vettem a billentyűzetemet, azóta felette eszek meg ilyen apróságok... eredetileg fehér volt most már ez annyira nem látszik :DDD

(#18) ovecs válasza sbazsi (#7) üzenetére


ovecs
senior tag

Az ismerősöm főnöke kapott ajándékba 1 fritőzt. Amikor a felesége elhatározta, hogy krumplit süt benne felrakta az olajsütőt a gázra és begyújtotta a gázt...Ki kellett dobni a cuccot.
Hihetetlen, hogy 1 felnőtt nőnek ennyi esze legyen, amikor először hallottam akkor majd megszakadtam, hogy mekkora loll :C :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#19) KrAt válasza ovecs (#18) üzenetére


KrAt
veterán

Azigen! :C :))

(#20) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nekem is gyakran lesz retkes az egerem. Én ablaktisztítóval pucolom meg :D

Jó kis topik :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21) BLiNk3r válasza Motion_Blur (#20) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Én meg a villanyborotva-tisztító kis kefével. Nagyon tutin tisztítja a mobilteló réseit is.

Vegyetek villanyborotvát! A tisztító keféért már megéri :D

(#22) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok!

azért a g5 ös egeremnek nem szivesen adok valami alkoholos cuccot (leoldja a szép kék kígyóbőrét :) ) de jó lenne tudni mi a legjobb ellenszere a barna reteknek ,mert igaz 1 hetes mostom a kezem de mocskolodik.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#23) Birsmann válasza mobal (#22) üzenetére


Birsmann
tag

Hmm barna retek? Biztos hogy a kezedről került az egérre? :DDD Ha igen akkor ''mosakodj be' gépezés előtt ( :P )

Szerintem vizes szivaccsal megtörölgetheted attól nem lesz semmi baja.

(#24) mobal válasza Birsmann (#23) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

vazz :D mosakszom elötte de áhh :D

ugymond ''nem salakanyag'' hanem bio izzadságmassza :D

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25) Birsmann válasza mobal (#24) üzenetére


Birsmann
tag

Emberből vagy? :D Ha igen akkor valamit ehettél mert nem szokás ''salakanyagot'' izzadni :D:D

[Szerkesztve]

(#26) chop


chop
őstag

Nem teljesen passzol a temaba (sot..), de nem tudja valaki, hogy hol tudok MX510-hez padsurfert venni? Csunyan elkopott az alap kollekcio, es ez bizony latszik a Codos aranyomon is...:D

(#27) tomcsi23 válasza chop (#26) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hi,
Itt a piacon is foglalkoznak vele [link] vagy a pixel-ben lehet kapni jópízé. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#28) mobal válasza Birsmann (#25) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ajjmá...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29) chop válasza tomcsi23 (#27) üzenetére


chop
őstag

Koszi.:)

(#30) batagy


batagy
őstag

Megmostam az egeremet, egy Microsoft Intellimouse, asszem. Nagyon szerettem, de a mosáskor elromlott az egyik gombja. Az volt a baj hogy nem tudtam szétszedni és így belemehetett a víz. Az egyik végén két csavar fogta, azt kicsavartam, de a másik végén két pöcök tartotta, azt akárhogy piszkáltam és feszegettem, nem akart lepattanni a teteje, így nem tudtam szétszedni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér pucolás, tisztítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.