Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér (?) gond (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) User1


User1
tag

Hali! Olyan problémám van, hogy az elmúlt 2 órában,az egerem egyszerűen pár perc használat után egyszerűen lefagy, nem mozdul. de mégmielőtt megállna az utolsó mozdításokkor olyan hangokat ad ki a gép mint amikor vmi hibaüzenet jön elő(?) vagy amikor a messengeren bejelentkezik valaki.
A billentyőzet működik meg minden más is csak az egér hal be. Kitisztítottam, megnéztem másik usb csatin is és a ps2 porton is. mindíg ugyanazt csinálja.
kínomban már nyomtam clear cmos-t is. Ötletek??

(#2) lapa


lapa
veterán

vmi külön egér-driver van fenn esetleg?

(#3) User1 válasza lapa (#2) üzenetére


User1
tag

nem nincs, ez egy sima kis patkány. ''hama wheelmouse pro''

(#4) gyurc


gyurc
tag

mien alaplap?

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#5) User1 válasza gyurc (#4) üzenetére


User1
tag

soltek nforce2 ultra.

(#6) gyurc


gyurc
tag

akkor toltsel le egy uj bios.t nforce2 -es problema valoszinuleg. nforce2-mnal enis szoptam ilyennel(ha a bill es az eger nem egy fajta porton volt)
a nyaron jott ki bugfix hozza.

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#7) User1 válasza gyurc (#6) üzenetére


User1
tag

eddig (fél éve) nem volt vele semmi gond. Bios frissítést még nem csináltam.

(#8) gyurc


gyurc
tag

itt az ideje;) de csak ovatosan:)

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#9) Wildmage válasza User1 (#7) üzenetére


Wildmage
senior tag

Rángasd meg a kábelt, hátha. A számtech problémák fele ilyenektől megoldódik, mint tudjuk.

(#10) User1 válasza gyurc (#8) üzenetére


User1
tag

a lap soltek sl75 frn3-L de az aida sl75frn2-nek ismeri fel. biost is csak ez utóbbihoz találtam az frn3-hoz nem. És ugyebár nemártana mindennek pontosan egyezni.

(#11) User1 válasza Wildmage (#9) üzenetére


User1
tag

az volt az első.

Annyit változott a helyzet hogy néha még bepittyeg és addig 1-2mp-re megáll de utánna továbbmegy.

(#12) Flashy


Flashy
veterán

hasonló volt a problémám, leírom tapasztalatgyűjteménynek, bár megoldást nem várok. VIA chipsetes p2-p3 alaplapban logitech USB-s optikai egér néhány perc után megszűnt működni, kialudt a ''lámpája''. megnéztem Linuxban, adott (szabálytalan) időközönként az egeret újra detektálta, mintha akkor dugtam volna be, gondolom Windows ezt nem tudta túlélni. megoldás nem volt, az egeret az adott alaplappal nem tudtam használni.

(#13) User1 válasza Flashy (#12) üzenetére


User1
tag

vazze tényleg azt a hangot adja amikor új eszközt rakol be vmelyik usb csatiba!!!!!!

előjött az első hibaüzenet ''az usb eszközt a windows nem ismeri fel..... kérem kattintson ide.'' kattintanék a qrva anyját ha lenne mivel :(((

[Szerkesztve]

(#14) gyurc


gyurc
tag

hmhm akkor googli:)

Mindig legyen nalad a törülköződ

(#15) gyurc


gyurc
tag

amugy nezdmeg abit nf7 biosoknal a changes-t
kozte lesz..
mas lapoknak is lattam ugyanezt..
en meg mindig erre tippelek(vagy vidd be egy boltba a gepet, ahol van ismeros es teszteljetek par egerrel)

Mindig legyen nalad a törülköződ

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér (?) gond (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.