Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Joe_007


Joe_007
tag

Hali!

Probléma a következő: van egy A4Tech SWW-35 egerem ami neha lefagy, eltűnik az egérmutató.Ha rögtön kihúzom az alaplapból majd vissza, utánna megy megint rendesen.Oprendszer Xp van fent.
Az egér rosszalkodik vagy az alaplap?(Abit BD7II)

Előre is köszi.

(#2) nygma válasza Joe_007 (#1) üzenetére


nygma
addikt

esetleg a kábel tört meg. ha az egér kóra 1 év felett van, akkor nagy az esély rá...
legalábbis azok az egerek, amelyek a4tech-ek voltak, és láttam őket öregen, minde ezt csinálták

(#3) nygma válasza nygma (#2) üzenetére


nygma
addikt

kora persze rövid o-val

(#4) Jenő


Jenő
aktív tag

Nekem is lenne egy nagyon bosszantó problémám az egeremmel. (Sweex 4D Optical [tudom, tudom lókaki, de eleinte nem voltak ilyen gondjaim]) Tehát, egy jó ideje (kb. 2 éve) CS-zek és az utóbbi 2-3 hónapban olyan probléma jelentkezett, hogy bizonyos időközönként ''beakad'' az egerem, tehát 3-4 másodpercig nem tudok mozogni és lőni. Ezt tűzharcban eléggé idegtépő tud lenni. Csak játék közben jelentkezik a probléma, szóval ha simán más alkalmazásokban mozgatom akármeddig az egeret, nem akad be. Valaki tudna segíteni?

(#5) Joe_007 válasza nygma (#2) üzenetére


Joe_007
tag

Kora kb. másfél év.Ha lefagy akarhol mozgatom a kábelt nem reagál,de amint kihúzom és vissza jó lesz.Nem lehet,hogy az alaplapnál van valami gáz?Ma szerzek egy másik egeret és kipróbálom azzal mit csinál.

(#6) Jenő válasza Jenő (#4) üzenetére


Jenő
aktív tag

Ja, és persze biztosan van olyan, aki nem ismeri azt amiről beszélek.
CS = Counter-Strike (FPS játék)

(#7) Joe_007 válasza Jenő (#4) üzenetére


Joe_007
tag

Ilyeneket nekem is csinál, de nem csak játék közben.

(#8) Jenő válasza Joe_007 (#7) üzenetére


Jenő
aktív tag

Akkor neked nyilvánvalóan más problémád van. :U

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.