Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30) J97


J97
tag

Mivel nem írt senki és garanciálisan sajna nem cserélik ki ezért szétszedtem az egeret! Rájöttem mi a gond. 2 hét után a lézer dióda egyszerűen megadta magát, elgyengült. Aki szerelt már CD meghajtót annak ismerős lehet az a fesz szabályzó poti ami a fejegység körül van, nos az itt is megtalálható ebben az egérben. Én egy hangyányit feljebb tekertem és láss csodát működött, kb. összerakás után 10 precig ... . Szétszedtem megen és sajna meg kellett állapítanom, h a lézer dióda halott, alig van fénye! Most azzal kell megpróbálkozni, hogy a helyére beszerezzek egy uien vagy nagyon hasonló lézer diódát. Nekem van egy olyan gyanúm, h a trustnak ezen sorozata eléggé gyenge minőségű diódákat tartalmaz és már sok ember vitte vissza garanciális cserére, ezért a mocskok hypermárketekben próbálják elsózni AKCIÓ keretében, és sajna ami akciós arról ugrik a gar, max. a 3 nap érvényes rá! Azonban erről engem mint vevőt nem tájékoztatott a kedves TESCO a vásárlás időpontjában. Aki hasonlóképp járt mint én az max megpróbálhatja az előbb leírtakat, aki meg nem az nagy ívben kerülje el ezt az egeret!!!

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.